Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.
TOP 09 Praha si připomíná Den české státnosti
28. 9. 2019

TOP 09 Praha si připomíná Den české státnosti

Při příležitosti svátku sv. Václava a Dne české státnosti si dnes TOP 09 Praha připomíná tisíciletou tradici našeho státu.

Celý článek
Místostarosta Hroza: Komise pro výběr nájemce Branického divadla je veřejná
25. 6. 2019

Místostarosta Hroza: Komise pro výběr nájemce Branického divadla je veřejná

Komise pro posouzení nabídek na nového nájemce Branického divadla bude veřejná, to znamená, že složení této komise nebude tajné. Rozhodla o tom Rada městské části Praha 4,která zároveň jmenovala členy komise. „V komisi zasedají opravdoví odborníci, například dramaturgové z renomovaných divadel, včetně Národního divadla, a my chceme, aby veřejnost znala jejich jména i jejich profesní zaměření, aby její doporučení bylo skutečně transparentní,“ uvedl místostarosta pro majetek a kulturu Michal Hroza (TOP 09). „Branické divadlo si zaslouží kvalitního nájemce, který tuto scénu oživí a představí divákům zajímavý repertoár,“ dodal. Branické divadlo patří k tradičním divadelním scénám Prahy. V roce 1925 je vybudovali z vlastních finančních prostředků obyvatelé Braníka. Na jeho jevišti se od té doby objevila řada činoherních herců, mimové či hudebníci, a to nejen z české, ale i slovenské, umělecké scény. V jeho prostorách se pořádaly koncerty klasické i populární hudby, taneční večery. Svoji domovskou scénu zde před lety našlo i slovenské Radošinské naivné divadlo.Členové komise pro posouzení nabídek:- Marta Ljubková, dramaturgie Národního divadla- Pavla Petrová, ředitelka Institutu umění – Divadelní ústav- Lenka Kolihová, 1. místopředsedkyně Asociace nezávislých divadel ČR- Lukáš Jiřička, pedagog DAMU, dramaturg- Karel Král, šéfredaktor časopisu Svět a divadlo- František Stádník, ředitel NKPV- Albert Kubišta, ředitel Novoměstské radnice- Ondřej Kepka, prezident Herecké asociace- Petr Christov, teatrolog a překladatel, FF UK (zdroj: Tučňák 7-8/2019)

Celý článek
Pražská TOP 09 uctila památku obětí komunistického režimu
25. 2. 2019

Pražská TOP 09 uctila památku obětí komunistického režimu

V předvečer výročí sedmdesáti jedna let od únorového komunistického převratu uctili zástupci pražské TOP 09 památku obětí komunistického režimu. Setkání na pražském Újezdě se zúčastnily zhruba pět desítek lidí, mezi nimi například předseda pražské TOP 09 a místostarosta Prahy 11 Jakub Lepš, místopředseda Michal Hroza, starosta městské části Praha-Libuš Jiří Koubek a také Martin Kroh, kandidát TOP 09 v senátním obvodu č. 24 – Praha 9.

Celý článek
Koalice Prahy 4 dala přednost přežití před lepším rozpočtem
7. 2. 2019

Koalice Prahy 4 dala přednost přežití před lepším rozpočtem

Radniční koalici městské části Praha 4 (Zelení, Piráti, STAN a KDU-ČSL) se včera jen nejtěsnějším možným počtem hlasů podařilo protlačit zastupitelstvem deficitní rozpočet města. Jedná se z větší části o materiál připravený předchozí koalicí, který je na mnoha místech v jasném rozporu s plány, které současná koalice deklarovala ve své koaliční smlouvě, ze které se tak bohužel stává jen cár papíru.

Celý článek
Pro pražskou TOP 09 je Jan Palach velkým bojovníkem za svobodu
16. 1. 2019

Pro pražskou TOP 09 je Jan Palach velkým bojovníkem za svobodu

Památku studenta Jana Palacha, jako symbolu boje za svobodu, uctili dnes vpodvečer zástupci pražské TOP 09. Na Václavském náměstí, na místě, kde se přesně před 50 lety upálil, položil kytici a zapálil svíčku pražský předseda TOP 09 Praha Jakub Lepš, místopředseda Michal Hroza a další členové a příznivci.

Celý článek
Hroza: Branické divadlo opět uzavřeno?
10. 1. 2019

Hroza: Branické divadlo opět uzavřeno?

Rada MČ Praha 4 se rozhodla vypovědět nájemní smlouvu stávajícímu nájemci Branického divadla a za pomoci exekutora ho vystěhovat. Hrozí tak, že se bude opakovat situace z let 2015 a 2016, kdy bylo opravené divadlo vinou opakovaně zpackané soutěže dlouhodobě uzavřeno. Teď tedy mohou někteří radní za strany Zelení a STAN udělat reparát svého tehdejšího neúspěchu.

Celý článek
Podporují nás: Feri, Kroupa nebo Kubešková
1. 10. 2018

Podporují nás: Feri, Kroupa nebo Kubešková

Kandidátku TOP 09 v Praze 4, v čele s Michalem Hrozou, podporují i známé a veřejně činné osobnosti. Těší nás, že naší kandidátce fandí jak vrcholová sportovkyně a reprezentantka Anna Kubešková, tak i mladý a nadějný politik Dominik Feri, nebo novinář a zakladatel projektu Paměť národa Mikuláš Kroupa.

Celý článek
Čtyřka potřebuje změnu
23. 9. 2018

Čtyřka potřebuje změnu

Městská část Praha 4 v tomto volebním období bohužel zaostala za rozvojem úspěšných městských částí. Je to viditelné v mnoha oblastech – od chybějící infrastruktury přes malou nabídku dostupného bydlení, nedotažená řešení problému parkování, zhoršující se služby pro seniory až po zanedbaná veřejná prostranství a zeleň. Chceme to změnit a víme jak na to!

Celý článek
Na pivo s Karlem Schwarzenbergem
23. 9. 2018

Na pivo s Karlem Schwarzenbergem

Po roce se opět můžete těšit na setkání u piva s Karlem Schwarzenbergem v Praze 4.V úterý 25. září 2018 od 18:30 v Restauraci U Bansethů v Nuslích se na vás bude také těšit i náš TOP kandidát na starostu Prahy 4 Michal Hroza a i další kandidáti do zastupitelstva: Filip Vácha, Petr Kučera nebo Jitka Zykánová.Neváhejte a přijďte :-)

Celý článek
Čtyřka volí čtyřku
22. 9. 2018

Čtyřka volí čtyřku

Víme, co Praha 4 trápí a co potřebuje změnit. Proto jsme pro vás sestavili tým lidí, který je mixem zkušeností a energie pracovat pro nejlidnatější pražskou část.

Celý článek
1 2 ... 4 5 6 7
Názory: 51 - 60 z 67
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme