Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Poliklinika Prosek rozšíří péči o občany

13. 2. 2016
Poliklinice Prosek se daří a plánuje rozšiřovat léčebné kapacity, aby uspokojila občany Prahy 9
Číst více

Těmínová: Odpustili jsme nájem podnikatelům na Praze 9

8. 4. 2020
Podnikatelé a živnostníci v Praze 9 nebudou muset platit nájemné za nebytové prostory, které vlastní radnice. A to po dobu trvání krizových opatření. Odpuštění platby nájmu schválili radní městské části.
Číst více

Chcete vědět, co TOP 09 dělá nebo co chystá za akce? Přihlašte se k odběru novinek

5. 6. 2019
Vážení a milí podporovatelé, pokud byste měli zájem o informace, které naše strana pravidelně posílá svým příznivcům, máte možnost se k odběru novinek také přihlásit. 
Číst více

Dopis Pražana Pražanům

19. 2. 2016
Tento příspěvek nepíši jako místostarosta Prahy 9, ani jako zastupitel na Magistrátu hlavního města Prahy. Dokonce jej nepíši ani jako člen TOP 09. Ten dnešní nepíši už ani jako Marek Doležal. Píši jako Pražan.
Číst více

RO TOP 09 Praha 9 si zvolila vedení

18. 2. 2016
Potěšilo mě, že výbor, který je z hlediska komunální politiky v poločase, nedoznal výrazné změny a že jsme, jak se říká "nepřepřáhli". Chápu to jako závazek a jsem odhodlán mu dostát," uvedl znovuzvolený předseda RO Michal Mašek.
Číst více

Praha 9 se s investory snaží najít konsenzus

13. 2. 2016
Ing. Marek Doležal (TOP 09) je už druhé volební období zástupcem starosty Městské části Praha 9, odpovědným za územní rozvoj a výstavbu. Jeho cílem je podpořit výstavbu na územích po bývalých průmyslových podnicích, tzv. brownfieldech, ve Vysočanech a Hloubětíně a naopak usilovat, aby nevznikaly megalomanské stavby v již zastavěných místech.  
Číst více

Vysočanská radnice hostila obvodní kolo soutěže malých recitátorů

24. 3. 2014
V obřadní síni radnice Městské části Praha 9 se dnes sešli žáci základních škol, studenti víceletých gymnázií a žáci ze Základní umělecké školy na Proseku, aby předvedli své recitační umění. Na „devítce“ totiž probíhalo obvodní kolo soutěže dětských recitátorů „Pražské poetické setkání“.
Číst více

Moc dětí. A příliš málo škol

14. 2. 2014
„Musíme takové krizi zabránit, protože situace již je neúnosná. Naše ředitelky proto mají od letoška přijímat jen děti s pobytem v Praze 9," zdůraznila radní. Navíc nechá ve škole na Balabence a v Novoborské přestavět odborné učebny na klasické třídy. Celkem tak vytvoří devět tříd. „Podle výhledu do roku 2030 jich ale potřebujeme asi čtyřicet navíc, což je jedna celá škola," počítá Kučerová.
Číst více

Cenzura v Českém rozhlasu? Gottwald by měl radost

23. 10. 2013
Vážení občané, ještě ani nejsou u moci a už se jich někteří bojí !
Číst více

Praha 9 otevřela 287 nových míst v mateřských školách

5. 9. 2013
„Počet 287 míst, které se podařilo během neuvěřitelně krátké doby jednoho roku vybudovat, je výsledkem hledání úspor při zachování kvality. Chtěli jsme hlavně matkám pomoci vyřešit mnohdy bezvýchodnou situaci, kdy bez umístění dítěte ve školce často přicházejí o práci a ocitají se na prahu chudoby,“ řekla radní pro oblast školství Městské části Praha 9 Mgr. Zuzana Kučerová.
Číst více
 <  1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10   > Články 51 - 60 z 93

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme