Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.
Parkovací zóny ano, ale promyšleně
15. 11. 2016

Parkovací zóny ano, ale promyšleně

TOP 09 parkovací zóny podporuje, ale chce promyšlené řešení, které omezí pohyb občanů po vlastním městě jen minimálně a nezavede nehorázně vysoké poplatky pro podnikatele. Zatímco občan zaplatí za parkování 600 nebo 1200 Kč, podnikatel zaplatí 6 nebo dokonce 12 tisíc Kč! Zarážející je, že jak magistrát, tak Praha 8 si nehoráznost této částky uvědomují. Přesto byli schopni zóny spustit i s tímto parametrem. 

Celý článek
Promarněná šance pro Palmovku
2. 5. 2016

Promarněná šance pro Palmovku

Praha 8 počtem obyvatel převyšuje 5. nejlidnatější město ČR, Liberec. A přesto se u nás neříká: jdu na „radnici“. Říká se: jdu na „Zámeček“, jdu do „Bíláku“, jdu na „Grábovku“, apod. 

Celý článek
Fiktivní primátorka slavnostně otevřela radnici Prahy 8
26. 4. 2016

Fiktivní primátorka slavnostně otevřela radnici Prahy 8

Každý měsíc zaplatí obyvatelé Prahy 8 téměř 850 000 Kč za stavbu, na které se již více jak půl roku nepracuje. Nejen na to dnes před rozestavěnou budovou Nové Palmovky, která měla sloužit občanům Prahy 8 jako radnice a zároveň obchodní a zábavní centrum, upozornili opoziční zastupitelé místní TOP 09.  

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme