Tiskové zprávy

Nouza: Zahájení další etapy výstavby Městského okruhu je pro další fungování dopravy v Praze naprosto zásadní

24. 5. 2017
Současná pražská koalice v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) se chová naprosto nezodpovědně, když bezdůvodně oddaluje výstavbu Městského okruhu. Na úterním jednání Rady hlavního města Prahy mělo dojít k zásadnímu posunu a měl být schválen materiál, na jehož základě měly být zahájeny přípravy další etapy výstavby Městského okruhu, který Praha potřebuje už dlouhé roky. Bohužel, kvůli neschopnosti se domluvit se svými koaličními partnery, náměstek pro dopravu Petr Dolínek (ČSSD) tento materiál z jednání stáhnul a problematika výstavby této pro Prahu klíčové součásti dopravní infrastruktury se dále odkládá. 
Číst více

Starostka Prahy 3 rozjela kampaň za ulice bez psích exkrementů

24. 5. 2017
V květnu propukla v ulicích Prahy 3 kampaň upozorňující majitele psů, aby po svých domácích zvířátkách nezapomínali uklízet. Na chodnících se objevily obrázky nastříkané dočasnou barvou a zobrazující psí exkrement s výzvou k úklidu. Akce, která snad přinese své ovoce a prozatím se setkala s velkou odezvou na sociálních sítích, byla iniciována starostkou Prahy 3 Vladislavou Hujovou.
Číst více

Adamová: Stát by měl pamatovat i na maminky

19. 5. 2017
Poslankyně a místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová je expertkou na sociální témata. Její návrhy na rodičovskou pro babičky nebo urychlení procesu vymáhání alimentů jsou klíčovými návrhy z opozice. Už od roku 2010 se aktivně zabývá jako zastupitelka Prahy 8 řešením problémů Prahy. Je nutné urychlit dostavbu Pražského okruhu, říká Markéta Pekarová Adamová, která chce hájit zájmy Prahy ve sněmovně.
Číst více

Pecková: Mou prioritou v Radě Evropy je starost o děti

19. 5. 2017
Česká republika se dnes 19. 5. 2017 ujme předsednictví Výboru ministrů Rady Evropy. V čele výkonného orgánu instituce, která dohlíží na dodržování lidských práv, bude Česká republika půl roku.
Číst více

Novotný: Primátorka Krnáčová staví Potěmkinovy vesnice

10. 5. 2017
Situace na pražském Výstavišti zůstává podle představitelů pražské TOP 09 naprosto tristní a současná pražská koalice selhala, když téměř dva a půl roku nechala areál chátrat. To, že se nyní na poslední chvíli snaží realizovat projekty, jako je řešení vstupní brány, či letní kino, je podle předsedy pražské TOP 09 Václava Novotného projevem zoufalství.
Číst více

Pražská TOP 09 zvažuje svolání mimořádného zastupitelstva

4. 5. 2017
V souvislosti se včerejší razií, při níž orgány činné v trestním řízení zadržely vlivného člena pražské ČSSD a pražského zastupitele Karla Březinu a ředitelku magistrátního odboru sportu a volného času Soňu Fáberovou kvůli podezření ze spáchání podvodu v dotačních programech v oblasti sportu, zvažuje pražská TOP 09 svolání mimořádného zastupitelstva. Podle předsedy klubu zastupitelů TOP 09 a nezávislých Václava Novotného není možné, aby současná vládní koalice v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) o klíčových problémech mlčela a stavěla se k nim zády.
Číst více

Ministryně Marksová v ochraně dětí hodně dluží

3. 5. 2017
Ministryně Marksová si stěžuje, že bylo odebráno z rodin téměř 4000 dětí kvůli týrání, zanedbávání a zneužívání, ale i kvůli zadluženosti a špatné sociální situaci rodičů. Týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí, jejichž případy sociální pracovníci řeší, přibývá. 
Číst více

Máme zastoupení v Radě Evropy

28. 4. 2017
TOP 09 Praha blahopřeje poslankyni MUDr. Gabriele Peckové ke zvolení místopředsedkyní podvýboru Rady Evropy. 
Číst více

Absurdní jednání koalice pokračuje

27. 4. 2017
Jaké jsou náklady fázování? Paní primátorka Adriana Krnáčová a generální ředitel DPP Martin Gillar odpovídají. 
Číst více

Hazard s harmonogramem pořizování Územního plánu hl. m. Prahy

27. 4. 2017
Prohlášení klubu zastupitelů TOP 09 a nezávislých k harmonogramu pořizování Územního plánu hl. m. Prahy (Metropolitního plánu).
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 88 89   > Články 1 - 10 z 890

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Příkazy a zákazy zdravou společnost nevytvoří. (Jejím základem je důvěra a svoboda.)
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme