Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.
Schwarzenberg: Když krmíte Otesánka, chce stále víc a víc
8. 4. 2014

Schwarzenberg: Když krmíte Otesánka, chce stále víc a víc

Rozhovor s předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem

"Nemůžeme Rusku tolerovat závažné porušování mezinárodního práva. Naposledy se to stalo, když obsadilo Jižní Osetii a Abcházii. Pak pochopilo, že to smí. Kdo viděl dobrý Švankmajerův film, tak ví, že když krmíte Otesánka, chce víc a víc. Toho času je Rusko Otesánek mezinárodní politiky," říká předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

Celý článek
Schwarzenberg: Agresora shovívavostí nezastavíte
19. 3. 2014

Schwarzenberg: Agresora shovívavostí nezastavíte

Rusko se snaží získat vliv, jaký mělo v době Sovětského svazu, a západní státy by mu měly dát jasně najevo, že se nebojí.

Celý článek
TOP 09: Dění na Ukrajině je porážka diplomacie dobré vůle
18. 3. 2014

TOP 09: Dění na Ukrajině je porážka diplomacie dobré vůle

Předsednictvo TOP 09 považuje současné dění na Ukrajině za důkaz selhání západní „diplomacie dobré vůle“ vůči Rusku.  Na kroky ruských představitelů je nutné reagovat zpracováním jasné bezpečnostní strategie vůči Rusku, a to nejen české, ale i evropské. 

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme