× Pojďte do toho s námi.

Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

EU by měla zareagovat jako po plynové krizi

27. 3. 2020
S europoslancem Luďkem Niedermayerem (TOP 09) o selhání Bruselu, špatné spolupráci a nutnosti připravit se na příští epidemii.
Číst více

Schwarzenberg: Kdokoliv bude zvolen, má moji stoprocentní podporu

24. 11. 2019
Na celostátním sněmu TOP 09 vystoupil i její čestný předseda strany Karel Schwarzenberg.
Číst více

Svoboda a demokracie nebyly od roku 89 zpochybňovány tak jako nyní

18. 11. 2019
Pražská TOP 09 si připomněla 30. výročí sametové revoluce pochodem od srdce na náměstí Václava Havla k Národní třídě, kde u pamětní desky politici a podporovatelé TOP 09 zapálili svíčky a položili květiny. Pochodu se zúčastnili přední představitelé TOP 09, včetně pražského předsedy Jiřího Pospíšila a jeho místopředsedů Jakuba Lepše a Michala Hrozy a pražského radního Jana Chabra. 
Číst více

Niedermayer: EU chybí systémové řešení. Babišův postup v turecké invazi byl nekompetentní

15. 10. 2019
V květnových volbách do Evropského parlamentu se Luděk Niedermayer (TOP 09) stal nedostižným vítězem kroužkování, když získal bezmála 70 tisíc preferenčních hlasů.
Číst více

Z Palmovky do Letňan ekologicky

12. 8. 2019
Loni 1. července se po 46 letech vrátil do pražských ulic trolejbus. Jednou za hodinu linka 58 vozí cestující mezi Palmovkou a Letňany.
Číst více

Bylo nás přes čtvrt milionu!

24. 6. 2019
Téměř třicet let po sametové revoluci lidé opět zaplnili Letnou, aby protestovali proti vládě! A stejně jako tehdy komunisté i současná vládnoucí garnitura údajně nechápe, proč občané vyšli do ulic.
Číst více

Babišovy kauzy velmi zhoršují naše postavení v EU

19. 6. 2019
Premiérovy výroky, že by ČR chtěla mít velký vliv na rozhodování o kohezní politice, nyní v EU znějí jako snaha o víc peněz do pokladen jeho firem. Babiš sice opakovaně tvrdí, že veškeré své podnikání vložil do svěřeneckého fondu, zisky jeho firem ale zase končí u něj. Sice tvrdí, že je neovládá, ale výnosy, třeba i navýšené evropskými dotacemi, nesměřují k nikomu jinému.
Číst více

Spojenectví uspělo! Vítězství v Praze!

27. 5. 2019
Děkujeme všem voličům, kteří nás přišli v evropských volbách podpořit a dali nám svůj hlas. Velice si toho vážíme. Díky vám jsme získali 11,65 % a díky vám Luděk Niedermayer, Jiří Pospíšil a Stanislav Polčák budou zastupovat proevropské občany České republiky.
Číst více

My jsme Evropa

22. 5. 2019
Společná Evropa, která prozíravostí mnoha politiků začala vznikat na ruinách druhé světové války, je historickou příležitostí pro náš kontinent. Je to možnost naučit se překonávat rozdíly a neshody, které v minulosti vedly ke vzniku nepřátelství a válečných konfliktů, a společnými silami udělat z této části světa skvělé místo pro život.
Číst více

Nenechme si Evropu ukrást

13. 5. 2019
Volby do Evropského parlamentu jsou důležité pro naši budoucnost. Jsme nezpochybnitelnou součástí unikátního spojenectví Evropské unie a potřebujeme mít v Evropě zástupce, kteří dokážou hájit naše zájmy. Říkáme to otevřeně, protože i ve spojenectví, které EU představuje, je potřeba hájit zájmy naší země, nás všech.
Číst více
1 2 3 ... 9 10   > Články 1 - 10 z 93

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme