Poslanci TOP 09 za hlavní město Praha.

Karel Schwarzenberg

Narodil se 10. prosince 1937 v Praze - Bubenči jako nejstarší syn Karla Schwarzenberga a jeho manželky Antonie. V prosinci 1948 museli opustit republiku a uchýlit se do zahraničí. Ve Vídni a Štýrském Hradci studoval práva a v Mnichově lesnictví. Kvůli předčasné smrti svého adoptivního otce Jindřicha Schwarzenberga musel studia přerušit a začít hospodařit na rodinných statcích v Rakousku a Bavorsku.
Číst více

Ing. Markéta Pekarová Adamová

Markéta Adamová se narodila 2. října 1984 v Litomyšli. Absolvovala osmileté Gymnázium ve Svitavách. Do Prahy se přestěhovala v roce 2005, kdy začala studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, obor Andragogika a personální řízení.
Číst více

Mgr. Jiří Koubek

Narodil jsem se v roce 1976 na Vysočině, ale v podstatě celý svůj aktivní život jsem prožil v Praze. Mé dětství a dospívání je spojeno s okolím Žďáru nad Sázavou. Sametová revoluce mě zastihla v posledním ročníku základní školy, po ní jsem se vyučil elektrikářem. Tři roky jsem pracoval jako elektromechanik ve ŽĎASu. 
Číst více

Mgr. Martin Plíšek

11. 2. 2015
Mgr. Martin Plíšek je od 1. července 2014 poslancem Parlamentu České republiky. 27. září 2014 byl zvolen členem Ústavně právního výboru a Mandátového a imunitního výboru.
Číst více

Ing. František Laudát

Narodil jsem se a vyrostl v Ledči nad Sázavou. Po absolvování tamějšího gymnázia jsem vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze. Po vojenské službě jsem osm let pracoval ve Fyzikálním ústavu ČSAV a AV ČR v oblasti polovodičových technologií. Souběžně jsem vyučoval fyziku na Stavební fakultě ČVUT.
Číst více

MUDr. Gabriela Pecková

Gabriela Pecková se narodila 19. 1. 1957 v Praze v konzervativní, katolické, intelektuální rodině. Rodiče byli dehonestováni režimem pro své antikomunistické postoje a tak její otec mohl na jen velmi krátkou dobu zasednout s Dr. Motejlem v letech 1968 - 1969 u Nejvyššího soudu. Po 5 letech ZŠ přestoupila na matematickofyzikální experiment na ZŠ Lyčkovo náměstí, který pokračoval na Gymnaziu Sladkovského v Praze 3.
Číst více

PhDr. Daniel Korte

Narodil se 26. února 1953 v Praze. V roce 1978 vystudoval klasickou filologii a češtinu na Filosofické fakultě University Karlovy. Učil latinu a řečtinu v Obvodním kulturním domě v Praze 6, od roku 1980 spolupracoval jako externista na redakci Slovníku středověké latiny v českých zemích v Kabinetu pro studia řecká, římská a latinská ČSAV, kam během roku 1986 přešel do hlavního pracovního poměru.
Číst více

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Doufám, že ctění voliči nebudou plýtvat hlasy v situaci, která je tak vážná.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám, proč volíte TOP 09
Děkujeme