× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy

My máme vizi!

8. 9. 2010
Pražská ODS v pondělí představení svého programu doprovodila slovy o tom, že jako jediná má vizi, kam dále Prahu směrovat. Je velmi zajímavé toto slyšet od strany, která v Praze vládne nepřetržitě, dá se říct již odnepaměti, a troufnu si dokonce prohlásit, že dosud ukazovala spíše obrácený trend.
Číst více

Reklama musí být, i kdyby na chleba nebylo

8. 9. 2010
Pokud by Vás vzali z nějaké jiné planety a vysadili by Vás na libovolném místě v Praze za předpokladu, že jste nikdy o České republice a hlavně Praze neslyšel, museli byste nabýt dojmu, že Praha je asi nějaký populární prášek na praní či jiný spotřební artikl.
Číst více

Prověřím, co se v Praze dělo, slibuje exguvernér Tůma

17. 8. 2010
Jsem připravený si odpracovat svoji pozici opozičního zastupitele. Šel jsem do toho s tím, že pokud se nestanu primátorem, nepraštím dveřma a neřeknu díky a nashle.
Číst více

Případná koalice ČSSD a ODS v Praze by mě nepřekvapila, tvrdí kandidát TOP 09 Hudeček

13. 8. 2010
Vymezovat se vůči ostatním stranám není v tuto chvíli potřeba. Musíme dát hlavně do pořádku finance či vyřešit otázku územního plánu. To je přednější před konkurenčním bojem.
Číst více

Sjednoťme platové tarify v silových složkách státu

10. 8. 2010
V poslední době se opět rozhořela debata o přídavku (který bývá nesprávně označován jako „příspěvek“) na bydlení  vojáků z povolání. Stát potřebuje škrtat v provozních výdajích, a proto je prý třeba tyto přídavky výrazně zkrátit (hovoří se o 36 procentech), ne-li rovnou zrušit. Státní rozpočet by tím ušetřil kolem 1až 2 miliard korun.
Číst více

Přináším pláč a skřípění zubů

9. 8. 2010
Odmítám rozdělovat společnost na bohaté a chudé. Já dělím společnost na sociálně potřebné, pro které pomoc vždy musí být, a na ty ostatní, kteří na tu pomoc přispívají.
Číst více

ČTK: Radní projednají vyhlášení soutěže na dostavbu

30. 7. 2010
Agenturní zpráva o červencovém jednání rady hlavního města informovala o akcích plánovaných pro blaho Pražanů – omezení pouliční reklamy, soutěž na dostavbu Staroměstské radnice (již devátou), nové čistírny odpadních vod, plaveckého areálu Šutka, vybudování hrošince a slonince v pražské ZOO a také vypsání zakázky na nový počítačový ekonomický systém.
Číst více

Bezdomovectví v Praze aneb úklid podle Janečka

26. 7. 2010
Na řešení problemů spojených s bezdomovci pracuje HMP pod vedením radního Janečka údajně 3 roky. Konečná podoba návrhu, jež má být schválen ještě v tomto volebním období, však šokovala jak odborníky a veřejnost, tak dokonce i starosty MČ, kterých se tento návrh přímo dotýká. Cílem je přestěhovat bezdomovce přímo k odpadkům a zajistit jim tam zdravotnický, hygienický a snad i sociální servis.
Číst více

Ať se vysloužilí politici živí normálně, ne diplomacií

11. 7. 2010
Nevidím důvodu, aby se ministerstvo zahraničí a diplomatická služba stávaly odkladištěm vysloužilých politiků. Ať se raději živí normálním povoláním. Je to špatná tradice, že se u nás toto děje.
Číst více

Špatná reforma může zabít i dobré myšlenky

11. 7. 2010
Reformy bolí. Tak se to obvykle říká, zvlášť jsou-li jako ty dosavadní polovičaté. Ale bez reforem to bude bolet víc. Česko má dokonce ještě šanci dostat se do první ligy konkurenceschopnosti. Jak? A opravdu tomu můžeme věřit?
Číst více
 <  1 2 ... 110 ... 118 119 120 121 122 ... 127 128   > Články 1191 - 1200 z 1278

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme