Tiskové zprávy

Praha 8 se vykašlala na obyvatele Palmovky a místní občanskou vybavenost

21. 9. 2017
TOP 09 na včerejším zastupitelstvu Prahy 8 prosadila otevření diskuze nad aktuálním vývojem v kauze Nová Palmovka. Stavba budovy, která byla projektována jako nové sídlo radnice, by se měla po téměř třech letech opět spustit. I přes dlouhou diskuzi zůstává nad projektem řada otázek, na které nedokázal radní Prahy 8 Radomír Nepil odpovědět.
Číst více

Rodinám s dětmi musíme vytvořit lepší podmínky, říká poslankyně Adamová z TOP 09

20. 9. 2017
Markéta Pekarová Adamová se pokusí v říjnových volbách obhájit svůj mandát v Poslanecké sněmovně. O znovuzvolení se uchází z druhého místa na pražské kandidátní listině strany TOP 09. V dolní komoře Parlamentu se doposud zabývala především tématy souvisejícími s rodinnou a sociální politikou. Pokud by jí voliči dali možnost v parlamentní práci pokračovat, na jaká témata by se zaměřila? Na tuto a další otázky odpovídala serveru Pražský patriot.
Číst více

ANO může vládnout s ODS. Opoziční smlouvu v roce 1998 taky nikdo nečekal, říká Dominik Feri

17. 9. 2017
Dominik Feri na sebe poutá pozornost především mladých lidí už několik let. Komunální politik TOP 09 se letos rozhodl kandidovat také do Poslanecké sněmovny. Spolehnout se ale musí na kroužkování, kandiduje totiž na pražské kandidátce své strany z posledního místa. Také on si myslí, že letošní volby rozhodnou o charakteru naší země a o jejím zahraničně-politickém směřování. Nevylučuje přitom vznik koalice Andreje Babiše s ODS. „Ta strana má s něčím podobným ostatně už své zkušenosti: v roce 1998 taky před volbami nikdo nečekal, že vznikne něco jako opoziční smlouva,“ vysvětluje v rozhovoru pro INFO.CZ Feri.
Číst více

TOP 09 na Městském okruhu trvá, proto zastupitelům předložila vlastní návrh

14. 9. 2017
Aby kvůli neschopnosti současné pražské koalice pod vedením primátorky Adriany Krnáčové (ANO) dohodnout se na dostavbě Městského okruhu nedocházelo k dalším zbytečným průtahům, se TOP 09 na dnešní schůzi pražského zastupitelstva rozhodla předložit svůj vlastní materiál. Zastupitelé za TOP 09 a Nezávislí odmítají přihlížet naprosté nečinnosti pražské vlády, která pro Pražany tak klíčovou dostavbu Městského okruhu bezdůvodně už půl roku oddaluje.
Číst více

Projekt rozšíření Kongresového centra v Praze je přehnaně finančně náročný

13. 9. 2017
Vítězný architektonický návrh na modernizaci a rozšíření Kongresového centra v Praze (KCP), který včera veřejnosti představila primátorka Adriana Krnáčová (ANO), je podle předsedy klubu zastupitelů za TOP 09 a Nezávislí a současně bývalého náměstka pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Václava Novotného přebujelý a pro Prahu zbytečně finančně náročný.  Navíc podle něj hrozí, že nadcházející kongres ICCA, který se má v KCP konat v polovině listopadu, skončí pro delegáty velkým rozčarováním, neboť organizátoři interiér kongresového centra nebudou mít ve stavu, který očekávají.
Číst více

TOP 09 trvá na projednání Městského okruhu na nadcházejícím zastupitelstvu

12. 9. 2017
V případě, že současná pražská koalice pod vedením primátorky Adriany Krnáčové (ANO) na program čtvrtečního jednání zastupitelstva hlavního města Prahy nepředloží materiál týkající se dostavby Městského okruhu, TOP 09 zváží svolání mimořádného zastupitelstva, a to ještě před říjnovými volbami do Poslanecké sněmovny PČR. Přestože byla na dnešním jednání Rady hlavního města Prahy schválena projektová dokumentace k dostavbě Městského okruhu, radní se nebyli schopni dohodnout na termínu, kdy věc projednají zastupitelé hlavního města Prahy.
Číst více

Pražské vítězství TOP 09 v říjnových volbách je správná ambice, říká Václav Novotný

11. 9. 2017
Václav Novotný vede v současnosti klub TOP 09 v pražském zastupitelstvu, který je zde nejsilnějším opozičním subjektem. Bývalý náměstek primátora pro oblast kultury a památkové péče je pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny na pražské kandidátní listině na čtvrté pozici. O probíhající kampani si povídal se serverem Pražský patriot.
Číst více

Čaj s TOP 09 Pražanům zachutnal

3. 9. 2017
Stovky diskusí s voliči u čaje probrali a několik set výtisků volebního programu TOP 09 rozdali Pražanům kandidáti voleb do Poslanecké sněmovny v regionální kanceláři strany na Smíchově. Ve druhé polovině srpna tady každé pracovní odpoledne postupně 26 kandidátů nabízelo odpovědi na otázky, které tíží voliče. Z těch co se zastavili, se zdrželo na kus řeči asi dvě stě lidí. Přímý kontakt s voliči je základem kampaně TOP 09.
Číst více

Martin Dlouhý z pražské TOP 09: Opozice vůči Babišovi musí být silná, prosím Pražany o hlas

31. 8. 2017
Předseda pražské TOP 09 Martin Dlouhý kandiduje za tuto pravicovou stranu do Poslanecké sněmovny. „Pražská topka“ by chtěla ve volbách do dolní komory Parlamentu dosáhnout výsledku, který by pomohl vytvořit silnou opozici vůči Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO. Nejen o blížících se volbách si Martin Dlouhý povídal s portálem Pražský patriot.
Číst více

Město nemůže být dojnou krávou pro volební lídry ČSSD

16. 8. 2017
Podle veřejně dostupných informací firmy spojené s členy ČSSD (včetně bratra náměstka primátorky PetraDolínka) získaly zakázky od hlavního města a městských společností odhadem ve výši 1,5 miliardy korun. Jde ospolečnosti Premio Invest, Lasesmed a Ecomyčka. Tyto informace vedou k vážnému podezření na existující sociálnědemokratickou klientelistickou síť, která je napojena na náměstka pražské primátorky Petra Dolínka.
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 91 92   > Články 1 - 10 z 914

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:O čem Andrej Babiš sní, z toho slušní lidé nespí.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám, proč volíte TOP 09
Děkujeme