Krajská organizace

Krajský výbor

1.

Martin Dlouhý

předseda krajské organizace
Regionální organizace: 103 - Praha 3
2.

Jakub Lepš

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 111 - Praha 11
3.

Jiří Nouza

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 107 - Praha 7
4.

Radek Vondra

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 114 - Praha 14
5.

Marek Doležal

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 109 - Praha 9
6.

Filip Kračman

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 101 - Praha 1
7.

Markéta Pekarová Adamová

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 108 - Praha 8
8.

Ondřej Počarovský

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 110 - Praha 10
9.

Václav Novotný

předseda klubu zastupitelů hl. m. Prahy
Regionální organizace: 113 - Praha 13
10.

Michal Hroza

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 104 - Praha 4
11.

Vladislava Hujová

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 103 - Praha 3
12.

Jan Chabr

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 106 - Praha 6
13.

Michal Jiřík

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 114 - Praha 14
14.

Petr Kubíček

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 107 - Praha 7
15.

Albert Kubišta

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 102 - Praha 2
16.

Radek Lojda

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 110 - Praha 10
17.

Oldřich Lomecký

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 101 - Praha 1
18.

Jiří Pařízek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 115 - Praha 15
19.

Petr Praus

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 113 - Praha 13
20.

Jan Stárek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 111 - Praha 11
21.

Petr Šula

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 112 - Praha 12
22.

Tomáš Tatranský

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 108 - Praha 8
23.

Jiří Vávra

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 109 - Praha 9
24.

Pavel Richter

1. místopředseda klubu zastupitelů hl. m. Prahy
Regionální organizace: 105 - Praha 5

Krajská revizní komise 

1.

Jan Růžička

předseda krajské revizní komise
Regionální organizace: 113 - Praha 13
2.

Bořivoj Kůla

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 112 - Praha 12
3.

Tomáš Slabihoudek

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 108 - Praha 8

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:O čem Andrej Babiš sní, z toho slušní lidé nespí.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme