Regionální organizace TOP 09 Praha 4

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

Praha musí mít jasnou vizi a směr, shodují se Martin Plíšek a Zdeněk Tůma

21. 9. 2010
Praha potřebuje mít jasnou vizi a směr, magistrát musí začít více komunikovat s městskými částmi a také je potřeba nastavit rozumný systém regulovaného parkování a prověřit současné hospodaření úřadů, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání peněz. Na těchto a mnoha dalších věcech se při svém setkání shodli kandidáti TOP 09 na primátora Prahy Zdeněk Tůma a na starostu Prahy 4 Martin Plíšek.
Číst více

Musíme zlepšit informovanost našich občanů

20. 9. 2010
Zhruba za měsíc nás, voliče, čekají komunální volby. Budeme na následující čtyřleté období volit své zastupitele do pražských městských částí. Zajisté každý, kdo půjde k volebním urnám, již přemýšlí o tom, komu svůj hlas dá.
Číst více

Pár podzimních slov ...

20. 9. 2010
Pomalu nastává čas podzimu. Sluneční paprsky již nemají takovou sílu, dny se krátí. Příroda se postupně začíná chystat na období spánku. České a československé dějiny však v měsících září a říjnu rozhodně nespaly. Právě v tomto období si připomínáme několik významných událostí.
Číst více

Praha 4 – TOP vzdělání

20. 9. 2010
Jak už z billboardů možná víte, chceme, aby Praha 4 byla TOP adresa hlavního města. Jednoduše řečeno si přejeme, aby Praha 4 byla místem, kde se Pražanům dobře bydlí, sportuje, odpočívá, vzdělává,  pracuje a živnostníkům podniká. Mezi moje priority patří školství, mimoškolní aktivity pro děti a mládež, kultura, bezbarierová a zelená Praha 4.
Číst více

Představujeme ekonomickou část programu TOP 09 Praha 4 pro komunální volby

20. 9. 2010
Prioritou pro nadcházející období je sestavit vyrovnaný rozpočet městské části Praha 4 (dále jen „MČ Praha 4“), a to bez finančních prostředků získaných z privatizace.
Číst více

Fotografie z dětského dne s TOP 09

19. 9. 2010
V sobotu 11. 9. 2010  se v okolí restaurace U krále Václava IV. v Kunratickém lese uskutečnila akce "Den dětí s TOP09". Nyní Vám přinášíme fotografie z této vydařené akce.
Číst více

TZ: TOP 09 kritizuje nedostatek strážníků v ulicích Prahy 4

14. 9. 2010
Praha 4 - V městské části Praha 4 hlídá bezpečnost a dopravu zhruba 25 městských strážníků ve službě v terénu, což je s ohledem na velkou rozlohu této městské části velmi málo. Současný nedostatečný počet městských strážníků v ulicích kritizuje lídr TOP 09 pro volby do zastupitelstva Prahy 4 Martin Plíšek. „Navyšování drobné kriminality ohrožuje obyvatele městské části a také turisty a návštěvníky Prahy, kteří pak odjíždějí s negativními zkušenostmi. Vyšší počet strážníků nebo zavedení dalších kamer do ulic by tuto situaci vyřešil“, zdůraznil Martin Plíšek, podle kterého se jeho strana hodlá bezpečnostní situaci v Praze 4 dlouhodobě věnovat.
Číst více

TZ: Z Prahy 4 se stalo odkladiště aut, situaci ostře kritizuje TOP 09

2. 9. 2010
Praha 4 se kvůli zavedení parkovacích zón v Praze 1, 2, 3 a 7 stala odkladištěm aut z celého města. Místní obyvatelé nemají kde zaparkovat své vozy a jsou s touto situací značně nespokojeni. Lídr TOP 09 v nadcházejících komunálních volbách pro Prahu 4 Martin Plíšek proto vystoupil s návrhem rozumné regulace parkování, stejně jako to mají jiná města v republice. Chce tak ve spolupráci s magistrátem tento problém co nejdříve vyřešit.
Číst více

TZ: Praha 4 Bezdrátová rozšiřuje svoje pokrytí

19. 8. 2010
Praha 4 Bezdrátová pokračuje ve výstavbě nových hotspotů (vysílačů přenášejících signál  bezdrátového internetu), které umožní bezplatné bezdrátové připojení dalším obyvatelům městské části Praha 4. V průběhu minulého měsíce byly spuštěny tyto hotspoty:  
Číst více

Farmářské trhy, díl druhý...

19. 8. 2010
V červnovém čísle Naší 4 jsem upozornila na to, že nám v Praze 4 chybějí farmářské trhy, které už fungují v jiných pražských čtvrtích, kde jsou populární a hojně navštěvované. Váš zájem o trhy a reakce na článek mě příjemně překvapily a utvrdily v názoru, že v Praze 4 žijí lidé, kteří dbají o své zdraví a chtějí mít přístup ke kvalitním, čerstvým a hlavně českým produktům.
Číst více
 <  1 2 ... 10 11 12 13 14   > Články 121 - 130 z 138

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme