× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy

Ing. Václav Kubata

„Chci do politiky vrátit pokoru, slušnost a úspěch." Ing. Václav Kubata, bankovní manažer s číslem 3 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Jaroslav Eček

„Chci se věnovat postiženým a seniorům." Jaroslav Eček, prodejní specialista zdravotních pomůcek s číslem 8 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

JUDr. Jana Radová

„Pokud chceme být úspěšní v budoucnosti, musíme být odpovědní již dnes." JUDr. Jana Radová, advokát s číslem 7 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

JUDr. Stanislav Polčák

„Chtěl bych, aby zákony byly přijímány po kvalitní legislativní proceduře." JUDr. Stanislav Polčák, advokát s číslem 2 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Karel Schwarzenberg

„Slibuji Vám, že se zasadíme o zavedení práva a pořádku v Čechách." Karel Schwarzenberg, předseda TOP 09 a lídr kandidátky TOP 09 v Praze.
Číst více

MUDr. Gabriela Pecková

„Práva občanů musí být vymahatelná, ale i vyvážená povinnostmi." MUDr. Gabriela Pecková, odborná lékařka s číslem 6 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

PhDr. Daniel Korte

„Cesta k prosperitě státu vede přes podporu vzdělání, vědy a výzkumu." PhDr. Daniel Korte, klasický filolog s číslem 4 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Prof. Noemi Zárubová-Pfeffermannová

„Chtěla bych zlepšit kvalitu českých vysokých škol." Prof. Noemi Zárubová-Pfeffermannová, profesorka na HAMU s číslem 12 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Václav Kubata generálním sekretářem

2. 11. 2009
Novým generálním sekretářem TOP 09 se od 1. listopadu 2009 stal Václav Kubata, který doposud pracoval jako ředitel úseku marketingu České spořitelny a.s. „Jsem velmi rád, že naši ústřední kancelář povede muž s bohatými manažerskými zkušenostmi, který se všude, kde doposud působil, velmi osvědčil,“ uvedl předseda přípravného výboru Karel Schwarzenberg.
Číst více

Na slamníku nejvíc bodoval vlastenecký vtip knížepána

12. 10. 2009
Jak v době Strany mírného pokroku v mezích zákona, kterou z recese vytvořil Jaroslav Hašek, si mohl ve čtvrtek připadat návštěvník hospody Na slamníku v  pražských Dejvicích.
Číst více
 <  1 2 ... 120 ... 123 124 125 126 127   > Články 1241 - 1250 z 1262

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme