TOP 09 v mediích

Komerční prostory jsou pro Prahu terno. Utržila za jejich pronájem miliardy

10. 9. 2019
Z nájmů kanceláří, restaurací, prodejních ploch či garáží utržila Praha loni rekordních 4,2 miliardy korun, což je o třetinu více než před pěti lety. Radní pro majetek Jan Chabr (TOP 09) tvrdí, že se daří pronajímat prostory dráže, případně se dlouho rekonstruované objekty znovu obydlují a přinášejí další peníze na nájemném.
Číst více

Pospíšil: Zdanění nabytí nemovitosti je nemravné. Praha možná bude sama iniciovat zrušení

5. 9. 2019
Jako nemorální označuje část politické scény daň z nabytí nemovitosti. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil přišel s myšlenkou, že by hlavní město mohlo využít svojí zákonodárnou iniciativu a novely předložit svůj vlastní návrh.
Číst více

Pražská plynárenská Distribuce investuje do bezpečnosti

2. 9. 2019
Pražská plynárenská Distribuce investuje ve velkém. Nedávno dokončila záložní dispečink pro distribuci plynu, ale investuje se i do oprav.
Číst více

Revoluce v Praze: lampy se přebudují na nabíjecí stanice

2. 9. 2019
Hlavní město chce příští rok začít s modernizací kabelů veřejného osvětlení tak, aby umožňovaly budování nabíjecích stanic pro elektromobily a vedení vysokorychlostní datové sítě. 
Číst více

Poznejte nás - rozhovor s Martinem Dlouhým, předsedou TOP 09 na Praze 3 a zastupitelem hlavního města

30. 8. 2019
Martin Dlouhý je profesorem na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2009 zakládal organizaci TOP 09 na Praze 3 a je dlouholetým předsedou místní organizace. V roce 2018 byl znovuzvolen do zastupitelstva hlavního města za Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN, KDU-ČSL). Má rád chytré sci-fi a fantasy filmy. Tento rok se těšil na poslední sérii Her o trůny a jeho závěr považuje za velmi poučný.
Číst více

Duel: Výroky Semelové o Horákové schvaluji, řekl v Duelu druhý muž KSČM. Hnus, už tady nechci sedět, reagoval starosta Prahy 6

28. 8. 2019
„Vše, co Marta Semelová říká o Miladě Horákové je podložené, v žádném případě nehovořila nepravdu,” řekl v Duelu první místopředseda KSČM Petr Šimůnek. „To je silné kafe, to je skandál tohle říkat do éteru, jsem konsternován, když slyším, že Marta Semelová mluvila pravdu o tom, co řekla o Miladě Horákové,” odmítl argument svého protivníka v debatě starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09).
Číst více

Kolář: Výměnu Koněvovy sochy jsme Rusům neúspěšně nabízeli

26. 8. 2019
V rozhovoru pro FORUM 24 vysvětluje starosta Prahy 6 Ondřej Kolář co se bude se sochou Koněva dít, jaké má vztahy s ruskou ambasádou, nebo proč ho nevzrušují nadávky Jiřího Ovčáčka.
Číst více

Pražská koalice slibuje do roku 2022 otevřít muzeum totality

22. 8. 2019
Praha by chtěla do roku 2020 otevřít muzeum totality. Na projektu se shodují všechny tři koaliční subjekty (Spojené síly pro Prahu, Piráti i Prah sobě). Spory se ale ještě čekají kolem místa. Ve hře je i památník na Stalinu, s čímž ale nesouhlasí Praha sobě Jana Čižinského.
Číst více

Kultura v Praze 11: Ještě v srpnu přijede kinobus, září oživí tradiční oslavy městské části

20. 8. 2019
Radní Prahy 11 pro sport, kulturu a volný čas Jan Stárek (TOP 09/STAN) se v rozhovoru pro server Pražský patriot vrací ke kulturním akcím, které proběhly letos v létě a také přibližuje dva tradiční projekty, na které se obyvatelé městské části ještě mohou těšit v následujících týdnech.
Číst více

Pospíšil: TOP 09 nemá být ryze konzervativní strana, nesmíme přijít o pražské voliče

19. 8. 2019
„V rovině věcné debaty o Pražské plynárenské dělá Zdeněk Hřib populistická gesta a nerespektuje, co bylo domluveno,“ říká předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v rozhovoru pro Echo24. Přesto koaličnímu projektu nadále věří. 
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 17 18   > Články 1 - 10 z 172

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme