Regionální organizace TOP 09 Praha 4

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

Fotografie z dětského dne s TOP 09
19. 9. 2010

Fotografie z dětského dne s TOP 09

V sobotu 11. 9. 2010  se v okolí restaurace U krále Václava IV. v Kunratickém lese uskutečnila akce "Den dětí s TOP09". Nyní Vám přinášíme fotografie z této vydařené akce.

Celý článek
TZ: TOP 09 kritizuje nedostatek strážníků v ulicích Prahy 4
14. 9. 2010

TZ: TOP 09 kritizuje nedostatek strážníků v ulicích Prahy 4

Praha 4 - V městské části Praha 4 hlídá bezpečnost a dopravu zhruba 25 městských strážníků ve službě v terénu, což je s ohledem na velkou rozlohu této městské části velmi málo. Současný nedostatečný počet městských strážníků v ulicích kritizuje lídr TOP 09 pro volby do zastupitelstva Prahy 4 Martin Plíšek. „Navyšování drobné kriminality ohrožuje obyvatele městské části a také turisty a návštěvníky Prahy, kteří pak odjíždějí s negativními zkušenostmi. Vyšší počet strážníků nebo zavedení dalších kamer do ulic by tuto situaci vyřešil“, zdůraznil Martin Plíšek, podle kterého se jeho strana hodlá bezpečnostní situaci v Praze 4 dlouhodobě věnovat.

Celý článek
TZ: Z Prahy 4 se stalo odkladiště aut, situaci ostře kritizuje TOP 09
2. 9. 2010

TZ: Z Prahy 4 se stalo odkladiště aut, situaci ostře kritizuje TOP 09

Praha 4 se kvůli zavedení parkovacích zón v Praze 1, 2, 3 a 7 stala odkladištěm aut z celého města. Místní obyvatelé nemají kde zaparkovat své vozy a jsou s touto situací značně nespokojeni. Lídr TOP 09 v nadcházejících komunálních volbách pro Prahu 4 Martin Plíšek proto vystoupil s návrhem rozumné regulace parkování, stejně jako to mají jiná města v republice. Chce tak ve spolupráci s magistrátem tento problém co nejdříve vyřešit.

Celý článek
TZ: Praha 4 Bezdrátová rozšiřuje svoje pokrytí
19. 8. 2010

TZ: Praha 4 Bezdrátová rozšiřuje svoje pokrytí

Praha 4 Bezdrátová pokračuje ve výstavbě nových hotspotů (vysílačů přenášejících signál  bezdrátového internetu), které umožní bezplatné bezdrátové připojení dalším obyvatelům městské části Praha 4. V průběhu minulého měsíce byly spuštěny tyto hotspoty:  

Celý článek
Farmářské trhy, díl druhý...
19. 8. 2010

Farmářské trhy, díl druhý...

V červnovém čísle Naší 4 jsem upozornila na to, že nám v Praze 4 chybějí farmářské trhy, které už fungují v jiných pražských čtvrtích, kde jsou populární a hojně navštěvované. Váš zájem o trhy a reakce na článek mě příjemně překvapily a utvrdily v názoru, že v Praze 4 žijí lidé, kteří dbají o své zdraví a chtějí mít přístup ke kvalitním, čerstvým a hlavně českým produktům.

Celý článek
Jan Kotík
19. 8. 2010

Jan Kotík

Absolvoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a celý život pracuji jako právník. Zabývám se zejména občanským právem, obchodním právem, právem životního prostředí a stavebním právem. Před rokem 1989 jsem emigroval do Dánska. Můj dánský pobyt mě v mnohém inspiroval. Kvalita dánské péče o životní prostředí a veřejná prostranství je pověstná, jejich parky a cyklostezky, to vše je na velmi vysoké úrovni.

Celý článek
Ladislav Kunert
19. 8. 2010

Ladislav Kunert

Mým životním osudem je železnice. Mám k ní osobní vztah, ačkoli z naší rodiny jsem začal pracovat na železnici jako první. V roce 1990 jsem železnici opustil a s celou rodinou jsem odjel do Francie, kde jsem se společně s manželkou podílel na výrobě těch nejkvalitnějších vín v Burgundsku. I ve Francii jsem se zajímal o železnici. Učarovala mně tamní krásná a čistá nádraží a především rychlovlaky.

Celý článek
Ušetřit se dá všude
19. 8. 2010

Ušetřit se dá všude

Rozhovor s Janem Petrem

Narodil se v roce 1979, je ženatý, má dvě děti, starší dceru a mladšího syna. Po střední škole začal pracovat na ministerstvu fi nancí na úseku veřejných rozpočtů, kde pracuje dosud. TOP 09 je první politickou stranou, jejímž členem se stal, a v rámci regionální organizace TOP 09 Praha 4 je členem regionální výboru a garantem ekonomické komise. V současné době studuje formou externího studia obor právo na Bratislavské vysoké škole práva se sídlem v Brně. Mezi jeho zájmy patří kultura, především filmová tvorba a sport.

Celý článek
TZ: Za TOP 09 kandidují v Praze 4 právníci, manažeři a ekonomové
17. 8. 2010

TZ: Za TOP 09 kandidují v Praze 4 právníci, manažeři a ekonomové

Praha 4 – TOP 09 sestavila v největší části hlavního města Prahy silné kandidáty, kteří jsou rozhodnuti pro zásadní změny v Praze 4. V každém z pěti obvodů se tak o místo v zastupitelstvu uchází devět kandidátů. Je mezi nimi současný náměstek ministra zdravotnictví Martin Plíšek, ekonom Jan Petr, vědkyně Kateřina Chalupníková nebo advokátka Alexandra Mlíková.   Za TOP 09 kandidují v Praze 4 právníci, manažeři a ekonomové Praha 4 – TOP 09 sestavila v největší části hlavního města Prahy silné kandidáty, kteří jsou rozhodnuti pro zásadní změny v Praze 4. V každém z pěti obvodů se tak o místo v zastupitelstvu uchází devět kandidátů. Je mezi nimi současný náměstek ministra zdravotnictví Martin Plíšek, ekonom Jan Petr, vědkyně Kateřina Chalupníková nebo advokátka Alexandra Mlíková.

Celý článek
Na slovíčko s nováčkem v politice
1. 6. 2010

Na slovíčko s nováčkem v politice

Kdo je Ladislav Kunert Narodil se v roce 1958. Je ženatý, otec dvou dcer, bydlí na Praze 4 v Braníku. Po absolvování střední průmyslové školy dopravní nastoupil k Dopravnímu podniku Metro, kde byl zaměstnán jako strojvedoucí. Po roce 1989 pracoval ve Francii ve vinařství. Po návratu z Francie nastoupil do fi rmy Jídelní a lůžkové vozy a. s., kde pracuje dodnes. Postupně zastával různé pracovní pozice, v současné době pracuje ve vedoucí funkci. Závodně hraje stolní tenis, rekreačně tenis a racketlon. TOP 09 je první politickou stranou, do které vstoupil. V regionální organizaci TOP 09 Praha 4 je předsedou revizní komise, dále garantem komise životního prostředí a členem dopravní komise.

Celý článek
1 2 ... 10 ... 18 19 20 21
Články 191 - 200 z 203
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme