× Pojďte do toho s námi.

Tiskové zprávy

Karel Schwarzenberg

„Slibuji Vám, že se zasadíme o zavedení práva a pořádku v Čechách." Karel Schwarzenberg, předseda TOP 09 a lídr kandidátky TOP 09 v Praze.
Číst více

MUDr. Gabriela Pecková

„Práva občanů musí být vymahatelná, ale i vyvážená povinnostmi." MUDr. Gabriela Pecková, odborná lékařka s číslem 6 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

PhDr. Daniel Korte

„Cesta k prosperitě státu vede přes podporu vzdělání, vědy a výzkumu." PhDr. Daniel Korte, klasický filolog s číslem 4 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Prof. Noemi Zárubová-Pfeffermannová

„Chtěla bych zlepšit kvalitu českých vysokých škol." Prof. Noemi Zárubová-Pfeffermannová, profesorka na HAMU s číslem 12 na kandidátce TOP 09 v Praze.
Číst více

Václav Kubata generálním sekretářem

2. 11. 2009
Novým generálním sekretářem TOP 09 se od 1. listopadu 2009 stal Václav Kubata, který doposud pracoval jako ředitel úseku marketingu České spořitelny a.s. „Jsem velmi rád, že naši ústřední kancelář povede muž s bohatými manažerskými zkušenostmi, který se všude, kde doposud působil, velmi osvědčil,“ uvedl předseda přípravného výboru Karel Schwarzenberg.
Číst více

Na slamníku nejvíc bodoval vlastenecký vtip knížepána

12. 10. 2009
Jak v době Strany mírného pokroku v mezích zákona, kterou z recese vytvořil Jaroslav Hašek, si mohl ve čtvrtek připadat návštěvník hospody Na slamníku v  pražských Dejvicích.
Číst více

„Jsem rád, že aféra přišla brzy“

29. 9. 2009
Karel Schwarzenberg je zděšen chováním poslance Ladislava Šustra, který slíbil ovlivnit zákon za milionový sponzorský dar pro stranu. „Když máte několik tisíc členů, vždycky se objeví někdo, kdo selže," říká.
Číst více

Budoucí primas by měl být neohrožený a konzistentní

26. 9. 2009
Mimo předpokladů, které jsou kladeny na každého kněze, by neměl primas český být politikem, ale měl by se v české politice vyznat. Měl by mít důkladné znalosti celé české společnosti, nejen dnes již menšinové společnosti věřících.
Číst více

Rozhovor Karla Schwarzenberga pro časopis Profit

21. 9. 2009
Karel Schwarzenberg, senátor a předseda nové strany TOP 09, která zazářila na české politické scéně jako kometa, kritizuje ostré útoky českých politiků na Ústavní soud. „Podrýváme podstatu právního státu. Když si politická moc nárokuje, že může soudům nařizovat, vracíme se do časů politické svévole," varuje.
Číst více

Neratifikování smluv o radaru oslabilo naši pozici

19. 9. 2009
Předseda strany TOP 09 Karel Schwarzenberg v Interview ČT24 řekl, že za koncem radaru v Čechách stojí také skutečnost, že Parlament ČR neratifikoval česko-americké smlouvy. Českou pozici to podle bývalého šéfa tuzemské diplomacie zásadně oslabilo.  Zhlédněte pořad
Číst více
 <  1 2 ... 130 ... 133 134 135 136   > Články 1341 - 1350 z 1358

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme