× Pojďte do toho s námi.

Politika

politika_image_.jpg

Rozhodnutí učiněná v následujícím volebním období silně ovlivní kvalitu života v České republice na celá desetiletí. Svět kolem nás se totiž významně proměňuje. Čeká nás diskuze o budoucnosti Evropské unie, která může skončit přetvořením Unie na vysokorychlostní společenství. Ekonomický model České republiky postavený na exportu průmyslových výrobků a nízkých mzdách se začne zadrhávat. Začneme pociťovat výpadky dlouhodobě neudržitelného důchodového systému. Státní byrokracie fungující podle návyků z doby před vznikem moderních technologií již nebude člověku 21. století vyhovovat.

TOP 09 se těchto ani dalších přicházejících výzev nebojí, jelikož jsme se po celou dobu svého pobytu v opozici systematicky připravovali na jejich řešení. Máme svou VIZI a víme, jak jí dosáhnout. Chceme, aby ČR byla sebevědomou zemí pevně ukotvenou v euroatlantických strukturách – EU a NATO. Chceme štíhlý stát spravovaný efektivní a špičkovou státní správou, která s občanem komunikuje elektronicky. Chceme, aby české podnikatelské prostředí bylo přehledné, jednoduché a bez zbytečných regulací. Chceme, aby stát pomáhal pracovitým a odvážným rozvíjet se a dosahovat úspěchů a ne jim házel klacky pod nohy. Chceme, aby naše školství vychovávalo nejen schopné a všestranně kompetentní pracovníky, ale také odpovědné občany.

Jsme připraveni převzít vládní odpovědnost a v součinnosti s dalšími demokratickými stranami odpovědně spravovat naši zemi. Stejně tak jsme připraveni být pozornou, avšak konstruktivní opozicí. Ani v jedné z těchto pozic však nezapomeneme na naše politické priority v jednotlivých oblastech.

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram EPP

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme