× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy

Doc. Ing. Martin Dlouhý

„Jsem proti zadlužování naší země." Doc. Ing. Martin Dlouhý, profesor na Vysoké škole ekonomické v Praze s číslem 11 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Ing. Eva Vorlíčková

„Chci se věnovat podpoře malých a středních podnikatelů." Ing. Eva Vorlíčková, podnikatelka s číslem 9 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Ing. František Laudát

„Chci, aby se naše země dostala k moderním dopravním technologiím." Ing. František Laudát, poslanec Parlamentu ČR s číslem 5 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Ing. Oldřich Lomecký

„Chci se zasadit o rozvoj českého sportu." Ing. Oldřich Lomecký, 1. místostarosta České obce sokolské s číslem 10 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Ing. Václav Kubata

„Chci do politiky vrátit pokoru, slušnost a úspěch." Ing. Václav Kubata, bankovní manažer s číslem 3 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Jaroslav Eček

„Chci se věnovat postiženým a seniorům." Jaroslav Eček, prodejní specialista zdravotních pomůcek s číslem 8 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

JUDr. Jana Radová

„Pokud chceme být úspěšní v budoucnosti, musíme být odpovědní již dnes." JUDr. Jana Radová, advokát s číslem 7 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

JUDr. Stanislav Polčák

„Chtěl bych, aby zákony byly přijímány po kvalitní legislativní proceduře." JUDr. Stanislav Polčák, advokát s číslem 2 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Karel Schwarzenberg

„Slibuji Vám, že se zasadíme o zavedení práva a pořádku v Čechách." Karel Schwarzenberg, předseda TOP 09 a lídr kandidátky TOP 09 v Praze.
Číst více

MUDr. Gabriela Pecková

„Práva občanů musí být vymahatelná, ale i vyvážená povinnostmi." MUDr. Gabriela Pecková, odborná lékařka s číslem 6 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více
 <  1 2 ... 120 ... 124 125 126 127 128   > Články 1251 - 1260 z 1276

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme