Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 
EU by měla zareagovat jako po plynové krizi
27. 3. 2020

EU by měla zareagovat jako po plynové krizi

S europoslancem Luďkem Niedermayerem (TOP 09) o selhání Bruselu, špatné spolupráci a nutnosti připravit se na příští epidemii.

Celý článek
24. 11. 2019

Schwarzenberg: Kdokoliv bude zvolen, má moji stoprocentní podporu

Na celostátním sněmu TOP 09 vystoupil i její čestný předseda strany Karel Schwarzenberg.

Celý článek
18. 11. 2019

Svoboda a demokracie nebyly od roku 89 zpochybňovány tak jako nyní

Pražská TOP 09 si připomněla 30. výročí sametové revoluce pochodem od srdce na náměstí Václava Havla k Národní třídě, kde u pamětní desky politici a podporovatelé TOP 09 zapálili svíčky a položili květiny. Pochodu se zúčastnili přední představitelé TOP 09, včetně pražského předsedy Jiřího Pospíšila a jeho místopředsedů Jakuba Lepše a Michala Hrozy a pražského radního Jana Chabra. 

Celý článek
15. 10. 2019

Niedermayer: EU chybí systémové řešení. Babišův postup v turecké invazi byl nekompetentní

V květnových volbách do Evropského parlamentu se Luděk Niedermayer (TOP 09) stal nedostižným vítězem kroužkování, když získal bezmála 70 tisíc preferenčních hlasů.

Celý článek
Z Palmovky do Letňan ekologicky
12. 8. 2019

Z Palmovky do Letňan ekologicky

Loni 1. července se po 46 letech vrátil do pražských ulic trolejbus. Jednou za hodinu linka 58 vozí cestující mezi Palmovkou a Letňany.

Celý článek
Bylo nás přes čtvrt milionu!
24. 6. 2019

Bylo nás přes čtvrt milionu!

Téměř třicet let po sametové revoluci lidé opět zaplnili Letnou, aby protestovali proti vládě! A stejně jako tehdy komunisté i současná vládnoucí garnitura údajně nechápe, proč občané vyšli do ulic.

Celý článek
Babišovy kauzy velmi zhoršují naše postavení v EU
19. 6. 2019

Babišovy kauzy velmi zhoršují naše postavení v EU

Premiérovy výroky, že by ČR chtěla mít velký vliv na rozhodování o kohezní politice, nyní v EU znějí jako snaha o víc peněz do pokladen jeho firem. Babiš sice opakovaně tvrdí, že veškeré své podnikání vložil do svěřeneckého fondu, zisky jeho firem ale zase končí u něj. Sice tvrdí, že je neovládá, ale výnosy, třeba i navýšené evropskými dotacemi, nesměřují k nikomu jinému.

Celý článek
Spojenectví uspělo! Vítězství v Praze!
27. 5. 2019

Spojenectví uspělo! Vítězství v Praze!

Děkujeme všem voličům, kteří nás přišli v evropských volbách podpořit a dali nám svůj hlas. Velice si toho vážíme. Díky vám jsme získali 11,65 % a díky vám Luděk Niedermayer, Jiří Pospíšil a Stanislav Polčák budou zastupovat proevropské občany České republiky.

Celý článek
My jsme Evropa
22. 5. 2019

My jsme Evropa

Společná Evropa, která prozíravostí mnoha politiků začala vznikat na ruinách druhé světové války, je historickou příležitostí pro náš kontinent. Je to možnost naučit se překonávat rozdíly a neshody, které v minulosti vedly ke vzniku nepřátelství a válečných konfliktů, a společnými silami udělat z této části světa skvělé místo pro život.

Celý článek
Nenechme si Evropu ukrást
13. 5. 2019

Nenechme si Evropu ukrást

Volby do Evropského parlamentu jsou důležité pro naši budoucnost. Jsme nezpochybnitelnou součástí unikátního spojenectví Evropské unie a potřebujeme mít v Evropě zástupce, kteří dokážou hájit naše zájmy. Říkáme to otevřeně, protože i ve spojenectví, které EU představuje, je potřeba hájit zájmy naší země, nás všech.

Celý článek
1 2 3 ... 9 10
Články 1 - 10 z 93
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme