× Pojďte do toho s námi.

TOP 09 v mediích

Obnova usedlosti Šatovka může začít

9. 4. 2018
Od schválené změny územního plánu pozemků pod Šatovkou neuběhly ani dva týdny a projekt se rozběhl.
Číst více

Kvůli Šatovce čelí Praha 6 brutální předvolební kampani

21. 3. 2018
Únorový vpád squatterů do usedlosti Šatovka byl promyšleným startem předvolební kampaně těch, kteří by na podzim chtěli zasednout ve vedení Prahy 6. Současná radnice totiž neustále čelí mediálním útokům z různých stran za to, že je prý zodpovědná za neutěšený stav usedlosti Šatovka a nechává ji chátrat. To, co ještě v únoru vypadalo lehce konspiračně, postupně nabralo konkrétní obrysy. Celý výstup squatterů, včetně výroků v soudní síni, kdy za sebe nechali mluvit jedinou schopnou osobu, neměl jiný cíl, než zkusit bezprostředně před chystanou změnou územního plánu, po které Praha 6 volá už sedmým rokem, pošpinit současnou radnici.
Číst více

Praha 5 chce vést tramvaje až do Jinonic, z Radlické má být bulvár

21. 2. 2018
Radnice Prahy 5 navrhne změnu územního plánu, která by umožnila prodloužení tramvajové trati z Radlic do Jinonic. Podle starosty městské části Pavla Richtera by se další zástavbou měl z Radlické postupně stát městský bulvár.
Číst více

Poškození Kalouskovy pověsti je úspěchem Babišova marketingu, říká nový předseda TOP 09 Pospíšil

11. 12. 2017
Před dvěma týdny byl zvolen předsedou TOP 09, strany, která se jen s obtížemi doškrábala do poslaneckých lavic. Europoslanec Jiří Pospíšil má ale podle svých slov rád výzvy a obrození TOP 09 považuje za svou další misi. V rozhovoru pro deník E15 politickým konkurentům vyčítá populistický euroskepticismus, což údajně vede jednak ke špatné pověsti České republiky v EU, jednak špatnému obrazu unie v Česku.
Číst více

TOP 09 nechtěla utrácení, tak byli radní odvoláni

21. 2. 2017
Na 13. jednání Zastupitelstva MČ Praha 22 složili slib 3 noví zastupitelé, byl schválen rozpočet roku 2017 (s podporou TOP 09). Poté starosta předložil návrh na rozpočtové změny, který členové TOP 09 nepodpořili.
Číst více

Adamová: Vítejte v roce 2030

8. 2. 2017
V roce 2030 je všechno jinak. Lidé v Česku platí stále nižší daně, stát s nimi hospodaří natolik efektivně, že jeho náklady jsou nižší. A také zrušil veškeré zbytečné plošné restrikce na všechny zaměstnance a podnikatele.
Číst více

Kodl: Bezpečnost je naší prioritou

6. 2. 2017
Marian Kodl v rubrice Fórum odpovídá na otázku „Co můžeme udělat pro zefektivnění kamerového systému na Praze 8, je čas začít měnit zastaralé kamery s jejich náročnou údržbou za nové s daleko širšími možnostmi analýzy záznamu?“
Číst více

Plíšek: Mám vizi – moderní, efektivní a demokratický stát

3. 2. 2017
V minulých dnech jsme zveřejnili Vizi 2030, která ukazuje, kam by se Česká republika, její legislativa a justice měla do budoucna ubírat. Primárním strategickým úkolem je zachování plně demokratického systému důsledně oddělujícího moc zákonodárnou, výkonnou a soudní.
Číst více

Laudát: Potřebujeme svobodné inovace

2. 2. 2017
Ministerstvo průmyslu a obchodu musí tlačit na změnu vzdělávání, nemůže přicházet s restriktivními zákony. Inovacím se daří tam, kde je svoboda, kde lidé nejsou kriminalizováni.
Číst více

Korte: Do svobody občanů nemá zasahovat ani vojenské zpravodajství

1. 2. 2017
Pokud by mohlo vojenské zpravodajství vstupovat do komunikace, rušit komunikaci, falšovat komunikaci, bude to obrovský zásah do práv a svobod občanů.
Číst více
 <  1 2 ... 20 ... 23 24 25 26   > Články 241 - 250 z 251

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme