Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.
11. 4. 2010

Schwarzenberg při debatě spí, ale vnímá, říká Moravec

"Položím mu otázku, on nebude vědět, na co se ho ptám a provalí se, že tu spal." Položil jsem otázku, Karel Schwarzenberg otevřel oči a odpověděl. Druhý týden přišel do studia Mirek Topolánek a říkal: "Schwarzenberga, toho mám rád. On mi na vládě spí, a přitom poslouchá."

Celý článek
10. 4. 2010

Šel jsem do politiky, protože jsem naštvaný

Schwarzenberg debatoval ve čtvrtek večer s lidmi na dvou místech Libereckého kraje - v hospodě a v knihkupectví. Kupodivu nedostával příliš rozdílné otázky. Jen v restauraci Plzeňka v Liberci měl víc práce. Málem při rozdávání autogramů užhavil hrot pera.

Celý článek
9. 4. 2010

Schwarzenberg: Nebyl to úplatek, ale protislužba

"Nebyla to žádná suma. Nebyly to peníze. Byla to něco jiného, jakási protislužba, kterou po mně ten úředník tehdy chtěl a kterou jsem pro něj měl udělat. Byla to výjimečná situace," přiznal Schwarzenberg.

Celý článek
Schwarzenberg: Porodné jen potřebným
7. 4. 2010

Schwarzenberg: Porodné jen potřebným

Rozhovor s Karlem Schwarzenbergem

Pomoc pro sociálně potřebné při narození dítěte se zachová, její vyplácení přejde do rukou obcí, které situaci rodiny dokážou vyhodnotit lépe.

Celý článek
3. 4. 2010

Na svých zámcích si nájem neplatím

Čimelice, Karlov, Hraběšín. Nejbohatší český politik Karel Schwarzenberg svůj majetek neskrývá. O svých nemovitostech a příjmech mluví otevřeně, podrobně a se suchým knížecím humorem.

Celý článek
1. 4. 2010

Schwarzenberg: není hezký pohled, jak vlčáci v ODS trhají Topolánka

„Když je vedoucí vlk lehce poraněn, tak se ostatní na něj vrhnou a sežerou ho. Tady se to plně projevilo. Ne že by Topolánek nedělal své chyby, ale byl i statečný bojovník za ideály ODS. Když se na něj teď všichni vrhají, tak to není hezký pohled," řekl Právu Schwarzenberg.

Celý článek
Dejž to pánbůh, ať to teď ODS ve volbách vyjde
31. 3. 2010

Dejž to pánbůh, ať to teď ODS ve volbách vyjde

Rozhovor s Karlem Schwarzenbergem

„Porazit komunisty, to by byl náš úspěch."

Celý článek
31. 3. 2010

TOP 09: oddlužení země bude bolet

„Uvidíte, že je to velmi tvrdý program. Opravdu se v ničem nepodbízíme, vzbudí to leckde pohoršení, ale musíme se zaměřit na neduhy ČR. Tedy zejména tolerance bezpráví a mrhání veřejnými prostředky,“ uvedl na tiskové konferenci Schwarzenberg.

Celý článek
31. 3. 2010

Schwarzenberg míří do tanečních klubů lovit voliče

TOP 09 zabrousí v rámci předvolební kampaně do hudebních a tanečních klubů, za nejmladšími voliči. Prvního dubna tam vylepí plakáty s  otázkou „Kolik holek/kluků se dnes večer zamiluje?".

Celý článek
Předseda má být transparentní
25. 3. 2010

Předseda má být transparentní

Od dnešního rána můžete v ulicích zahlédnout dvojplakáty s předsedou TOP 09 a heslem „PŘEDSEDA MÁ BÝT TRANSPARENTNÍ". „Cítím se tam bezvadně," odpověděl předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg na otázku, jak se mu líbí nové billboardy.

Celý článek
1 2 ... 110 ... 117 118 119 120 121 ... 126 127
Názory: 1181 - 1190 z 1268
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme