× Pohněme s tím. Společně!

Regionální organizace TOP 09 Praha 4

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

"Rozloučení se školním rokem": srdečně zve Ladislav Kunert, kandidát do Senátu PČR

16. 6. 2012
Na dětskou pouť "Rozloučení se školním rokem" Vás srdečně zve Ladislav Kunert, kandidát do Senátu PČR. Kdy: 23. 6. 2012 od 11.00 hod. do 17.00 hod. Kde: V ulici Za Mlýnem Praha 4 (Naproti fotbalovému hrišti AC Braník) více se dozvíte v pozávnce která je přílohou tohoto článku.
Číst více

TZ: V Praze 4 je kandidátem na senátora za TOP 09 tamní zastupitel Ladislav Kunert

12. 6. 2012
Kandidátem TOP 09 Praha 4 na post senátora za Prahu 4 je současný předseda kontrolního výboru městské části Praha 4 Ladislav Kunert. Jeho nominaci potvrdilo minulý týden zasedání výkonného výboru TOP 09.
Číst více

TZ: Nechránění občanů Spořilova proti hluku a prachu na křížení ulic 5. května a Jižní spojky chceme řešit

15. 12. 2011
Problematika tzv. Spořilovského plácku, tedy křížení ulic 5. května a Jižní spojky, spolu s absencí protihlukové stěny a protihlukového valu, byla řešena na středečním zastupitelstvu městské částí Praha 4. Během diskuze se otevřela i otázka protihlukové komise MČ Prahy 4, která byla vedena opozičním zastupitelem TOP 09 a která byla zrušena.
Číst více

TZ: Plánovaný developerský záměr v Braníku musí projít všeobecnou diskuzí

15. 12. 2011
Developerský záměr známý pod názvem Obytný soubor Braník se včera opět projednával na zasedání zastupitelstva městské části Prahy 4. Zastupitelé za TOP 09 se během jednání aktivně podíleli na hledání kompromisu a přišli s několika návrhy možného řešení.
Číst více

Hygiena chce zrušit výjimku na Spořilově

Kamióny mohou ve dne jezdit Spořilovskou ulicí díky výjimce, kterou zde hygienici povolili až 74 decibelů ve dne a 67 decibelů v noci.Zákon pro hlavní silnice stanoví limit pro venkovní hluk 60 decibelů ve dne a 50 decibelů v noci. Měření na Spořilovské však ukázala, že překročena byla i zvýšená hranice.
Číst více

Opozice: Na Spořilově by se mohla zrušit výjimka na hlukový limit

V okolí frekventované Spořilovské ulice v Praze by mohla být zrušena výjimka z dodržování hlukových limitů, kterou v lednu 2009 vydala pražská hygienická stanice. Tvrdí to opoziční zastupitelé Prahy 4 z TOP 09. Přes Spořilov denně jezdí tisíce kamionů, které tam byly převedeny po loňském zprovoznění jižní části Pražského okruhu a zákazu vjezdu kamionů nad 12 tun na Jižní spojku. Proti nárůstu dopravy protestují místní obyvatelé.
Číst více

TZ: Staronovým předsedou regionální organizace TOP 09 v Praze 4 se stal Martin Plíšek

30. 9. 2011
Ve čtvrtek 15. září 2011 se uskutečnil volební sněm regionální organizace TOP 09 Praha 4, která je složená z místní organizace TOP 09 Praha 4 a z místní organizace TOP 09 Praha Kunratice. Hlavním bodem programu byla volba nového vedení a hlasování o kandidátech v rámci krajských a celostátních voleb.Staronovým předsedou regionálního výboru TOP Praha 4 se v tajném hlasování stal Martin Plíšek, náměstek ministra zdravotnictví a člen zastupitelstva MČ Prahy 4.Na pozici dvou místopředsedů byla zvolena Jana Novotná z místní organizace TOP 09 Praha 4 a Miloš Langer z místní organizace TOP 09 Praha Kunratice.Dalšími členy regionálního výboru byli zvoleni
Číst více

Plíšek: Zákon o zdravotních službách

7. 9. 2011
Dnes Poslanecká sněmovna udělala velmi zásadní krok, nahradila tím, že byl přijat zákon o zdravotních službách, zastaralou a v mnoha ohledech nevyhovující právní normu o péči o zdraví lidu z 60.let minulého století.
Číst více

Je třeba urychleně řešit parkování v Praze 4

5. 9. 2011
Všichni to známe. Pokud člověk chce po návratu z práce, či víkendu zaparkovat své auto v blízkosti bydliště, musí se obrnit velkou trpělivostí. Automobilů v ulicích každým rokem přibývá a situace s parkováním je čím dál více neutěšenější. Řidiči parkují všude, kde je jen trochu místa: na chodnících, v křižovatkách, v těsné blízkosti přechodů, což má výrazný negativní dopad na bezpečnost silničního provozu.
Číst více

Uživatelé subutexu míří do Prahy 4

Praha 4 řeší v oblasti kolem Nuslí a Pankráce problém spojený s drogami. V těchto čtvrtích se začalo objevovat větší množství narkomanů, kteří užívají látku subutex.Ten má primárně pomoci uživatelům tvrdé drogy heroin dostat se ze své závislosti, problém je ale v tom, že někteří z nich látku přímo zneužívají a obchodují s ní. Do Prahy 4 se přestěhovalo několik lékařů, kteří subutex mohou předepisovat, a za nimi se tam stáhli i závislí.
Číst více
 <  1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 17   > Články 121 - 130 z 166

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme