Regionální organizace TOP 09 Praha 4

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

Jan Kotík

19. 8. 2010
Absolvoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a celý život pracuji jako právník. Zabývám se zejména občanským právem, obchodním právem, právem životního prostředí a stavebním právem. Před rokem 1989 jsem emigroval do Dánska. Můj dánský pobyt mě v mnohém inspiroval. Kvalita dánské péče o životní prostředí a veřejná prostranství je pověstná, jejich parky a cyklostezky, to vše je na velmi vysoké úrovni.
Číst více

Ladislav Kunert

19. 8. 2010
Mým životním osudem je železnice. Mám k ní osobní vztah, ačkoli z naší rodiny jsem začal pracovat na železnici jako první. V roce 1990 jsem železnici opustil a s celou rodinou jsem odjel do Francie, kde jsem se společně s manželkou podílel na výrobě těch nejkvalitnějších vín v Burgundsku. I ve Francii jsem se zajímal o železnici. Učarovala mně tamní krásná a čistá nádraží a především rychlovlaky.
Číst více

Ušetřit se dá všude

19. 8. 2010
Narodil se v roce 1979, je ženatý, má dvě děti, starší dceru a mladšího syna. Po střední škole začal pracovat na ministerstvu fi nancí na úseku veřejných rozpočtů, kde pracuje dosud. TOP 09 je první politickou stranou, jejímž členem se stal, a v rámci regionální organizace TOP 09 Praha 4 je členem regionální výboru a garantem ekonomické komise. V současné době studuje formou externího studia obor právo na Bratislavské vysoké škole práva se sídlem v Brně. Mezi jeho zájmy patří kultura, především filmová tvorba a sport.
Číst více

TZ: Za TOP 09 kandidují v Praze 4 právníci, manažeři a ekonomové

17. 8. 2010
Praha 4 – TOP 09 sestavila v největší části hlavního města Prahy silné kandidáty, kteří jsou rozhodnuti pro zásadní změny v Praze 4. V každém z pěti obvodů se tak o místo v zastupitelstvu uchází devět kandidátů. Je mezi nimi současný náměstek ministra zdravotnictví Martin Plíšek, ekonom Jan Petr, vědkyně Kateřina Chalupníková nebo advokátka Alexandra Mlíková.   Za TOP 09 kandidují v Praze 4 právníci, manažeři a ekonomové Praha 4 – TOP 09 sestavila v největší části hlavního města Prahy silné kandidáty, kteří jsou rozhodnuti pro zásadní změny v Praze 4. V každém z pěti obvodů se tak o místo v zastupitelstvu uchází devět kandidátů. Je mezi nimi současný náměstek ministra zdravotnictví Martin Plíšek, ekonom Jan Petr, vědkyně Kateřina Chalupníková nebo advokátka Alexandra Mlíková.
Číst více

Na slovíčko s nováčkem v politice

1. 6. 2010
Kdo je Ladislav Kunert Narodil se v roce 1958. Je ženatý, otec dvou dcer, bydlí na Praze 4 v Braníku. Po absolvování střední průmyslové školy dopravní nastoupil k Dopravnímu podniku Metro, kde byl zaměstnán jako strojvedoucí. Po roce 1989 pracoval ve Francii ve vinařství. Po návratu z Francie nastoupil do fi rmy Jídelní a lůžkové vozy a. s., kde pracuje dodnes. Postupně zastával různé pracovní pozice, v současné době pracuje ve vedoucí funkci. Závodně hraje stolní tenis, rekreačně tenis a racketlon. TOP 09 je první politickou stranou, do které vstoupil. V regionální organizaci TOP 09 Praha 4 je předsedou revizní komise, dále garantem komise životního prostředí a členem dopravní komise.
Číst více

Pravdivost, nebo pravda?

1. 6. 2010
Někomu se bude zdát, že volím složitý úvod k tak zdánlivě nezajímavé problematice pravdivosti a úplnosti informací, ale mé zkušenosti s pravdivostí a úplností informací jsou mírně řečeno neradostné.
Číst více

Proč nemá Praha 4 farmářské trhy?

1. 6. 2010
Hlavním tématem rozhovorů mých kamarádů jsou v poslední době „bedýnky“. Systém distribuce zeleniny a ovoce z přilehlých statků po celé Praze je stále populárnější.
Číst více

TZ: Nové vysílače a vzdělávací kurzy Prahy 4 Bezdrátové

1. 6. 2010
Mgr. Martin Plíšek je náměstkem pro legislativu a právo na ministerstvu zdravotnictví. Martin Plíšek je také neuvolněným radním Prahy 4, kde inicioval, zaváděl a úspěšně spustil projekt Praha 4 Bezdrátová, tedy bezplatné využívání internetu pro občany (bližší informace na www.praha4net.cz). Dne 22. 10. 2009 byl Martin Plíšek zvolen předsedou regionální organizace TOP 09 v Praze 4 na dvouleté funkční období. Martin Plíšek je členem pražského krajského výboru TOP 09. Martin Plíšek absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, je mu 35 let, je ženatý, má dvě dcery a mezi jeho zájmy patří historie, hudba a turistika.
Číst více
 <  1 2 ... 10 ... 12 13 14 Články 131 - 138 z 138

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme