Tiskové zprávy

Adamová: Částečné úvazky potřebují větší podporu

13. 12. 2017
V umožnění sladit rodinu a kariéru máme kam směřovat, zejména podporou částečných úvazků, o které by byl mezi ženami velký zájem, a jejich podíl je velmi nízký oproti zemím na západ od nás.
Číst více

TOP 09: Za pád lávky v Troji musí vedení města převzít politickou odpovědnost

13. 12. 2017
Město jako správce majetku v případě lávky v Troji vážně selhalo v otázce bezpečnosti. Zastupitelé za TOP 09 proto žádají, aby vedení města vyvodilo politickou odpovědnost. Na zítřejším jednání zastupitelstva navrhnou, aby primátorka Adriana Krnáčová (ANO) odvolala gesčně zodpovědného náměstka Petra Dolínka (ČSSD) nebo sama rezignovala.
Číst více

Poškození Kalouskovy pověsti je úspěchem Babišova marketingu, říká nový předseda TOP 09 Pospíšil

11. 12. 2017
Před dvěma týdny byl zvolen předsedou TOP 09, strany, která se jen s obtížemi doškrábala do poslaneckých lavic. Europoslanec Jiří Pospíšil má ale podle svých slov rád výzvy a obrození TOP 09 považuje za svou další misi. V rozhovoru pro deník E15 politickým konkurentům vyčítá populistický euroskepticismus, což údajně vede jednak ke špatné pověsti České republiky v EU, jednak špatnému obrazu unie v Česku.
Číst více

Adamová: Učitelé by měli dostat více peněz

6. 12. 2017
Pro TOP 09 je určitě prioritou, abychom se věnovali zejména prostředkům do vzdělávání, do naší vlastně budoucnosti, do konkurenceschopnosti Česka v budoucích letech.
Číst více

Zřícená lávka, ples a týdenní dovolená

6. 12. 2017
Rád bych touto formou reagoval na pondělní rozhovor primátorky Krnáčové, který redaktorovi Deníku poskytla krátce po zřícení betonové lávky v Troji. V rozhovoru primátorka doslova uvádí: "Nebudu to konkretizovat. Ale někdo by měl vyvodit politickou odpovědnost, stejně jako se to děje běžně v zahraničí. Jen u nás se to nenosí." Je škoda, že se vyhnula přímé odpovědi na otázku, koho konkrétně má na mysli. Protože tím, kdo by měl vyvodit politickou zodpovědnost zjevně myslí kohokoliv jiného, jen ne sebe samu. Její odpovědnost za sobotní nešťastnou událost je ale neoddiskutovatelná. Sebereflexe je ale pro primátorku cizím pojmem.
Číst více

Hledání viníků zřícené lávky v Praze – Troji

4. 12. 2017
Číst více

Pospíšil: TOP 09 musíme otevřít novým lidem

1. 12. 2017
Stranu musíme otevřít novým lidem, už teď máme 200 nových zájemců o členství. Také se musíme začít důkladně připravovat na komunální volby. Větší péče o regiony je asi ta základní změna, která by měla být ve vedení TOP 09.
Číst více

Europoslanec Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09

30. 11. 2017
Europoslanec Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09. Bývalý viceguvernér České národní banky a uznávaný ekonom nově rozšířil řadu osobností, které se rozhodly pro TOP 09. Od voleb podalo přihlášku do strany více než 260 lidí.
Číst více

Pospíšil: TOP 09 bude tvořit mix zajímavých osobností

29. 11. 2017
TOP 09 nebude jedna osoba, ale tým lidí, z nichž každý má jiný věk, jinou profesní i politickou historii – a tím pádem vytvoříme mix zajímavých osobností. To je také mým cílem, otevřít strukturu.
Číst více

TOP 09 si na sněmu zvolila nové vedení

26. 11. 2017
Nového předsedu i vedení si zvolila TOP 09 na svém dvoudenním 5. celostátním sněmu, který skončil dnes večer. Předsedou strany se nově stal europoslanec Jiří Pospíšil, 1. místopředsedkyní je poslankyně Markéta Pekarová Adamová.
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 96 97   > Články 1 - 10 z 962

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme