Politika

politika_image_.jpg

Rozhodnutí učiněná v následujícím volebním období silně ovlivní kvalitu života v České republice na celá desetiletí. Svět kolem nás se totiž významně proměňuje. Čeká nás diskuze o budoucnosti Evropské unie, která může skončit přetvořením Unie na vysokorychlostní společenství. Ekonomický model České republiky postavený na exportu průmyslových výrobků a nízkých mzdách se začne zadrhávat. Začneme pociťovat výpadky dlouhodobě neudržitelného důchodového systému. Státní byrokracie fungující podle návyků z doby před vznikem moderních technologií již nebude člověku 21. století vyhovovat.

TOP 09 se těchto ani dalších přicházejících výzev nebojí, jelikož jsme se po celou dobu svého pobytu v opozici systematicky připravovali na jejich řešení. Máme svou VIZI a víme, jak jí dosáhnout. Chceme, aby ČR byla sebevědomou zemí pevně ukotvenou v euroatlantických strukturách – EU a NATO. Chceme štíhlý stát spravovaný efektivní a špičkovou státní správou, která s občanem komunikuje elektronicky. Chceme, aby české podnikatelské prostředí bylo přehledné, jednoduché a bez zbytečných regulací. Chceme, aby stát pomáhal pracovitým a odvážným rozvíjet se a dosahovat úspěchů a ne jim házel klacky pod nohy. Chceme, aby naše školství vychovávalo nejen schopné a všestranně kompetentní pracovníky, ale také odpovědné občany.

Jsme připraveni převzít vládní odpovědnost a v součinnosti s dalšími demokratickými stranami odpovědně spravovat naši zemi. Stejně tak jsme připraveni být pozornou, avšak konstruktivní opozicí. Ani v jedné z těchto pozic však nezapomeneme na naše politické priority v jednotlivých oblastech.

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme