Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.
24. 9. 2020

Dokončili jsme novou fasádu knihovny Jezerka

Nová pobočka městské knihovny v Praze 4 Michli má novou fasádu. Již v březnu otevřela knihovna Jezerka zbrusu nové prostory, které kromě knih a posezení pro čtenáře nabízejí také amfiteátr pro menší představení, oddělený prostor pro studenty a dětský koutek pro ty nejmenší. Fasáda tak byla poslední fází oprav.

Celý článek
16. 9. 2020

Opravené školy a školky na Praze 4

Základní a mateřské školy na Praze 4 prošly během léta velkými opravami – v některých tak nyní mají žáci od začátku školního roku nová sociální zařízení nebo kotelnu, jinde finišují opravy tělocvičny.

Celý článek
Otevíráme nový park
10. 9. 2020

Otevíráme nový park "Přátelská zahrada" Jeremenkova

Nový altán, most, amfiteátr a opravená zahrada s chodníčky – výukový a odpočinkový areál u základní školy Jeremenkova je hotov a po rozsáhlé rekonstrukci je již k dispozici svým uživatelům. Těmi jsou nejen žáci přilehlé školy, kteří mají do parku přístup přímo ze svých sportovišť.

Celý článek
TOP 09 Praha 4 má nové vedení
1. 7. 2020

TOP 09 Praha 4 má nové vedení

Staronovým předsedou místní organizace TOP 09 Praha 4 se stal Filip Vácha. Rozhodl o tom sněm, který proběhl ve středu 17. června v Hotelu ILF. Předseda Vácha, který byl zvolen jasnou většinou, je zároveň radním Prahy 4 pro investice.

Celý článek
Otevíráme denní stacionář v Branické
8. 6. 2020

Otevíráme denní stacionář v Branické

Dům s pečovatelskou službou v Branické ulici otevře zrekonstruované prostory bývalé prádelny a žehlírny. Nově se tam nachází denní stacionář, centrum hygieny a místo pro komunitní setkávání. K dispozici bude seniorům kromě tradičních služeb, jako jsou například masáže a kadeřnictví, i pedikér.

Celý článek
Přijďte relaxovat na koupaliště Lhotka
4. 6. 2020

Přijďte relaxovat na koupaliště Lhotka

Milovníkům koupání a opalování se kvapem blíží jejich velký den. V pondělí 15. června 2020 se totiž po zimní pauze opět otevírá koupaliště Lhotka na Praze 4. Nabídne návštěvníkům kromě tradičně čisté vody a občerstvení i nové zázemí v podobě dalších sprch, šaten, toalet i dětského hřiště. Platit však budou drobná omezení.

Celý článek
Fidlovačka žije: Opravujeme divadlo
27. 5. 2020

Fidlovačka žije: Opravujeme divadlo

Radní Prahy 4 schválili další fázi oprav nuselského divadla. V této již druhé etapě se vymění zbylá původní dřevěná okna za nová. Půjde především o okna ve foyer divadla. 

Celý článek
Opravili jsme altán a opěrné zdi v parku Jezerka
20. 5. 2020

Opravili jsme altán a opěrné zdi v parku Jezerka

Schodiště, přilehlé zdi a také altán hned naproti divadlu Na Jezerce prošlo 5. května kolaudací. Celková cena rekonstrukce nepřekročila původní odhadovanou částku, tedy necelé čtyři miliony korun.

Celý článek
6. 5. 2020

Praha 4 si připomněla výročí Pražského povstání

Květiny a věnce, tentokrát však bez přítomnosti veřejnosti. Před pětasedmdesáti lety začalo Pražské povstání a radní Prahy 4 na tento významný den nezapomněli. Navštívili hned dvě místa, která připomínají události května 1945.

Celý článek
Vácha: Koupaliště Lhotka se připravuje na letní sezónu
13. 2. 2020

Vácha: Koupaliště Lhotka se připravuje na letní sezónu

Koupací sezóna se blíží a na přírodním koupališti Prahy 4 probíhá již druhá etapa revitalizace.

Celý článek
1 2 3
Názory: 11 - 20 z 28
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme