× Pohněme s tím. Společně!

Naše názory

 

Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Témata
Osobnosti Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.

V Praze 4 vznikne Regionální dobrovolnické centrum

9. 6. 2020
Nezisková organizace na podporu seniorů Letokruh, která spolupracuje s Ústavem sociálních služeb, bude provozovat dobrovolnické centrum na Praze 4 v Michelské ulici. Zajišťuje to nájemní smlouva, kterou za městskou část podepsal místostarosta pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09). Cílem centra je podpora a rozvoj dobrovolnických aktivit.
Číst více

TOP 09 darovala bezdotykový stojan na dezinfekci

3. 6. 2020
Dům s pečovatelskou službou v Braníku obdržel bezdotykový stojan na dezinfekci. Vedení domu ho předali zastupitelé Prahy 4 za TOP 09 a další dobrovolníci, kteří se na vybavení složili. Stojan je připraven k použití u vchodu do budovy a ovládá se sešlápnutím pedálu.
Číst více

Hroza: Prodlužujeme skautům nájem o dalších padesát let

2. 6. 2020
Radní Prahy 4 prodloužili na návrh místostarosty Michala Hrozy (TOP 09) nájemní smlouvu se spolkem Junák o dalších padesát let. 
Číst více

Praha 4 přidělila kulturní granty

7. 5. 2020
Grantová komise městské části Praha 4 schválila vedle jiných i dotace na podporu kulturních institucí a projektů ve výši téměř dvou a půl milionu korun. Granty získají divadla, spolky nebo například hudební uskupení.
Číst více

Praha 4 si připomněla výročí Pražského povstání

6. 5. 2020
Květiny a věnce, tentokrát však bez přítomnosti veřejnosti. Před pětasedmdesáti lety začalo Pražské povstání a radní Prahy 4 na tento významný den nezapomněli. Navštívili hned dvě místa, která připomínají události května 1945.
Číst více

Praha 4 poskytne podnikatelům slevy na nájmech

6. 5. 2020
Radní Prahy 4 schválili možnost poskytnutí slevy na nájmu v nebytových prostorách městské části za březen a duben. Sleva se bude týkat podnikatelů, kteří kvůli krizové situaci museli zavřít nebo výrazně omezit svůj provoz. Dosáhnout mohou na odpuštění nájmu ve výši až sedmdesát procent.
Číst více

Praha 4 rozhodla o úlevách pro své nájemníky

27. 4. 2020
Odložení splatnosti nájemného u nebytových prostor, nevymáhání sankcí za pozdní platbu nebo zrušení valorizace nájemného – to jsou opatření, která na můj návrh schválila v posledních týdnech Rada městské části Praha 4, aby tak pomohla nájemníkům, kteří se kvůli pandemii dostali do svízelné situace. Řada rozhodnutí mající pomoci našim občanům tím nekončí. S kolegy v radě městské části jednáme o dalších krocích pomáhajících těm, které krize zasáhne nejvíce.
Číst více

Praha 4 zrušila pro tento rok valorizace nájemného

9. 4. 2020
Rada městské části Praha 4 se rozhodla zrušit letošní valorizaci nájemného, a to u všech prostor, které má městská část ve správě. Důvodem je snaha pomoci obyvatelům Prahy 4 v nelehké finanční situaci. Po celý letošní rok se tak nájemné nebude zvyšovat.
Číst více

Praha 4 odložila splatnost nájemného z nebytových prostorů

27. 3. 2020
Rada městské části Praha 4 rozhodla na svém jednání ve středu 25. března 2020 o pomoci podnikatelům a živnostníkům. Schválila odklad splatnosti nájemného nájemcům nebytových prostorů ve správě městské části Praha 4, kteří byli postiženým krizovými opatřeními vlády České republiky. Ze stejného důvodu rozhodla neuplatňovat sankce za pozdní úhradu nájemného z těchto nebytových prostorů.
Číst více

Otevíráme Branické divadlo a novou veřejnou knihovnu Jezerka

25. 2. 2020
Březen bude v Praze 4 ve znamení otevírání a znovuotevírání kulturních institucí. Dne 14. března proběhne slavnostní předání Branického divadla. Scénu převezmou zástupci vítězného projektu spolku United Arts & Co. Program zahájení začne ve 13 hodin a nabídne pohádku, ukázky z divadelních představení a také koncert. Pro diváky navíc bude připravena i prohlídka prostor divadla. Do plného provozu se nový nájemce pustí s novou divadelní sezonou, která začíná v září. Už od druhé poloviny března ale nabídne divadlo hned několik představení, například Kolaps nebo Heroes. Do budoucna navíc věříme, že se Branická scéna zapojí i do projektu dětských divadelních kroužků Paměti národa, které již fungují v Divadle Na Jezerce.
Číst více
1 2 3 4   > Názory: 1 - 10 z 38
TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme