× Pohněme s tím. Společně!

Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Ani škola, ani školka. V Praze se otvírají desítky nultých tříd

5. 9. 2012
S otevřením přípravných tříd jsou spokojeni i v Praze 9, která je má už ve třech základkách. „Zájem o přijetí do přípravné třídy předčil naše očekávání," zmínila už dříve radní pro školství Zuzana Kučerová. Do tříd prý chtěli své dítě přihlásit i rodiče dětí z jiných městských částí.
Číst více

Otevření sedmi přípravných tříd v Praze 9

5. 9. 2012
„Zkušenosti s prvními přípravkami otevřenými loni v září nás přesvědčily v tom, že přípravné třídy dětem svědčí. Zájem rodičů a jejich kladné ohlasy na pokroky dětí nás přiměly ke zřízení dalších přípravných tříd," uvedla radní pro školství Zuzana Kučerová.
Číst více

Praha 9 ocenila premianty v angličtině

23. 7. 2012
V DUBNU Praha 9 uhradila testování všech žáků sedmých ročníků v mezinárodní zkoušce z anglického jazyka City & Guilds IESOL nanečisto. Pět nejlepších slavnostně ocenili 17. května radní pro školství Zuzana Kučerová a vedoucí Odboru školství a evropských fondů Jiří Pilař.
Číst více

Pohádkové "přípravky" v ZŠ Na Balabence

8. 6. 2012
V ZŠ Na Balabence finišují poslední úpravy související s chystaným otevřením dvou přípravných tříd a družiny v ZŠ Na Balabence od 1. září 2012.
Číst více

Stovce dětí usnadní přechod ze školky do školy přípravné třídy

31. 5. 2012
Nedostatek míst ve školkách chce radnice Prahy 9 řešit také pomocí takzvaných přípravných tříd. Děti, které nejsou zralé k nástupu do školy, sem mohou přihlásit jejich rodiče.
Číst více

Přípravná třída bude téměř v každé základní škole na devítce, nově v ZŠ Litvínovská 600

3. 5. 2012
Za účelem poskytnutí času dítěti vyrovnat se s aktuálními problémy v psychické či sociální oblasti umožňuje Městská část Praha 9 při svých základních školách přípravné třídy zřizovat.
Číst více

Devadesát dětí letos může nastoupit do přípravných tříd

2. 5. 2012
„Zlepší si tu komunikativní a sociální dovednosti. Rozvíjet tu budou jemnou motoriku a lepší časovou a prostorovou orientaci. Děti se zbaví nejistoty a strachu z neznámého prostředí, které každý žáček při přechodu z mateřské do základní školy prožívá," říká radní pro školství deváté městské části Zuzana Kučerová.
Číst více

Rodiče mohou zvolnit chůzi. Školky hlídají děti do 17.30

2. 3. 2012
Od února mohou zvolnit chůzi i rodiče, jejichž děti chodí do mateřinky Pod Krocínkou - právě ta zatím jako poslední zavedla bezplatné hlídání dětí až do 17.30 hodin. Ostatní mateřské školy v devátéměstské části fungují standardně do pěti hodin odpoledne.
Číst více

Další školka s delší pracovní dobou

30. 1. 2012
„Rodiče službu vítají. Výhledově by se provozní doba mohla rozšířit u více školek v naší městské části," řekla radní pro školství Zuzana Kučerová.
Číst více

Přípravné třídy slaví úspěch. Otevřou se další

30. 1. 2012
První dvě otevřela loni v září v Základní škole Novoborská. „Zájem o přijetí do přípravné třídy předčil naše očekávání," pochvaluje si radní pro školství v Praze 9 Zuzana Kučerová.
Číst více
 <  1 2 ... 6 7 8 9 10   > Články 71 - 80 z 93

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme