Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

RO TOP 09 Praha 9 si zvolila vedení

18. 2. 2016
Potěšilo mě, že výbor, který je z hlediska komunální politiky v poločase, nedoznal výrazné změny a že jsme, jak se říká "nepřepřáhli". Chápu to jako závazek a jsem odhodlán mu dostát," uvedl znovuzvolený předseda RO Michal Mašek.
Číst více

Praha 9 se s investory snaží najít konsenzus

13. 2. 2016
Ing. Marek Doležal (TOP 09) je už druhé volební období zástupcem starosty Městské části Praha 9, odpovědným za územní rozvoj a výstavbu. Jeho cílem je podpořit výstavbu na územích po bývalých průmyslových podnicích, tzv. brownfieldech, ve Vysočanech a Hloubětíně a naopak usilovat, aby nevznikaly megalomanské stavby v již zastavěných místech.  
Číst více

Vysočanská radnice hostila obvodní kolo soutěže malých recitátorů

24. 3. 2014
V obřadní síni radnice Městské části Praha 9 se dnes sešli žáci základních škol, studenti víceletých gymnázií a žáci ze Základní umělecké školy na Proseku, aby předvedli své recitační umění. Na „devítce“ totiž probíhalo obvodní kolo soutěže dětských recitátorů „Pražské poetické setkání“.
Číst více

Moc dětí. A příliš málo škol

14. 2. 2014
„Musíme takové krizi zabránit, protože situace již je neúnosná. Naše ředitelky proto mají od letoška přijímat jen děti s pobytem v Praze 9," zdůraznila radní. Navíc nechá ve škole na Balabence a v Novoborské přestavět odborné učebny na klasické třídy. Celkem tak vytvoří devět tříd. „Podle výhledu do roku 2030 jich ale potřebujeme asi čtyřicet navíc, což je jedna celá škola," počítá Kučerová.
Číst více

Cenzura v Českém rozhlasu? Gottwald by měl radost

23. 10. 2013
Vážení občané, ještě ani nejsou u moci a už se jich někteří bojí !
Číst více

Praha 9 otevřela 287 nových míst v mateřských školách

5. 9. 2013
„Počet 287 míst, které se podařilo během neuvěřitelně krátké doby jednoho roku vybudovat, je výsledkem hledání úspor při zachování kvality. Chtěli jsme hlavně matkám pomoci vyřešit mnohdy bezvýchodnou situaci, kdy bez umístění dítěte ve školce často přicházejí o práci a ocitají se na prahu chudoby,“ řekla radní pro oblast školství Městské části Praha 9 Mgr. Zuzana Kučerová.
Číst více

Praha 9 otevřela novou mateřskou školu pro 75 dětí

1. 9. 2013
„Inspirací pro architektonicky zajímavou stavbu s dřevěným opláštěním z modřínu nám byly severské budovy,“ uvedla radní pro školství Zuzana Kučerová.
Číst více

Praha 9: Radnice investuje do školní angličtiny

18. 6. 2013
Budou děti, které opouštějí základní školu, umět anglicky alespoň natolik, aby se slušně domluvily, dovedly se orientovat v jednodušším textu a rozuměly také mluvenému slovu? To se pokoušejí zjistit v městské části Praha 9. A co je důležitější, taky zajistit.
Číst více

V dubnu zaplatí Městská část Praha 9 všem žákům sedmých tříd certifikovanou jazykovou zkoušku „nanečisto“

5. 4. 2013
Pět nejlepších premiantů, kteří složí zkoušku nejlépe, ocení radnice Prahy 9 poukazem na skutečnou  zkoušku v hodnotě 3 200 korun a také dárky v podobě materiálů potřebných ke studiu angličtiny.
Číst více

Praha 9 pro své občany připravuje 287 nových míst v mateřinkách už od nového školního roku

19. 3. 2013
V ulici Kytlická na Proseku se rodí zcela nová mateřská škola dokonce pro 100 dětí. Děje se tak v prostorách,  využívaných zatím jenom soukromou Základní školou Spektrum s.r.o.  Školka vzniká kompletní rekonstrukcí nevyužívaných částí budovy.  Na děti čeká pěkné prostředí uprostřed zeleně v klidové části Proseka. Nově budované předškolní zařízení navazuje na nedávno dokončenou bytovou výstavbu v této lokalitě. 
Číst více
 <  1 2 ... 4 5 6 7 8 9   > Články 51 - 60 z 89

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme