Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Stovce dětí usnadní přechod ze školky do školy přípravné třídy

31. 5. 2012
Nedostatek míst ve školkách chce radnice Prahy 9 řešit také pomocí takzvaných přípravných tříd. Děti, které nejsou zralé k nástupu do školy, sem mohou přihlásit jejich rodiče.
Číst více

Přípravná třída bude téměř v každé základní škole na devítce, nově v ZŠ Litvínovská 600

3. 5. 2012
Za účelem poskytnutí času dítěti vyrovnat se s aktuálními problémy v psychické či sociální oblasti umožňuje Městská část Praha 9 při svých základních školách přípravné třídy zřizovat.
Číst více

Devadesát dětí letos může nastoupit do přípravných tříd

2. 5. 2012
„Zlepší si tu komunikativní a sociální dovednosti. Rozvíjet tu budou jemnou motoriku a lepší časovou a prostorovou orientaci. Děti se zbaví nejistoty a strachu z neznámého prostředí, které každý žáček při přechodu z mateřské do základní školy prožívá," říká radní pro školství deváté městské části Zuzana Kučerová.
Číst více

Rodiče mohou zvolnit chůzi. Školky hlídají děti do 17.30

2. 3. 2012
Od února mohou zvolnit chůzi i rodiče, jejichž děti chodí do mateřinky Pod Krocínkou - právě ta zatím jako poslední zavedla bezplatné hlídání dětí až do 17.30 hodin. Ostatní mateřské školy v devátéměstské části fungují standardně do pěti hodin odpoledne.
Číst více

Další školka s delší pracovní dobou

30. 1. 2012
„Rodiče službu vítají. Výhledově by se provozní doba mohla rozšířit u více školek v naší městské části," řekla radní pro školství Zuzana Kučerová.
Číst více

Přípravné třídy slaví úspěch. Otevřou se další

30. 1. 2012
První dvě otevřela loni v září v Základní škole Novoborská. „Zájem o přijetí do přípravné třídy předčil naše očekávání," pochvaluje si radní pro školství v Praze 9 Zuzana Kučerová.
Číst více

Radnice Prahy 9 bojuje s novou vietnamskou tržnicí

17. 1. 2012
Radnice Prahy 9 bojuje s novou vietnamskou tržnicí. Někdejší továrny ČKD Elektrotechnika v Kolbenově ulici ve Vysočanech změnily účel využití. Nový vlastník, společnost Modela, je pronajímá asijským prodejcům. Na velkoobchod. Při prosincové razii se ale ukázalo, že tržnice funguje načerno.
Číst více

Jste v zaměstnání déle? Děti pohlídají do 17.30

7. 10. 2011
Mateřská škola Litvínovská na Proseku je první školkou v Praze 9, kde děti mohou zůstat až do půl šesté odpoledne. Prodloužený provoz by mohly mít i ostatní mateřinky, pokud budou mít rodiče zájem.
Číst více

Škola na Proseku otevírá přípravné třídy pro děti s odkladem

5. 9. 2011
"Přípravné třídy nabídnou těmto dětem péči a vzdělání šité na míru právě jejich potřebám, a nemusejí tak zůstávat další rok ve školkách," popsala Kučerová.
Číst více

Pražské radnice chtějí změnit územní plán

23. 8. 2011
Pražské radnice chtějí změnit současný územní plán například kvůli výstavbě garáží a sběrného dvora, plánují také přeměnu průmyslových areálů ve Vysočanech a Ruzyni na převážně obytné čtvrti.
Číst více
 <  1 2 ... 6 7 8 9   > Články 71 - 80 z 89

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme