× Pojďte do toho s námi.

Tiskové zprávy a mediální výstupy

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

V Praze 4 vznikne Regionální dobrovolnické centrum

9. 6. 2020
Nezisková organizace na podporu seniorů Letokruh, která spolupracuje s Ústavem sociálních služeb, bude provozovat dobrovolnické centrum na Praze 4 v Michelské ulici. Zajišťuje to nájemní smlouva, kterou za městskou část podepsal místostarosta pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09). Cílem centra je podpora a rozvoj dobrovolnických aktivit.
Číst více

Otevíráme denní stacionář v Branické

8. 6. 2020
Dům s pečovatelskou službou v Branické ulici otevře zrekonstruované prostory bývalé prádelny a žehlírny. Nově se tam nachází denní stacionář, centrum hygieny a místo pro komunitní setkávání. K dispozici bude seniorům kromě tradičních služeb, jako jsou například masáže a kadeřnictví, i pedikér.
Číst více

Přijďte relaxovat na koupaliště Lhotka

4. 6. 2020
Milovníkům koupání a opalování se kvapem blíží jejich velký den. V pondělí 15. června 2020 se totiž po zimní pauze opět otevírá koupaliště Lhotka na Praze 4. Nabídne návštěvníkům kromě tradičně čisté vody a občerstvení i nové zázemí v podobě dalších sprch, šaten, toalet i dětského hřiště. Platit však budou drobná omezení.
Číst více

TOP 09 darovala bezdotykový stojan na dezinfekci

3. 6. 2020
Dům s pečovatelskou službou v Braníku obdržel bezdotykový stojan na dezinfekci. Vedení domu ho předali zastupitelé Prahy 4 za TOP 09 a další dobrovolníci, kteří se na vybavení složili. Stojan je připraven k použití u vchodu do budovy a ovládá se sešlápnutím pedálu.
Číst více

Fidlovačka žije: Opravujeme divadlo

27. 5. 2020
Radní Prahy 4 schválili další fázi oprav nuselského divadla. V této již druhé etapě se vymění zbylá původní dřevěná okna za nová. Půjde především o okna ve foyer divadla. 
Číst více

Opravili jsme altán a opěrné zdi v parku Jezerka

20. 5. 2020
Schodiště, přilehlé zdi a také altán hned naproti divadlu Na Jezerce prošlo 5. května kolaudací. Celková cena rekonstrukce nepřekročila původní odhadovanou částku, tedy necelé čtyři miliony korun.
Číst více

Praha 4 poskytne podnikatelům slevy na nájmech

6. 5. 2020
Radní Prahy 4 schválili možnost poskytnutí slevy na nájmu v nebytových prostorách městské části za březen a duben. Sleva se bude týkat podnikatelů, kteří kvůli krizové situaci museli zavřít nebo výrazně omezit svůj provoz. Dosáhnout mohou na odpuštění nájmu ve výši až sedmdesát procent.
Číst více

Praha 4 odložila splatnost nájemného z nebytových prostorů

27. 3. 2020
Rada městské části Praha 4 rozhodla na svém jednání ve středu 25. března 2020 o pomoci podnikatelům a živnostníkům. Schválila odklad splatnosti nájemného nájemcům nebytových prostorů ve správě městské části Praha 4, kteří byli postiženým krizovými opatřeními vlády České republiky. Ze stejného důvodu rozhodla neuplatňovat sankce za pozdní úhradu nájemného z těchto nebytových prostorů.
Číst více

Otevíráme Branické divadlo a novou veřejnou knihovnu Jezerka

25. 2. 2020
Březen bude v Praze 4 ve znamení otevírání a znovuotevírání kulturních institucí. Dne 14. března proběhne slavnostní předání Branického divadla. Scénu převezmou zástupci vítězného projektu spolku United Arts & Co. Program zahájení začne ve 13 hodin a nabídne pohádku, ukázky z divadelních představení a také koncert. Pro diváky navíc bude připravena i prohlídka prostor divadla. Do plného provozu se nový nájemce pustí s novou divadelní sezonou, která začíná v září. Už od druhé poloviny března ale nabídne divadlo hned několik představení, například Kolaps nebo Heroes. Do budoucna navíc věříme, že se Branická scéna zapojí i do projektu dětských divadelních kroužků Paměti národa, které již fungují v Divadle Na Jezerce.
Číst více

Místní organizace TOP 09 Praha 4 zvolila na mimořádném sněmu nové vedení

28. 8. 2014
Funkci předsedy místní organizace obhájil Jan Petr, kterému byl tímto potvrzen mandát na další dva roky. Místopředsedou místního výboru se nově stal Michal Hroza. Zbylými členy výboru byli znovuzvoleni Jaromíra Eismannová a Petr Kučera, a novými členy se staly Naděžda Pasiárová, Filip Vácha a Marie Zacharová.
Číst více
1 2 3 ... 10 11   > Články 1 - 10 z 109

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme