Krajská organizace

Krajský výbor

1.

Jakub Lepš

předseda krajské organizace
Regionální organizace: 111 - Praha 11
2.

Michal Hroza

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 104 - Praha 4
3.

Jiří Koubek

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 112 - Praha 12
4.

Pavel Richter

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 105 - Praha 5
5.

Jan Chabr

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 106 - Praha 6
6.

Petr Kubíček

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 107 - Praha 7
7.

Jiří Pařízek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 115 - Praha 15
8.

Tomáš Slabihoudek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 108 - Praha 8
9.

Martin Víšek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 102 - Praha 2
10.

Jiří Pospíšil

předseda klubu zastupitelů hl. m. Prahy
Regionální organizace: 106 - Praha 6
11.

Jana Cagašová

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 102 - Praha 2
12.

Jiří Hejnic

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 107 - Praha 7
13.

Jan Kavalírek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 105 - Praha 5
14.

Ondřej Kolář

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 106 - Praha 6
15.

Radek Lojda

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 110 - Praha 10
16.

Michal Mašek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 109 - Praha 9
17.

Petr Neumann

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 115 - Praha 15
18.

Petr Praus

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 113 - Praha 13
19.

Jan Stárek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 111 - Praha 11
20.

Antonín Svoboda

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 103 - Praha 3
21.

Petr Šula

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 112 - Praha 12
22.

Tomáš Tatranský

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 108 - Praha 8
23.

Filip Vácha

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 104 - Praha 4
24.

Radek Vondra

volený člen krajského výboru, 1. místopředseda klubu zastupitelů hl. m. Prahy
Regionální organizace: 114 - Praha 14

Krajská revizní komise 

1.

Jan Votoček

předseda krajské revizní komise
Regionální organizace: 101 - Praha 1
2.

Bořivoj Kůla

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 112 - Praha 12
3.

Jan Růžička

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 113 - Praha 13

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme