Tiskové zprávy

Volební program TOP 09

28. 4. 2010 | 21:40
Léčit krizi zvyšováním daní je v současné době asi totéž jako léčit anginu studenou sprchou.
Číst více

Kolotočáři a regulační poplatky

28. 4. 2010
Blíží se volby a estrádní skupina J.P. & Přátelé již brzy spustí svou show za 300 milionů korun. Kromě oblíbených hitů typu „Chci vládnout non-stop" jistě uslyší návštěvníci z pouťových tlampačů i věčný (a vděčný) evergreen o rušení regulačních poplatků ve zdravotnictví a třeba i plamennou výzvu principála „A co na to vy, pánové z TOP 09 ?"
Číst více

S čím vším ještě někoho napadne si zahrávat?

28. 4. 2010
Poslední dny je nejen předvolebním tématem otázka vztahu mladé generace a penzistů. To, s čím si pohrávají téměř všichni protagonisté ať rádoby pravicoví, nebo zelení, je neuvěřitelný hazard . Mezigenerační soudržnost je klíčovým a zcela elementárním prvkem lidské pospolitosti.
Číst více

Schwarzenberg nad pivem: Mám kladnější vztah k domům veřejným než k Věcem veřejným

28. 4. 2010
"Hovoří přímo, rovně a nevykládá demagogické vyprávěnky, což je doména dnešních politiků," konstatovala jedna z účastnic.
Číst více

Co se nepodařilo komunistům, podaří se developerům?

21. 4. 2010
Žižkov je velice zvláštní místo, ač se na něj mnozí dívají  s despektem. Ti co zde žijí nebo jen prožili část svého života, se k této skutečnosti téměř vždy aktivně hlásí. V čem tkví ten pocit sounáležitosti s tímto místem?
Číst více

Volba špatné strany teď způsobí značné problémy později

20. 4. 2010
Jakou šanci, možnosti a prostředky má dnes občan, aby změnil územně plánovací a urbanistická zvěrstva, zničení zeleně či megalomanské projekty?  Pokud se však občan o tyto změny nezajímá, riskuje, že se v jeho regionu za pár let objeví něco, s čím bytostně nesouhlasí, ovšem s čím již nebude možné nic udělat.
Číst více

Vyzýváme radní a zastupitele hl. m. Prahy: „STOP celoměstsky významným změnám“

14. 4. 2010
Pražský proces územního plánování je v Česku raritou. Příprava samotnéhoúzemního plánu hl. m. Prahy (jehož koncept byl připomínkován do 9.12.2009)probíhá zároveň se dvěma vlnami tzv. celoměstsky významných změn.
Číst více

Elektronické aukce ve výběrových řízení státní správy

13. 4. 2010
Tento týden v úterý se objevila v médiích informace o úspěchu v hospodaření motolské nemocnice v Praze. Při výběrovém řízení na poskytovatele mobilních telefonních služeb se díky elektronické aukci podařilo snížit předpokládanou cenu za dodávku o celých devadesát procent.
Číst více

Rozumně hospodařit lze i s veřejnými budovami – příklad mateřských škol

12. 4. 2010
Naprostou většinu pražských mateřských škol (95%) zřizují jednotlivé městské části. Soukromý a církevní sektor se zatím na předškolní výchově podílí jen minimálně. Mateřské školy pro děti se zdravotním postižení zřizuje hlavní město Praha.
Číst více

Vzájemný (ne)soulad veřejné zeleně a územního plánování

9. 4. 2010
Nedostatek rekreačních ploch a zeleně začíná být v posledních letech v Praze velkým problémem. Bytové i nebytové projekty vyrůstají na místech, kde kdysi bývaly pole, louky, parky, ale třeba i jen drobné zelené plochy. Ať už se jedná o vzhledné či nevzhledné objekty, zeleně ubývá.
Číst více
 <  1 2 ... 110 ... 113 114 115 116 117 118 119   > Články 1141 - 1150 z 1184

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme