PRAHA 9

Demokracie není samozřejmost

DĚKUJEME VÁM ZA PODPORU A SPOLUPRÁCI!

Čeští politici svádějí nepopulární věci na Brusel, úspěchy si zase přivlastňují

25. 11. 2017
Podle výzkumu Eurobarometru vnímá Evropskou unii pozitivně jen třetina Čechů, tedy nejméně ze všech členských států. Týdeník Respekt se zeptal českých europoslanců, v čem jsou podle nich důvody tohoto stavu a jak by ho měla Česká republika reflektovat.
Číst více

Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09, protože věří v její budoucnost

9. 11. 2017
TOP 09 měla úžasnou odvahu lidem předložit naprosto jasný a srozumitelný program. Myslím si, že mnozí to považují za riziko. Já to naopak vidím jako velké vítězství a chtěl bych za to moc poděkovat vedení TOP 09.
Číst více

O čem se rozhoduje?

19. 10. 2017
Jsme nyní na dvou rozcestích. Tím prvním je rozhodnutí, zda zůstaneme pevnou součástí Evropské unie a spojenectví NATO, tedy zda nebude zpochybněno směřování naší země za posledních 25 let. Druhým rozcestím je rozhodnutí, jestli u nás bude zachována tradiční demokracie, jak ji po Masarykovi znovu obnovil Havel, nebo jestli začne vítězit vůdcovský systém řízený zájmy zisků skupiny Agrofert a jiných.
Číst více

Cesta do pekel

4. 9. 2017
Dnes máme první školní den. Co ale čeká v budoucnu na zástupy dnes ještě natěšených prvňáčků? Není to pěkné čtení. 
Číst více

Karel Schwarzenberg: Nikdo neví, do jaké míry jsou průzkumy pravdivé

27. 7. 2017
Petr Gazdík oznámil, že se Starostové a nezávislí valnou většinou rozhodli nekandidovat na kandidátkách Strany lidové poté, co byla zrušena jejich předvolební koalice. Je to celkem srozumitelné. Když někdo zruší zásnuby těsně před svatbou, tak nestojí za to investovat do společné domácnosti. Je to nicméně i v lecčems poučné.
Číst více

I slíbený kožich zahřeje

19. 7. 2017
Pražští radní nám v úterý jednomyslně (!) po dlouhé debatě schválili nejtvrdší variantu zákazu vjezdu kamionů do Prahy. Přitom předseda jedné z koaličních stran se nedávno nechal slyšet, že okruh nechce.
Číst více

Praha 9 je zase o kus bezpečnější

19. 5. 2017
Obyvatelé Prahy 9 se cítí bezpečně. Vyplynulo to z analýzy Magistrátu hl. m. Prahy, podle které je devátá městská část mezi 22 největšími městskými částmi spolu s Prahou 16 na druhém místě. Jak k tomuto výsledku přispělo vedení městské části, přiblížil Milan Tuček (TOP 09), radní MČ Praha 9 pro oblast bezpečnosti a prevence kriminality. 
Číst více

Do zahraničí se zapnutým mobilem

12. 4. 2017
Od poloviny června skončí stav, kdy většina Evropanů při cestování do zahraničí kvůli vysokým poplatkům netelefonuje, nepíše esemesky, nevyužívá sociální sítě, neposílá e-maily nebo raději vypíná svůj telefon zcela. 
Číst více

VIZE 2030

10. 4. 2017
ÚSPĚŠNÁ ZEMĚ – ODOLNÁ SPOLEČNOST
Číst více

Škola není žádná příprava na život, ale je to život sám

8. 4. 2017
Vzdělání by podle senátora a ředitele Gymnázia Jana Keplera mělo být jistou kultivací člověka nejen ve smyslu vědění, ale i osobnostního rozvoje. Mělo by se víc pracovat na tom, aby lidé dokázali být konkurenceschopní za 20, 25 let, v době, kdy budou zaměstnání, o kterých dneska ani nemáme páru, technologie, které si neumíme představit, propojení celosvětové takové, že se nám o něm ani nezdá. 
Číst více
1 2 3 ... 6 7   > Články 1 - 10 z 62

Naše kontakty:

Přihlášky prosím zasílejte na tuto adresu:

TOP CENTRUM

Krajská kancelář TOP 09 Praha

Michnův palác, budova č. 2

Újezd 450/40

118 00 Praha 1 - Malá Strana

 

Úřední hodiny:

Po telefonické dohodě.

 

Krajský manažer TOP 09 Praha:

PhDr. Petr Kučera

petr.kucera@top09.cz

tel.: 777 081 622

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme