Tiskové zprávy

TOP 09 a hnutí STAN spojí síly pro Prahu 7

21. 5. 2018
Programově i lidsky jsme našli velkou shodu v otázkách dalšího rozvoje na Praze 7, ale i v otázkách dalšího směřování naší země. Proto jsme se rozhodli spojit síly pro Prahu 7 a postavit společnou kandidátku pro komunální volby, které proběhnou letos na podzim.  
Číst více

„Toleranční patent“ ke stabilizaci podmínek pro činnost Rady hlavního města Prahy

16. 5. 2018
V posledních týdnech sledují občané Prahy v přímém přenosu další rozpad koaliční spolupráce politických subjektů, které jsou od roku 2014 zastoupeny v Radě hlavního města. Destabilizace politického prostředí je velmi nepříznivá nejen pro dlouhodobý rozvoj metropole, ale i pro každodenní rozhodování o jejím chodu.
Číst více

Adamová: Sociální vyloučení by měly obce řešit důkladněji

15. 5. 2018
Celá řada obcí bohužel nepřistupuje k řešení dostatečně, respektive se brání používat nástroje, které jsou osvědčené. Ne všichni starostové nebo představitelé obcí si uvědomují, jak velký problém v tomto směru mají a nechtějí ho dostatečně řešit.
Číst více

Spojme síly pro Prahu!

14. 5. 2018
Lídři společné kandidátky TOP 09 a hnutí Starostové a nezávislí pro podzimní volby do pražského zastupitelstva, Jiří Pospíšil a Hana Marvanová, představili projekt společné kandidátky do podzimních komunálních voleb v Praze, včetně klíčových osobností a programových priorit.
Číst více

Adamová: Zkrácené úvazky brzy dostupnější?

10. 5. 2018
Díky zkráceným úvazkům by se v době rekordně nízké nezaměstnanosti mohlo podařit zaplnit volná pracovní místa, která se firmám zaplnit nedaří. Pomoci může drobná změna legislativy a příkladem by měl jít i stát. 
Číst více

TOP 09 si připomněla výročí konce druhé světové války

8. 5. 2018
Poslanci, senátoři i krajští politici TOP 09 si dnes u památníku obětem druhé světové války v Praze 6 připomněli konec největšího válečného konfliktu v historii. Společně položili květiny a uctili tak památku padlých hrdinů. Pietního aktu se zúčastnil předseda strany Jiří Pospíšil, poslankyně a 1. místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a také senátoři Jiří Růžička a Tomáš Czernin. Pražskou TOP 09 reprezentoval její místopředseda Michal Hroza.
Číst více

Pražská TOP 09 uctila památku obětí Pražského povstání

5. 5. 2018
Výročí Květnového povstání z konce druhé světové války si dnes připomněli poslanci TOP 09. První místopředsedkyně strany a pražská poslankyně Markéta Pekarová Adamová a předseda poslaneckého klubu Miroslav Kalousek se zúčastnili pietního aktu před budovou Českého rozhlasu v Praze. Společně s pamětníky událostí z roku 1945 tak uctili památku padlých.
Číst více

TOP 09 Praha 11 a hnutí Starostové a nezávislí Praha 11 spojují síly pro podzimní komunální volby

4. 5. 2018
Praha 11: Vzhledem ke své programové blízkosti a společné snaze co nejaktivněji přispívat k rozvoji městské části Praha 11 se politické subjekty TOP 09 Praha 11 a hnutí Starostové a nezávislí Praha 11 dohodly na sestavení společné kandidátky pro podzimní komunální volby. Za hlavní téma považují oba subjekty zejména další rozvoj Jižního Města. Cílem je, aby se postupně stalo skutečným městem, ve kterém lidé nejen rádi bydlí, ale též pracují a spokojeně tráví volný čas.
Číst více

TOP 09 v Praze pořádala setkání s občany u piva

27. 4. 2018
Desítky lidí včera v pražském pivovaru diskutovaly o společné Evropě, výhodách i mýtech o EU s 1. místopředsedkyní TOP 09 a poslankyní Markétou Pekarovou Adamovou, hercem a zpěvákem Adamem Mišíkem a kreativcem Jakubem Horákem. Debatovat přišel také předseda TOP 09 Jiří Pospíšil, který upozornil na úskalí možného odchodu České republiky z Evropské unie.
Číst více

Prohlášení předsedy klubu zastupitelů TOP 09 Václava Novotného

26. 4. 2018
"Dnes jsme byli svědky absolutního kolapsu vládnoucí koalice, která se tváří, že vede toto město. Zasedání zastupitelstva hlavního města Prahy, na němž měla být projednána řada bodů, např. dotací městským částem, granty a v neposlední řadě záležitosti Libeňského mostu, skončilo s neschváleným programem a fakticky neproběhlo. Významné problémy města tak zůstávají neřešeny, správa města se rozpadá a fatální kontroverze, kterými je vláda ANO, ČSSD, Zelených, Starostů a KDU-ČSL naplněna, dospěla ke svému smutnému vyvrcholení. Lze jen s obavami přihlížet, do jakého hlubokého marasmu bude město vrženo. Klub TOP 09 vyzývá vládnoucí koalici, aby ze současné situace neprodleně vyvodila důsledky a aby neprodleně rezignovala na vedení města, které prokazatelně nezvládá."
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 104 105   > Články 1 - 10 z 1043

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme