PRAHA 8

Dotazy, komentáře a připomínky nám můžete zaslat prostřednictvím e-mailu: praha8@top09.cz.

Rataj: Granty musí být i pro malé kluby

1. 11. 2019
Podpora sportovních aktivit dětí a mládeže je jednou z priorit Prahy 8 a věřím, že tomu tak musí být i v budoucnu.
Číst více

Dopravní krize na Praze 8? Řešením je dokončení okruhů

6. 8. 2019
Praha 8 trpí kolonami aut na páteřních komunikacích, ale vyhlašovat kvůli tomu “dopravní nouzi” by bylo jen planým gestem, které nic nevyřeší.
Číst více

Na Palmoveckém kopci může vzniknout sportovní areál

4. 8. 2019
Zastupitelé Prahy 8 schválili návrh na pořízení změny územního plánu. Důvodem změny je vytvoření podmínek pro rozvoj sportovně rekreačního zázemí čtvrti na Palmoveckém kopci.
Číst více

Chcete vědět, co TOP 09 dělá nebo co chystá za akce? Přihlašte se k odběru novinek

5. 6. 2019
Vážení a milí podporovatelé, pokud byste měli zájem o informace, které naše strana pravidelně posílá svým příznivcům, máte možnost se k odběru novinek také přihlásit. 
Číst více

Fórum Osmičky: Všehoschopní diletanti v akci

27. 6. 2017
Předseda RO TOP 09 Praha 8 Tomáš Tatranský odpovídá v měsíčníku Osmička na otázku „Proč se v Praze 8 poslední tři roky neuklízí?“.
Číst více

Fórum Osmička: Praha 8 nepečuje o školy lidsky a s úctou

12. 6. 2017
Předsedkyně zastupitelského klubu TOP 09 Praha 8 Petra Hainzová odpovídá v měsíčníku Osmička na otázku Jak by měla Praha 8 pečovat o své základní a mateřské školy?
Číst více

Kodl: Bezpečnost je naší prioritou

6. 2. 2017
Marian Kodl v rubrice Fórum odpovídá na otázku „Co můžeme udělat pro zefektivnění kamerového systému na Praze 8, je čas začít měnit zastaralé kamery s jejich náročnou údržbou za nové s daleko širšími možnostmi analýzy záznamu?“
Číst více

Veřejný prostore, kde domov můj?

6. 1. 2017
Pavel Schnirch v rubrice Fórum měsíčníku Osmička odpovídá na otázku „Jak dále rozvíjet spolupráci s občany a odborníky při zlepšování stavu veřejného prostoru v Praze 8?“
Číst více

Valášek? ANO, prostě ho vyženeme

19. 10. 2016
Když jsem se dozvěděl, že Valášek je nucen vystěhovat se ke konci tohoto měsíce z kulturního domu Ládví neznámo kam, nevěřil jsem vlastním očím. Tento jedinečný folklorní soubor u nás působí již 40 let (prostory KD Ládví užívá od roku 1983) a po celou dobu své existence přináší radost dětem i dospělým, reprezentuje, uchovává a předává naše kulturní tradice. Valášek slaví mimořádné úspěchy po celém světě, vedení naší městské části se však rozhodlo jej ze svého sídla vystrnadit zřejmě jen proto, aby pronájem obecních prostor KD Ládví přinášel do radniční pokladny co největší zisk.
Číst více

Fiktivní primátorka slavnostně otevřela radnici Prahy 8

26. 4. 2016
Každý měsíc zaplatí obyvatelé Prahy 8 téměř 850 000 Kč za stavbu, na které se již více jak půl roku nepracuje. Nejen na to dnes před rozestavěnou budovou Nové Palmovky, která měla sloužit občanům Prahy 8 jako radnice a zároveň obchodní a zábavní centrum, upozornili opoziční zastupitelé místní TOP 09.  
Číst více
1 2 3 4   > Články 1 - 10 z 40

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme