Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Praha 9 otevřela novou mateřskou školu pro 75 dětí

1. 9. 2013
„Inspirací pro architektonicky zajímavou stavbu s dřevěným opláštěním z modřínu nám byly severské budovy,“ uvedla radní pro školství Zuzana Kučerová.
Číst více

Praha 9: Radnice investuje do školní angličtiny

18. 6. 2013
Budou děti, které opouštějí základní školu, umět anglicky alespoň natolik, aby se slušně domluvily, dovedly se orientovat v jednodušším textu a rozuměly také mluvenému slovu? To se pokoušejí zjistit v městské části Praha 9. A co je důležitější, taky zajistit.
Číst více

V dubnu zaplatí Městská část Praha 9 všem žákům sedmých tříd certifikovanou jazykovou zkoušku „nanečisto“

5. 4. 2013
Pět nejlepších premiantů, kteří složí zkoušku nejlépe, ocení radnice Prahy 9 poukazem na skutečnou  zkoušku v hodnotě 3 200 korun a také dárky v podobě materiálů potřebných ke studiu angličtiny.
Číst více

Praha 9 pro své občany připravuje 287 nových míst v mateřinkách už od nového školního roku

19. 3. 2013
V ulici Kytlická na Proseku se rodí zcela nová mateřská škola dokonce pro 100 dětí. Děje se tak v prostorách,  využívaných zatím jenom soukromou Základní školou Spektrum s.r.o.  Školka vzniká kompletní rekonstrukcí nevyužívaných částí budovy.  Na děti čeká pěkné prostředí uprostřed zeleně v klidové části Proseka. Nově budované předškolní zařízení navazuje na nedávno dokončenou bytovou výstavbu v této lokalitě. 
Číst více

Více míst v mateřinkách

27. 2. 2013
Dvě nové třídy pro mateřinku přibyly v budově ZŠ a MŠ Na Balabence. Pojmou 52 dětí. Praha 9 tak reaguje na volání rodičů po dalších místech ve školkách. Letos obec počítá ještě s 287 místy. Buduje se v MŠ U Nové školy, v MŠ U Vysočanského pivovaru a v MŠ Kytlická. Zápis se uskuteční v červnu nebo v červenci, informovala vysočanská radnice.
Číst více

Dvě nové třídy mateřské školy v ZŠ Na Balabence vznikly v mimořádně krátkém čase

3. 1. 2013
„I za stávající napjaté finanční situace se vedení městské části podařilo nalézt cestu, jak v nejbližší době vytvořit přestavbami stávajících a výstavbami nových objektů nová místa pro předškoláky," uvedla mluvčí MČ Jitka Fišerová.
Číst více

Praha 9: Uspávání ježků bude v Parku Přátelství

29. 10. 2012
Vezměte své děti či svá vnoučata a společně s namalovaným nebo vyrobeným ježkem v jedné ruce a lampionkem v druhé, přijďte ve čtvrtek 8.11.2012 do Parku Přátelství na Proseku uspat svého ježka. Láká radnice MČ Praha 9.
Číst více

Chystá se novostavba pavilonu MŠ v Praze 9

26. 9. 2012
Praha 9 je dynamicky se rozvíjející městská část, kam se stěhují především rodiny s malými dětmi. Rozvoj bytové výstavby vytváří nové nároky na zajištění občanské vybavenosti, zejména na kapacity předškolních zařízení. Z tohoto důvodu Praha 9 již řadu let trpí výrazným deficitem míst v mateřských školách. Uvedlo to vedení MČ Praha 9.
Číst více

Rozšíří školku

26. 9. 2012
Výrazný nedostatek míst v mateřských školách v Praze 9 částečně napraví nový pavilón, který obec nechá postavit v areálu školky U Nové školy ve Vysočanech. Objekt nabídne tři třídy, které pojmou 75 dětí. První žáčky přivítá příští školní rok, informovaly internetové stránky radnice.
Číst více

Devátá městská část otevřela rekordních sedm přípravných tříd

7. 9. 2012
Přípravné třídy jsou vhodné pro děti s odkladem povinné školní docházky a pětileté předškoláky. Ideální jsou například pro děti s logopedickými problémy, pro děti opožděné v psychomotorickém vývoji či děti nesoustředěné.
Číst více
 <  1 2 ... 5 6 7 8 9 10   > Články 61 - 70 z 93

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme