Naše názory

 

Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Témata
Osobnosti Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.

Korte: Do svobody občanů nemá zasahovat ani vojenské zpravodajství

1. 2. 2017
Pokud by mohlo vojenské zpravodajství vstupovat do komunikace, rušit komunikaci, falšovat komunikaci, bude to obrovský zásah do práv a svobod občanů.
Číst více

Poslanci se potkali na tradičním adventním setkání ve sněmovně

7. 12. 2016
Poslanci napříč politickými stranami, zaměstnanci sněmovny a sváteční hosté se dnes před jednáním sešli na tradičním adventním setkání. Každoročně ho pořádá klub TOP 09 a Starostové a pozvání letos opět přijal Dominik kardinál Duka.
Číst více

Étosem 17. listopadu je víra ve svobodu a demokracii

18. 11. 2016
Étosem 17. listopadu je víra ve svobodu a demokracii, víra, že to dobré v nás nakonec zvítězí, slovy Václava Havla, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Možná, namítno někdo, jsou obavy o samotnou demokracii přehnané. Pořád máme svobodné volby a díky internetu pořád ještě několik svobodných médií. Co ale přehnané není, je obava o identitu této země. Přátelé, nedopusťme, aby se jí zmocnili lokajové normalizačních pořádků, nedopusťme, aby se lež stala normou a pravda vysmívanou popelkou. Zlo není a nikdy nebude neporazitelné, jen před ním nesmíme utéci na chalupu a vyměnit svou před sedmadvaceli lety zpět vydobytou svobodu za pár koblih!
Číst více

Korte: Komise potvrdila, že Babiš porušil zákon

6. 9. 2016
Právní řád opravňuje Policii ČR, GIBS, Celní správu ČR a další instituce k používání odposlechů, záznamů telekomunikačního provozu a použití sledování osob a věcí. „Od ministra Babiše jsem dosud neobdržel jedinou zprávu,“ uvedl předseda komise poslanec Daniel Korte (TOP 09).
Číst více

Korte: Reorganizaci policie provází mediální hysterie

5. 9. 2016
Podle tvrzení kompetentních osob funguje nová národní centrála boje proti organizovanému zločinu tak, jak má. Tu reorganizační změnu provází spíše mediální hysterie. Nekoná se žádný naprostý rozpad tohoto útvaru tak, jak se hrozilo.
Číst více

Korte: Právní stát stojí na dodržování pravidel

22. 6. 2016
Právní stát stojí a padá s tím, že se dodržují pravidla. Tím pravidlem pro jednání policie je trestní řád, který stanoví, že když policista narazí na indicie nebo důkaz, že jiný policista jednal nezákonně, je povinen předat tu věc Generální inspekci bezpečnostních sborů.
Číst více

Korte: Novela zákona o zbraních umožní porušování práv občanů

18. 2. 2016
Navrhovaná zpřísnění v oblasti vydávání zbrojních průkazů a omezování práv legálních držitelů zbraní jsou často nevhodná a nedomyšlená populistická opatření, která  výjimečným kritickým situacím stejně nezabrání, a přitom výrazně poškodí práva mnoha slušných občanů.
Číst více

Daniel Korte versus ministr zahraničí: Hlídá Putin víza Bělorusů?

22. 1. 2016
Zpochybňuji, zda zrovna společnost, která má takto blízko ke Kremlu - poněkud mě zneklidňuje - že může mít přehled kompletně o všech osobách, které hodlají přijet či přijíždějí do České republiky z Běloruska.
Číst více

Poslanci se sešli na tradiční adventní snídani

16. 12. 2015
Poslanci napříč politickými stranami se dnes ráno sešli na tradiční adventní snídani ve Sněmovně. Hostem setkání, které pořádá klub TOP 09 a Starostové, byl Dominik kardinál Duka.
Číst více

TOP 09: Dejme radnicím možnost zakázat vozítka typu Segway

9. 12. 2015
Města a obce by měly mít možnost zakázat v určitých částech svého území nebo i plošně pohyb vozítek typu segway. Do novely zákona o provozu na pozemních komunikacích, kterou právě dnes schvaluje Sněmovna, to navrhli poslanci TOP 09 Daniel Korte a František Laudát.
Číst více
1 2 3 4 5 6   > Názory: 1 - 10 z 53
TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme