Tiskové zprávy

Chabr: Akce #nasenaplavka pro celou rodinu přinese zábavný víkend na Hořejší nábřeží

23. 5. 2019
Od pátku 31. května do neděle 2. června 2019 se na Hořejším nábřeží uskuteční akce pod názvem #nasenaplavka pro celou rodinu. Víkendový program pro všechny věkové kategorie, včetně přímého přenosu koncertu z Pražského jara, pořádá správce pražských náplavek, společnost TRADE CENTRE PRAHA.
Číst více

Do Jihoměstského mobiliáře přibyla otočná lavička

17. 5. 2019
Pokud jste šli nedávno kolem polikliniky Opatovská, možná už jste si všimli jedné novinky - otočné lavičky.
Číst více

Zuna: Radnice Prahy 2 poskytne vybavení policii a hasičům a odmění práci městských strážníků

13. 5. 2019
Městská část Praha 2 daruje Polici České republiky deset defibrilátorů v hodnotě 100 tisíc korun. Stejnou částku vyčlení z rozpočtu na nákup technických prostředků pro zkvalitnění práce hasičů. A 350 tisíc korun věnuje na motivační odměny pro strážníky Městské policie. Na svém dnešním zasedání o tom rozhodli radní Prahy 2.
Číst více

Pražská obchodní třída pod drobnohledem. Hradební korzo propojí a kultivuje úsek od Národní třídy po Revoluční

6. 5. 2019
Pražští radní dnes uložili Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy (IPR) vypracovat Koncepci Hradební korzo. Jedná se o systematickou revitalizaci ulic, které se nacházejí na území bývalých staroměstských hradeb. Hradební korzo se rozpíná od mostu Legií u Národního divadla až po Štefánikův most u Revoluční ulice. Cílem je zvýšit přístupnost nábřežních částí území a zkvalitnit významné městské třídy, jako je například ulice Na Příkopě nebo 28. října. Zlepší se zejména podmínky pro chodce, cyklisty a městskou hromadnou dopravu. Práce na projektu budou trvat rok.
Číst více

Praha 10 se vrátila ke komunistické tradici – zavádí pořadníky na obecní byty

30. 4. 2019
Vedení městské části v pondělí prosadilo změny v pronajímání obecních bytů. Od letošního roku znovu začnou fungovat pořadníky, které se sice tváří transparentně ale ve skutečnosti představují extrémní korupční potenciál, varuje Tomáš Pek.
Číst více

Hlaváček: Zajímá vás, kde se co staví? Plánované projekty nyní najdete na jednom místě

29. 4. 2019
Webový portál „Praha zítra?“ na adrese http://prahazitra.camp prezentuje stavební projekty, které v budoucnosti vzniknou v Praze. Na webu naleznete celkem 184 projektů v různých fázích vývoje – od idejí, přes stavební záměry, až po ty realizované. Jde o nové budovy, mosty, veřejná prostranství, ale třeba i celé čtvrti. Všechny projekty byly součástí tří výstav „Praha zítra?“ v Centru architektury a městského plánování (CAMP). Ti, kdo si projekty nestihli prohlédnout v CAMPu, si je nyní mohou díky mapovému portálu prostudovat online.
Číst více

Místostarosta Lepš: Praha 11 omezila na zkoušku sečení vybraných trávníků

26. 4. 2019
Letošní extrémně suchý duben vedl k úvaze, zda alespoň v některých místech neomezit sečení městských trávníků. 
Číst více

Dny Země v Praze 14: zábava a poučení pro děti i dospělé

15. 4. 2019
Také letos v dubnu bude městská část Praha 14 slavit svátek planety sérií akcí zaměřených na prohloubení ekologické výchovy a na podporu ochrany životního prostředí. Již tradiční Dny Země se, stejně jako v minulých letech, stanou součástí kampaně „Chceme tu mít čisto“. Hlavní část programu – Den Země Prahy 14 – se odehraje u stanice metra Rajská zahrada.
Číst více

Městská část Praha 8 ukončila spolupráci s Metrostavem

11. 4. 2019
Rada městské části Praha 8 schválila ve středu 10. dubna 2019 odstoupení od smlouvy o výstavbě Nové Palmovky, která byla uzavřena se společností Metrostav. Důvodem je neplnění závazků plynoucích z kontraktu a odmítání dále pokračovat ve výstavb
Číst více

Praha vyhlašuje otevřené výběrové řízení na provoz kobek na Rašínově a Hořejším nábřeží

9. 4. 2019
Hlavní město Praha vyhlašuje otevřené výběrové řízení na uzavření nájemních smluv na provoz kobek na Rašínově a Hořejším nábřeží. Hlavním kritériem pro hodnocení předložených návrhů je obsahová kvalita záměru a jeho soulad s celkovou koncepcí pražských náplavek. Cílem výběrového řízení je zajistit zajímavou, atraktivní a autentickou skladbu provozovatelů kobek a přispět tím tak jak ke kvalitě života, tak i k posílení hodnot jednoho z nejvýznamnějších veřejných prostor v Praze. Výběrové řízení bude zveřejněno v sobotu 6. 4. 2019.
Číst více
 <  1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 120 121   > Články 71 - 80 z 1207

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme