Tiskové zprávy

Pražská TOP 09 si připomněla Den památky obětí komunistického režimu

28. 6. 2018
Politici TOP 09 Praha uctili na náměstí Hrdinů památku obětí bývalého režimu. Předseda pražské TOP 09 Jakub Lepš a místopředseda Michal Hroza položením květin vzpomněli na lidi popravené v politickém procesu před 68 lety. Zemřela při něm i jediná žena, kterou režim popravil v rámci těchto soudních řízení, politička Milada Horáková. Díky svojí neústupnosti během vykonstruovaného procesu se Horáková stala symbolem odporu proti totalitě.
Číst více

TOP 09: Chceme vyšší kvalitu škol už v příštím školním roce

28. 6. 2018
Různorodost škol, důraz na jazykovou gramotnost, schopnost studentů komunikovat a učit se, ale také dostatek škol a klasických i alternativních školek v místě, kde děti a žáci bydlí. To jsou priority, které dnes u příležitosti konce školního roku představili experti TOP 09.
Číst více

Koalice TOP 09 a Starostové a nezávislí otevírá kandidátku dalším subjektům

27. 6. 2018
Volební koalice TOP 09 a hnutí Starostové a nezávislí pro podzimní volby do pražského zastupitelstva potvrdila spolupráci s dalšími politickými subjekty pro nadcházející volební období do pražského magistrátu. Na kandidátce se tak objeví zástupci dalších demokratických stran.
Číst více

V Praze 3 vznikla nová koalice. Do voleb bude prosazovat společný program „Plán jistoty“

25. 6. 2018
Koaliční krize na radnici Prahy 3 dnes skončila. Zastupitelé na své řádné schůzi nejprve odvolali starostku Vladislavu Hujovou a následně starostou zvolili Alexandera Bellu z ODS.
Číst více

Praha 6: S KLIDEM K VOLBÁM.TOP 09 nabídne společné kandidáty s KDU-ČSL

22. 6. 2018
TOP 09 se rozhodla v podzimních komunálních volbách v Praze 6 postavit společnou kandidátku s KDU-ČSL. Obě strany chtějí navázat úspěšnou spolupráci v současném vedení radnice. Lídrem kandidátky je současný starosta této městské části Ondřej Kolář (TOP 09).
Číst více

TOP 09 a nezávislí: Spojené síly pro Prahu 10 povede Tomáš Pek

21. 6. 2018
TOP 09 Praha 10 ve čtvrtek představila jména těch, kteří se na její kandidátce budou v podzimních komunálních volbách ucházet o hlasy voličů „na desítce“. Kandidátku, kterou povede populární první místostarosta Prahy 10 Tomáš Pek, obsadí nejen stávající radní, ale i nezávislé osobnosti. 
Číst více

TOP 09 a Starostové představili své „osmičkové“ kandidáty na palubě double deckeru

20. 6. 2018
TOP 09 a Starostové a nezávislí se rozhodli spojit své síly i na Praze 8. Po podpisu memoranda o předvolební spolupráci dnes veřejnosti představili své lídry pro volby do Zastupitelstva MČ Praha 8, čímž fakticky zahájili předvolební kampaň. Pro zahájení kampaně byla zvolena neobvyklá forma – „spanilá jízda“ Prahou 8 červeným patrovým autobusem, tzv. double deckerem, který vyjel odpoledne z Bohnic, aby v podvečer zaparkoval na Karlínském náměstí.
Číst více

Pek: Praha 10 Bio Vzlet opraví. Ale tím to nekončí

15. 6. 2018
Bio Vzlet ve Vršovicích se po letech dočká kvalitní rekonstrukce. V budově bývalého kina tak vznikne nový multifunkční kulturní prostor. Téma se zastupitelům ale na jednání určitě vrátí. Chtějí totiž znát výsledky auditu, který zkoumal mimo jiné i původní rekonstrukci.
Číst více

BACK2TOP! Postavíme se za vás, nabízíme kvalitní osobnosti

14. 6. 2018
BACK2TOP – zpátky k Topce, zpátky na vrchol. S tímto heslem dnes zahájila TOP 09 volební kampaň do Senátu a do zastupitelstev obcí a měst. Strana dnes představila své zástupce, které nabídne voličům v podzimních senátních a komunálních volbách.
Číst více

Spojené síly pro Prahu 14: TOP 09, STAN a KDU-ČSL

13. 6. 2018
Kandidátku, kterou povede starosta Prahy 14 Radek Vondra, podpoří kandidáti třech stran a hnutí – TOP 09, STAN a KDU-ČSL. „Shodli jsme se na rozumném programu pro Prahu 14, proto jsme se dokázali domluvit už teď, před volbami a nabídnout společnou kandidátku a vizi rozvoje městské části. Drobení sil dnes nemá žádný smysl, naopak by to bylo nezodpovědné. Žijeme v době, kdy na síle nabírají populisté a bohužel i extrémisté," řekl Radek Vondra. Zároveň zdůraznil, že za uskupení budou kandidovat také osobnosti z řad nestraníků.
Číst více
 <  1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 20 ... 116 117   > Články 111 - 120 z 1166

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme