Regionální organizace TOP 09 Praha 10

Koalice práci předstírá, ale žádnou neodvádí

25. 10. 2019
Poslední zastupitelstvo bylo ukázkou mimořádné schopnosti současné koalice předstírat práci. Veškeré úsilí radních za Piráty, ODS a koalici VLASTA se upíná k pár hodinám PR představení jednou za měsíc, skutečná práce jim ale od ruky nejde. Pojďme se podívat, co se skutečně dělo na jednání zastupitelstva Prahy 10 uplynulé pondělí.
Číst více

TOP 09 v Praze 10 bude žádat odvolání „pirátské“ místostarostky kvůli podezření z klientelismu

18. 10. 2019
Na pondělním jednání Zastupitelstva městské části Praha 10 navrhne TOP 09 odvolání Jany Komrskové. První místostarostka za Piráty dosadila neúspěšnou komunální kandidátku Pirátů na pět různých placených pozic a umožnila jí zcela v rozporu s předpisy ovlivňovat, komu půjdou zakázky za městské peníze.
Číst více

Praha 10 chce vyšší daň z nemovitosti jen do začátku volební kampaně, potom ji sníží. TOP 09 sehnala podpisy pod svou petici

24. 9. 2019
Koalice hnutí VLASTA, Pirátů a ODS přišla s „neotřelým“ návrhem: diskutovanou daň z nemovitosti zvýší jen na tři roky, pár měsíců před obecními volbami, ji zase sníží. TOP 09 krok odmítá jako vrcholně populistický, nesystémový a nelogický. „Desítkové“ TOP 09 se už podařilo sebrat dostatek podpisů pro svolání zastupitelstva, kde by se měla celá záležitost řešit.  
Číst více

Koalice včetně ODS podpořila dvojnásobné zvednutí daně z nemovitosti v Praze 10, TOP 09 trvá na mimořádném zastupitelstvu

11. 9. 2019
Koalice v Praze 10 dnes odmítla na mimořádném zastupitelstvu projednat plánované zvyšování daně z nemovitosti. Odmítla dát zastupitelům možnost o záležitosti hlasovat a potvrdila tak menšinové rozhodnutí Rady. TOP 09 proto začíná se sbíráním podpisů – pokud se najde alespoň 600 občanů, zastupitelstvo bude muset návrh projednat, ne se jím jen promlčet. 
Číst více

Chcete vědět, co TOP 09 dělá nebo co chystá za akce? Přihlašte se k odběru novinek

5. 6. 2019
Vážení a milí podporovatelé, pokud byste měli zájem o informace, které naše strana pravidelně posílá svým příznivcům, máte možnost se k odběru novinek také přihlásit. 
Číst více

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme