Výkonný výbor

Členy výkonného výboru jsou předsednictvo strany, patnáct členů volených na celostátním sněmu, a dále členové vlády, poslanci a senátoři Parlamentu ČR, poslanci Evropského parlamentu, primátor hl. m. Prahy a hejtmani krajů, pokud jsou členy strany. Výkonný výbor zejména schvaluje návrh ročního rozpočtu a výroční finanční zprávu strany, rozhoduje o kandidátních listinách pro volby do Poslanecké sněmovny, Evropského parlamentu a kandidátech do Senátu, rozhoduje o volebních a povolebních koalicích, schvaluje řády, směrnice a statuty, na návrh předsedy nebo prvního místopředsedy jmenuje a odvolává generálního sekretáře.

1.

Karel Schwarzenberg

čestný předseda strany, poslanec
Krajská organizace: Praha
2.

Markéta Pekarová Adamová

předsedkyně strany, poslankyně
Krajská organizace: Praha
3.

Tomáš Czernin

1. místopředseda strany, senátor
Krajská organizace: Středočeská
4.

Jan Jakob

místopředseda strany
Krajská organizace: Středočeská
5.

Lukáš Otys

místopředseda strany
Krajská organizace: Karlovarská
6.

Herbert Pavera

místopředseda strany, senátor
Krajská organizace: Moravskoslezská
7.

Vlastimil Válek

místopředseda strany, poslanec
Krajská organizace: Jihomoravská
8.

Radovan Auer

člen předsednictva strany
Krajská organizace: Olomoucká
9.

Ondřej Kolář

člen předsednictva strany
Krajská organizace: Praha
10.

Pavel Nalezený

člen předsednictva strany
Krajská organizace: Liberecká
11.

Michal Pilař

člen předsednictva strany
Krajská organizace: Pardubická
12.

Tomáš Tesař

člen předsednictva strany
Krajská organizace: Ústecká
13.

Miroslav Kalousek

předseda klubu poslanců, poslanec
Krajská organizace: Středočeská
14.

Luděk Niedermayer

vedoucí národní delegace v poslaneckém klubu EP, poslanec Evropského parlamentu
Krajská organizace: Praha
15.

Petr Novotný

předseda Klubu starostů TOP 09, z.s.
Krajská organizace: Jihomoravská
16.

Zdeňka Blišťanová

volená členka výkonného výboru
Krajská organizace: Olomoucká
17.

Martin Dlouhý

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Praha
18.

Jan Grulich

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Královéhradecká
19.

Václav Hraba

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Středočeská
20.

Zdeněk Chmelík

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Liberecká
21.

Pavel Klíma

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Jihočeská
22.

Michal Kučera

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Ústecká
23.

Jakub Lepš

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Praha
24.

Svatava Matušková

volená členka výkonného výboru
Krajská organizace: Vysočina
25.

Oldřich Souček

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Jihočeská
26.

Marek Sovka

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Jihomoravská
27.

Martin Špetla

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Moravskoslezská
28.

Lukáš Teplý

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Královéhradecká
29.

Jakub Tichý

volený člen výkonného výboru
Krajská organizace: Karlovarská
30.

Zuzana Vandame

volená členka výkonného výboru
Krajská organizace: Zlínská
31.

Dominik Feri

poslanec
Krajská organizace: Praha
32.

Helena Langšádlová

poslankyně
Krajská organizace: Středočeská
33.

Jiří Pospíšil

poslanec Evropského parlamentu
Krajská organizace: Praha
TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme