TOP 09 v mediích

Pražská koalice slibuje do roku 2022 otevřít muzeum totality

22. 8. 2019
Praha by chtěla do roku 2020 otevřít muzeum totality. Na projektu se shodují všechny tři koaliční subjekty (Spojené síly pro Prahu, Piráti i Prah sobě). Spory se ale ještě čekají kolem místa. Ve hře je i památník na Stalinu, s čímž ale nesouhlasí Praha sobě Jana Čižinského.
Číst více

Kultura v Praze 11: Ještě v srpnu přijede kinobus, září oživí tradiční oslavy městské části

20. 8. 2019
Radní Prahy 11 pro sport, kulturu a volný čas Jan Stárek (TOP 09/STAN) se v rozhovoru pro server Pražský patriot vrací ke kulturním akcím, které proběhly letos v létě a také přibližuje dva tradiční projekty, na které se obyvatelé městské části ještě mohou těšit v následujících týdnech.
Číst více

Pospíšil: TOP 09 nemá být ryze konzervativní strana, nesmíme přijít o pražské voliče

19. 8. 2019
„V rovině věcné debaty o Pražské plynárenské dělá Zdeněk Hřib populistická gesta a nerespektuje, co bylo domluveno,“ říká předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v rozhovoru pro Echo24. Přesto koaličnímu projektu nadále věří. 
Číst více

Strom v centru Prahy může stát i 500 tisíc, výsadba je ambiciózní úkol, myslí si náměstek primátora

14. 8. 2019
Bude se ve městě, jako je Praha, vůbec dát žít? Podle architekta a prvního náměstka primátora pro oblast územního rozvoje a územního plánu Petra Hlaváčka (TOP 09) by „bylo chybou tvrdit, že se nemá bydlet ve městě“.
Číst více

Spojené síly pražskou koalici neopustí. Chtějí ale jednat o politice primátora Hřiba

12. 8. 2019
Zastupitelé za Spojené síly pro Prahu chtějí svolat koaliční jednání o způsobu politiky pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti).
Číst více

Grundler: Bydlení je důležité pro každého z nás

8. 8. 2019
Současná koalice již rozhodla, že prodej dalších domů a bytů nájemcům nebude pokračovat. Nyní mohou být prodány již pouze jednotlivé volné byty, které se nacházejí v domech, kde je jejich správa velmi neefektivní.
Číst více

Praha zreviduje dlouhodobé smlouvy, radním vadí nízké nájemné

8. 8. 2019
Vedení pražského magistrátu plánuje ukončit nebo revidovat více než stovku smluv, především nájemních, které má město uzavřené se soukromníky i veřejným sektorem. Radní pro majetek Jan Chabr (TOP 09) tak chce zakročit proti nevýhodným smlouvám, kdy město například dlouhodobě pronajímá nemovitosti za příliš nízký nájem.
Číst více

Novoroční ohňostroj už v Praze nebude. Město místo něj nabídne videomapping

7. 8. 2019
Namísto ohňostroje bude v Praze na Nový rok videomapping, tedy světelná projekce na budovy. Na mimořádném zasedání o tom ve středu rozhodli pražští radní. Důvodem pro změnu jsou negativní důsledky klasických ohňostrojů, především hluk, který ruší zvířata.
Číst více

Dopravní krize na Praze 8? Řešením je dokončení okruhů

6. 8. 2019
Praha 8 trpí kolonami aut na páteřních komunikacích, ale vyhlašovat kvůli tomu “dopravní nouzi” by bylo jen planým gestem, které nic nevyřeší.
Číst více

Revitalizace náměstí Jiřího z Poděbrad má podporu

2. 8. 2019
Po dvaceti letech plánování se záměr opravit jedno z nejvýznamnějších pražských náměstí snad podaří posunout dále, doufá obec. 
Číst více
 <  1 2 3 4 ... 10 ... 17 18   > Články 11 - 20 z 175

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme