Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.
Do Senátu chce i Mikulecký
9. 3. 2012

Do Senátu chce i Mikulecký

Luděk Mikulecký je pátým známým jménem v boji o senátorské křeslo na Břeclavsku. Do podzimních voleb jde jako nezávislý kandidát s podporou TOP 09 a Starostů.

Celý článek
Středočeši žádají poslance o podporu RUD
3. 11. 2011

Středočeši žádají poslance o podporu RUD

V poslanecké sněmovně dnes byla předána petice středočeských starostů za podporu novely rozpočtového určení daní. Petice, kterou převzali členové petičního výboru Jaroslava Schejbalová a Václav Cempírek, vznikla z iniciativy černokosteleckého starosty Jana Svatoše (ODS) a místostarostky Jany Havelkové (TOP 09).

Celý článek
Změny udělám za pochodu
31. 5. 2010

Změny udělám za pochodu

Rozhovor s poslankyní za TOP 09 Jaroslavou Schejbalovou

Věřila jsem TOP09. Na jižní Moravě jsem předpovídala zisk 15,7 procenta hlasů, nakonec jsme měli 15,3 procenta.

Celý článek
Lidé nás oťukávají, uspějeme
25. 6. 2009 | 10:29

Lidé nás oťukávají, uspějeme

KDU-ČSL se orientuje výrazně doleva, říká Jaroslava Schejbalová z přípravného výboru strany TOP 09. Stranickou knížku KDU-ČSL vlastnila jen půl roku. V lednu ji vrátila. Ještě před Kalouskovou revoltou. Nikdy předtím ale nebyla členkou žádné politické strany: „Šla jsem za svými přáteli, ale znatelná levicová orientace současných lidovců mě zklamala.“

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme