Tiskové zprávy

Ing. František Laudát

„Chci, aby se naše země dostala k moderním dopravním technologiím." Ing. František Laudát, poslanec Parlamentu ČR s číslem 5 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Ing. Oldřich Lomecký

„Chci se zasadit o rozvoj českého sportu." Ing. Oldřich Lomecký, 1. místostarosta České obce sokolské s číslem 10 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Ing. Václav Kubata

„Chci do politiky vrátit pokoru, slušnost a úspěch." Ing. Václav Kubata, bankovní manažer s číslem 3 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Jaroslav Eček

„Chci se věnovat postiženým a seniorům." Jaroslav Eček, prodejní specialista zdravotních pomůcek s číslem 8 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

JUDr. Jana Radová

„Pokud chceme být úspěšní v budoucnosti, musíme být odpovědní již dnes." JUDr. Jana Radová, advokát s číslem 7 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

JUDr. Stanislav Polčák

„Chtěl bych, aby zákony byly přijímány po kvalitní legislativní proceduře." JUDr. Stanislav Polčák, advokát s číslem 2 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Karel Schwarzenberg

„Slibuji Vám, že se zasadíme o zavedení práva a pořádku v Čechách." Karel Schwarzenberg, předseda TOP 09 a lídr kandidátky TOP 09 v Praze.
Číst více

MUDr. Gabriela Pecková

„Práva občanů musí být vymahatelná, ale i vyvážená povinnostmi." MUDr. Gabriela Pecková, odborná lékařka s číslem 6 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

PhDr. Daniel Korte

„Cesta k prosperitě státu vede přes podporu vzdělání, vědy a výzkumu." PhDr. Daniel Korte, klasický filolog s číslem 4 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Prof. Noemi Zárubová-Pfeffermannová

„Chtěla bych zlepšit kvalitu českých vysokých škol." Prof. Noemi Zárubová-Pfeffermannová, profesorka na HAMU s číslem 12 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více
 <  1 2 ... 110 ... 114 115 116 117 118   > Články 1151 - 1160 z 1174

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme