Mediální výstupy

Zábava i poučení pod taktovkou komunitních center v Praze 14

13. 4. 2018
Samostatnou kapitolou ve „tvorbě“ volného času představují komunitní centra zřízená městskou části. V současnosti v Praze 14 fungují čtyři – plechárna na Černém mostě, kulturní dům v Kyjích, KC Kardašovská na Lehovci a komunitní kavárna v ulici Pilská v Hostavicích.
Číst více

Praha 14 otevřela nový skatepark u Plechárny

9. 4. 2018
V pátek 6. dubna otevřela Praha 14 nový skatepark u volnočasového centra Plechárna na Černém Mostě. Původní, montované překážky, které zde „vyrostly“ před sedmi lety, nahradily betonové s výrazně delší životností. Poprvé se zrekonstruovaný skatepark slavnostně otevřel veřejnosti 6. dubna v 15 hodin. Návštěvníci akce se mohou těšit na skate exhibici i na soutěž.
Číst více

Na podporu sportu poputuje téměř 6 miliónů korun

3. 4. 2018
Způsobů, kterými městská část podporuje sportovní, kulturní či komunitní život, je celá řada. Jednak sama nebo prostřednictvím Prahy 14 kulturní a „svých“ komunitních center množství aktivit organizuje, jednak se soustředí na pomoc neziskovému sektoru.
Číst více

Prodejna potravin na Jahodnici prochází rekonstrukcí

6. 3. 2018
Prodejna potravin v Travné ulici nyní prochází rekonstrukcí, znovu bude pravděpodobně otevřena v dubnu. Provozovna má nového nájemce, který se ji rozhodl zrekonstruovat a rozšířit i o prostory bývalé herny. Před prodejnou, na pozemku pronajatém městskou částí, vznikne také devět nových parkovacích míst.
Číst více

Upravené a čisté prostředí láká návštěvníky a odrazuje zločince

28. 2. 2018
Tomu, aby bylo v ulicích bezpečněji, zásadním způsobem přispívá revitalizace veřejného prostoru, zejména zeleně. Městská část dala v posledních letech „do kupy“ celou řadu dříve zanedbaných ploch, které jsou dnes přehledné a prosvětlené.
Číst více

Prevence (nejen) kriminality v Praze 14

21. 2. 2018
Aby byla Praha 14 bezpečná, nestačí jen – zjednodušeně řečeno – chytat zloděje. Ruku v ruce s represí musí jít prevence, na kterou se soustředí nejen policie, ale přímo i městská část.
Číst více

Balená voda pro seniory a tělesně postižené

6. 2. 2018
Praha 14 se zařadila na seznam pražských městských částí zapojených do projektu „Balená voda“ pro seniory a zdravotně postižené. „V případě dlouhodobých výluk či havárií míří balená voda přímo k zaregistrovaným lidem na jimi určené místo, a to zdarma“ vysvětluje Miroslav Vavroušek ze společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK), která za projektem stojí.
Číst více

Rok 2018 v Praze 14 - pokračování

25. 1. 2018
Také v oblasti dopravy a rekonstrukce komunikací v roce 2018 začne městská část s řadou projektů, případně bude pokračovat v těch již „rozjetých“. 
Číst více

Rok 2018 v Praze 14

16. 1. 2018
Také v roce 2018 začne městská část s řadou projektů, případně bude pokračovat v těch již „rozjetých“. Na následujících řádcích se můžete seznámit s novinkami v dopravě a péči o zeleň či s plány na revitalizaci veřejného prostoru. Ve výčtu nebudou chybět ani projekty na výstavbu a rekonstrukci budov.
Číst více

Mám rád výzvy, které mě posouvají dopředu

5. 1. 2018
„Rok 2018 bude náročný. Těším se na to, co jsme si na letošek naplánovali, ale přistupuji k tomu s pokorou. Máme toho před sebou opravdu hodně“, říká v tradičním rozhovoru pro časopis Čtrnáctka starosta Prahy 14 Mgr. Radek Vondra (TOP 09).
Číst více
 <  1 2 3 4 ... 10 ... 12 13   > Články 11 - 20 z 127

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:O čem Andrej Babiš sní, z toho slušní lidé nespí.
Děkujeme