Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Více míst v mateřinkách

27. 2. 2013
Dvě nové třídy pro mateřinku přibyly v budově ZŠ a MŠ Na Balabence. Pojmou 52 dětí. Praha 9 tak reaguje na volání rodičů po dalších místech ve školkách. Letos obec počítá ještě s 287 místy. Buduje se v MŠ U Nové školy, v MŠ U Vysočanského pivovaru a v MŠ Kytlická. Zápis se uskuteční v červnu nebo v červenci, informovala vysočanská radnice.
Číst více

Dvě nové třídy mateřské školy v ZŠ Na Balabence vznikly v mimořádně krátkém čase

3. 1. 2013
„I za stávající napjaté finanční situace se vedení městské části podařilo nalézt cestu, jak v nejbližší době vytvořit přestavbami stávajících a výstavbami nových objektů nová místa pro předškoláky," uvedla mluvčí MČ Jitka Fišerová.
Číst více

Praha 9: Uspávání ježků bude v Parku Přátelství

29. 10. 2012
Vezměte své děti či svá vnoučata a společně s namalovaným nebo vyrobeným ježkem v jedné ruce a lampionkem v druhé, přijďte ve čtvrtek 8.11.2012 do Parku Přátelství na Proseku uspat svého ježka. Láká radnice MČ Praha 9.
Číst více

Chystá se novostavba pavilonu MŠ v Praze 9

26. 9. 2012
Praha 9 je dynamicky se rozvíjející městská část, kam se stěhují především rodiny s malými dětmi. Rozvoj bytové výstavby vytváří nové nároky na zajištění občanské vybavenosti, zejména na kapacity předškolních zařízení. Z tohoto důvodu Praha 9 již řadu let trpí výrazným deficitem míst v mateřských školách. Uvedlo to vedení MČ Praha 9.
Číst více

Rozšíří školku

26. 9. 2012
Výrazný nedostatek míst v mateřských školách v Praze 9 částečně napraví nový pavilón, který obec nechá postavit v areálu školky U Nové školy ve Vysočanech. Objekt nabídne tři třídy, které pojmou 75 dětí. První žáčky přivítá příští školní rok, informovaly internetové stránky radnice.
Číst více

Devátá městská část otevřela rekordních sedm přípravných tříd

7. 9. 2012
Přípravné třídy jsou vhodné pro děti s odkladem povinné školní docházky a pětileté předškoláky. Ideální jsou například pro děti s logopedickými problémy, pro děti opožděné v psychomotorickém vývoji či děti nesoustředěné.
Číst více

Ani škola, ani školka. V Praze se otvírají desítky nultých tříd

5. 9. 2012
S otevřením přípravných tříd jsou spokojeni i v Praze 9, která je má už ve třech základkách. „Zájem o přijetí do přípravné třídy předčil naše očekávání," zmínila už dříve radní pro školství Zuzana Kučerová. Do tříd prý chtěli své dítě přihlásit i rodiče dětí z jiných městských částí.
Číst více

Otevření sedmi přípravných tříd v Praze 9

5. 9. 2012
„Zkušenosti s prvními přípravkami otevřenými loni v září nás přesvědčily v tom, že přípravné třídy dětem svědčí. Zájem rodičů a jejich kladné ohlasy na pokroky dětí nás přiměly ke zřízení dalších přípravných tříd," uvedla radní pro školství Zuzana Kučerová.
Číst více

Praha 9 ocenila premianty v angličtině

23. 7. 2012
V DUBNU Praha 9 uhradila testování všech žáků sedmých ročníků v mezinárodní zkoušce z anglického jazyka City & Guilds IESOL nanečisto. Pět nejlepších slavnostně ocenili 17. května radní pro školství Zuzana Kučerová a vedoucí Odboru školství a evropských fondů Jiří Pilař.
Číst více

Pohádkové "přípravky" v ZŠ Na Balabence

8. 6. 2012
V ZŠ Na Balabence finišují poslední úpravy související s chystaným otevřením dvou přípravných tříd a družiny v ZŠ Na Balabence od 1. září 2012.
Číst více
 <  1 2 ... 5 6 7 8 9   > Články 61 - 70 z 89

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme