TOP 09 v mediích

Praha 11 z dotace 196 milionů korun od metropole investuje největší část na rekonstrukci škol

22. 4. 2018
Zastupitelstvo Prahy 11 schválilo uplynulý čtvrtek navýšení rozpočtu o účelové dotační prostředky poskytnuté hlavním městem Prahou. Více než 196 milionů investuje městská část hlavně do rekonstrukcí školských objektů, sportovních hřišť, regenerací vnitrobloků a veřejných prostranství. Zastupitelstvo Prahy 11 schválilo uplynulý čtvrtek navýšení rozpočtu o účelové dotační prostředky poskytnuté hlavním městem Prahou. Více než 196 milionů investuje městská část hlavně do rekonstrukcí školských objektů, sportovních hřišť, regenerací vnitrobloků a veřejných prostranství.
Číst více

Školství se řítí k přemíře testování. Maturanti by sloh psát neměli, říká senátor Růžička

12. 4. 2018
Pro téměř 70 tisíc středoškoláků ve středu začínají slohovou prací státní maturity. „Myslím, že lepší varianta by byla ten stylistický útvar nepsat. Maturita z českého jazyka má tři části: test, písemnou práci a ústní složku. Pro garantování určité úrovně výstupu by stačil didaktický test,“ tvrdí senátor za TOP 09 a STAN a bývalý ředitel pražského Gymnázia Jana Keplera Jiří Růžička.
Číst více

Praha 1 spustí systematickou kontrolu restaurací

10. 4. 2018
Systém pravidelných kontrol restauračních a zábavních provozoven bude spuštěn na začátku května v Praze 1.
Číst více

Obnova usedlosti Šatovka může začít

9. 4. 2018
Od schválené změny územního plánu pozemků pod Šatovkou neuběhly ani dva týdny a projekt se rozběhl.
Číst více

Kvůli Šatovce čelí Praha 6 brutální předvolební kampani

21. 3. 2018
Únorový vpád squatterů do usedlosti Šatovka byl promyšleným startem předvolební kampaně těch, kteří by na podzim chtěli zasednout ve vedení Prahy 6. Současná radnice totiž neustále čelí mediálním útokům z různých stran za to, že je prý zodpovědná za neutěšený stav usedlosti Šatovka a nechává ji chátrat. To, co ještě v únoru vypadalo lehce konspiračně, postupně nabralo konkrétní obrysy. Celý výstup squatterů, včetně výroků v soudní síni, kdy za sebe nechali mluvit jedinou schopnou osobu, neměl jiný cíl, než zkusit bezprostředně před chystanou změnou územního plánu, po které Praha 6 volá už sedmým rokem, pošpinit současnou radnici.
Číst více

Praha 5 chce vést tramvaje až do Jinonic, z Radlické má být bulvár

21. 2. 2018
Radnice Prahy 5 navrhne změnu územního plánu, která by umožnila prodloužení tramvajové trati z Radlic do Jinonic. Podle starosty městské části Pavla Richtera by se další zástavbou měl z Radlické postupně stát městský bulvár.
Číst více

Poškození Kalouskovy pověsti je úspěchem Babišova marketingu, říká nový předseda TOP 09 Pospíšil

11. 12. 2017
Před dvěma týdny byl zvolen předsedou TOP 09, strany, která se jen s obtížemi doškrábala do poslaneckých lavic. Europoslanec Jiří Pospíšil má ale podle svých slov rád výzvy a obrození TOP 09 považuje za svou další misi. V rozhovoru pro deník E15 politickým konkurentům vyčítá populistický euroskepticismus, což údajně vede jednak ke špatné pověsti České republiky v EU, jednak špatnému obrazu unie v Česku.
Číst více

TOP 09 nechtěla utrácení, tak byli radní odvoláni

21. 2. 2017
Na 13. jednání Zastupitelstva MČ Praha 22 složili slib 3 noví zastupitelé, byl schválen rozpočet roku 2017 (s podporou TOP 09). Poté starosta předložil návrh na rozpočtové změny, který členové TOP 09 nepodpořili.
Číst více

Adamová: Vítejte v roce 2030

8. 2. 2017
V roce 2030 je všechno jinak. Lidé v Česku platí stále nižší daně, stát s nimi hospodaří natolik efektivně, že jeho náklady jsou nižší. A také zrušil veškeré zbytečné plošné restrikce na všechny zaměstnance a podnikatele.
Číst více

Kodl: Bezpečnost je naší prioritou

6. 2. 2017
Marian Kodl v rubrice Fórum odpovídá na otázku „Co můžeme udělat pro zefektivnění kamerového systému na Praze 8, je čas začít měnit zastaralé kamery s jejich náročnou údržbou za nové s daleko širšími možnostmi analýzy záznamu?“
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 14

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme