Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.
Nová místní organizace TOP 09 vznikla v Nýřanech
17. 3. 2017

Nová místní organizace TOP 09 vznikla v Nýřanech

Nová místní organizace TOP 09 vznikla v Nýřanech. Členové nově vzniklé organizace si zvolili svým předsedou Ladislava Vostrého a místopředsedou Pavla Podaného.

Celý článek
Učitelé z Vejprnic podpořili hazard vedle školy
16. 12. 2011

Učitelé z Vejprnic podpořili hazard vedle školy

Při včerejším jednání zastupitelstva ve Vejprnicích odmítla většina zastupitelů přijmout vyhlášku, která by zcela zakazovala výherní automaty v obci. Návrh zastupitele Ladislava Vostrého (TOP 09) starosta obce Pavel Karpíšek (ODS) označil za populistický. Podle Karpíška v obci údajně problémy vázající se k hazardním hrám neexistují, a tudíž není třeba je řešit.

Celý článek
Konec hazardu ve Vejprnicích?
14. 12. 2011

Konec hazardu ve Vejprnicích?

Zastupitel Ladislav Vostrý (TOP 09) navrhl na program zítřejšího jednání zastupitelstva ve Vejprnicích přijmout vyhlášku zakazující zcela výherní automaty v obci. Přijetí této vyhlášky by umožnilo neobnovení již vydaných licencí na provozování hazardních her na katastrálním území obce Vejprnice a jejich úplný zákaz do konce roku 2014.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme