Tiskové zprávy

SNK ED v Praze podporují kandidátku TOP 09

24. 7. 2017
Pražská organizace SNK Evropští demokraté se rozhodla, že bude v podzimních sněmovních volbách podporovat Karla Schwarzenberga a další kandidáty na pražské volební listině TOP 09. Vyzývá proto své příznivce, aby dali hlas TOP 09.
Číst více

Novotný: přínos ministra Hermana je nulový

19. 7. 2017
Zákon o kultuře, zákon o veřejnoprávní instituci v kultuře, nový památkový zákon či zákon o státním fondu kultury sliboval prosadit v tomto volebním období ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Bohužel však ani jeden z těchto zákonů nebyl ministr za dobu svého působení ve funkci dotáhnout v rámci legislativního procesu do konce.
Číst více

Dlouhý: Zvýšení platů v sociálních službách je pražský volební podfuk

17. 7. 2017
Hlavní město zlepší odměňování zaměstnanců v sociálních službách, zejména v přímé péči, říká zdánlivě dobrá zpráva z pražské radnice. Celá pravda je však taková, že jde o dočasné zvýšení platů na pouhého půl roku. Podle předsedy pražské TOP 09 Martina Dlouhého to nelze nazvat jinak, než volebním podfukem.
Číst více

Kandidátka pro svobodnou Prahu

13. 7. 2017
Právní stát bez zbytečných regulací, fungující doprava, kvalitní školství, dostupná péče o nemocné a seniory a ochrana životního prostředí jsou témata, ke kterým se hlásí členové pražské kandidátní listiny TOP 09 pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny.
Číst více

Byty se pro Pražany stávají čím dál více cenově nedostupnými

28. 6. 2017
V reakci na úterní rozhodnutí Rady hlavního města Prahy ve věci plánované revitalizace Kafkova domu nezbývá než konstatovat, že současné vedení Prahy v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) v otázce dostupného bydlení pro Pražany nedělá vůbec nic. 
Číst více

Expedice nEUhneme v Praze zabodovala

21. 6. 2017
Zjistit, co si lidé přejí, jaké mají sny, plány a potřeby, a co by zlepšilo kvalitu jejich života, to lze jen v terénu a v rozhovorech s nimi. Což byl cíl Expedice nEUhneme v Praze, kde politici TOP 09 měli v úterý štěstí na setkání se zajímavými, odvážnými a kompetentními lidmi. 
Číst více

Koaliční loutky nezvedly ruku pro Městský okruh. Klub TOP 09 a nezávislých proto opustil sál.

15. 6. 2017
Pražští zastupitelé za TOP 09 odmítají nečinně přihlížet totální neschopnosti pražské vládnoucí koalice, a proto se v návaznosti na výsledky jednání dnešního zastupitelstva rozhodli demonstrativně opustit jednací sál. Klíčovým bodem dnešního jednání bylo jedno z nejzásadnějších pražských témat, a to dokončení Městského okruhu.  
Číst více

Krnáčová tápe s řešením pražské dopravy, TOP 09 nabízí jasné řešení

14. 6. 2017
Po včerejším jednání Rady hlavního města Prahy, kdy vedení města symbolicky vzalo na vědomí nicneříkající materiál v zásadě jen popisující dosavadní přípravu výstavby Městského okruhu, máme důvodné obavy, že vedení metropole v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) chce s dalším rozvojem dopravní infrastruktury v Praze nadále otálet. 
Číst více

Neuhneme z cesty, která vede k rozvoji Prahy

9. 6. 2017
Dnes proběhlo v historické budově radnice Prahy 9 ve Vysočanech další z řady setkání pražských starostů, místostarostů a radních zvolených za TOP 09 .
Číst více

Slovanská epopej v Tokiu = promarněná šance

9. 6. 2017
Komentář bývalého náměstka primátora pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch a zahraniční vztahy Václava Novotného (TOP 09)
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 90 91   > Články 1 - 10 z 903

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Svobodu si musíme chránit.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme