Regionální organizace TOP 09 Praha 10

Spravujeme Prahu 10. Chcete taky? Tak spravujte.cz

TOP 09 spravuje Prahu 10 už dva roky. Protože chceme, abysteji s námi spravovali dál, spustili jsme nové webové stránky. Na spravujte.cz najdete všechno, co si o správě i spravování města myslíme a jak se můžete zapojit.

„Správa města je v případě Prahy 10 hodně o nápravách, spravování některých chyb minulosti. My se toho nebojíme, což jsme dokázali celou řadou rozhodnutí, která jsme za ty dva roky udělali. Pokud vás zajímá, co se podařilo napravit, jak jsme město spravovali a jak ho spravovat chceme, klikněte na náš nový web a spravujte Prahu 10 s námi,“ vyzývá lídr kandidátky Tomáš Pek.

Chcete více míst ve školách? Novou školku? Opravu polikliniky v Malešicích nebo strašnického divadla? A víte, že to všechno už jsme prosadili? Nevíte?

Tak spravujte.cz.

TOP 09 v Praze 10 poskytla volební plochy pro kampaň centra pro podporu rodiny

18. 10. 2018
TOP 09 v Praze 10 se rozhodla, že plochy, které si pronajala pro komunální kampaň, přenechá Klubu K2. Na billboardech i světelných poutačích u metra tak bude k vidění kampaň „Díky, mami, díky, tati“.
Číst více

Praha 10 rozšiřuje projekt Aktivní město. Na nákup knih přispěje i prvňáčkům

5. 9. 2018
I v letošním školním roce se Praha 10 rozhodla pokračovat v úspěšném projektu na podporu čtenářské gramotnosti. Stejně jako loni přispěje každému dítěti s trvalým pobytem v městské části pěti sty korunami na nákup knih.
Číst více

Lidé nabízí dobové zařizovací a instalační předměty do vily Karla Čapka

7. 8. 2018
Nejen obyvatelé Prahy 10 nabízí dobové předměty, které Praha 10 může využít při obnově vily Karla Čapka. Praha 10 chce zachovat autenticitu doby a žádá proto o předměty či stavební materiály používané ve 20. a 30. letech 20. století.
Číst více

Praha 10 postaví novou školku. V ulici Nad Vodovodem bude sloužit více než stovce dětí

2. 8. 2018
TOP 09 se zasadila o výstavbu zcela nové mateřské školy pro více než sto dětí. Stavba již byla zahájena a vyroste v ulici nad vodovodem ve Strašnicích v areálu ZŠ.
Číst více

Oprava polikliniky v Malešicích začne ještě letos

1. 8. 2018
Poliklinika v Malešicích se dočká kvalitní rekonstrukce. Představitelům TOP 09 na Praze 10 se podařilo vyřešit složité smluvní vztahy s provozovatelem, takže už nic nestojí v cestě vypsání výběrového řízení na dodavatele stavebních prací.
Číst více

Děkujeme! A zveřejňujeme výsledky dotazníku

30. 7. 2018
Chceme, aby správa našeho města nebyla jen naší záležitostí radnice a politiků, ale aby se k ní mohl připojit každý, kdo má chuť ovlivnit místo, kde žije. Proto jsme na jaře letošního roku pro občany zveřejnili dotazník, který už vyplnila tisícovka lidí. Děkujeme.
Číst více

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme