Tiskové zprávy a mediální výstupy

Vnitroblok v Hloubětíně v novém

14. 8. 2019
Vnitroblok mezi ulicemi Mochovská, Zelenečská a Nehvizdská v Hloubětíně má novy „kabát“. Od loňského listopadu zde městská část pracovala na úpravě terénu, rekonstrukci chodníku a dalších novinkách, které místo proměnily v příjemný kout pro zábavu i relaxaci.
Číst více

Hloubětín sobě – volnočasové centrum H55 otevírá v září, přijďte Zažít město jinak.

22. 7. 2019
Stavební práce jsou hotové, momentálně se montuje nábytek a dokončuje zahrada. V létě by měla proběhnout kolaudace. První akcí, na kterou sem mohou místní přijít, bude Zažít město jinak.
Číst více

Nová tělocvična, venkovní učebny nebo výměna kotlů. Ve školách se v létě odpočívat nebude.

11. 7. 2019
Pro místní školy a školky je to už téměř každoroční tradice: Jen co se rozdá vysvědčení a za dětmi „zaklapnou dveře“, do osiřelých školních budov se nastěhují dělníci. Letošní letní prázdniny budou navíc co se týče stavebního ruchu skutečně nabité. V některých školách je třeba vyměnit elektroinstalaci, v jiných výtah nebo kotel, jinde finišuje také výstavba nové tělocvičny a školního hřiště.
Číst více

880 parkovacích míst na Černém Mostě

25. 6. 2019
Několika podlažní parkovací dům s 880 místy by se měl v brzké době začít budovat na Černém Mostě, severně podél ulice Chlumecká – v blízkosti obchodů Makro, Skonto a Hornbach. Projekt, za kterým stoji hlavni město Praha, v loňskem roce získal podporu z evropských fondů, celková investice dosáhne téměř 324 milionů korun.
Číst více

Ministerstvo vnitra ocenilo Prahu 14

18. 6. 2019
Praha 14 získala další ocenění související s rozvojem služeb pro veřejnost. Ze slavnostního předávaní v Olomouci si její zástupci odnesli Cenu za kvalitu ve veřejné správě za rok 2018 udělovanou Ministerstvem vnitra ČR
Číst více

Ulice v Hloubětíně se dočkají rekonstrukce – první na řadě je Zelenečská

11. 6. 2019
Rada hlavního města Prahy na konci dubna vybrala firmu, která letos začne s rekonstrukcí některých dalších hloubětínských ulic. Součástí prací bude obnova povrchů komunikací, rekonstrukce veřejného osvětlení či úprava inženýrských sítí.
Číst více

První ročník participativního rozpočtu finišuje, druhý začíná

17. 5. 2019
Pilotní ročník participativního rozpočtování „Čtrnáctka podle vás“ rozdělil pět milionů korun mezi dvanáct projektů. V tom letošním mohou občané podávat návrhy na projekty od prvního května do konce července, rozdělovat se bude stejná částka.
Číst více

Terminál na Černém Mostě se konečně dočká rekonstrukce

7. 5. 2019
Dlouhých jednadvacet let byl terminál na Černém Mostě tak zvaným územím nikoho. Komplex se stanici metra a mnoha stanovišti pro městské, příměstské i dálkové autobusové linky od jeho dokončeni nikdo – hlavni město ani žádná z jeho organizaci – nepřevzal do správy. A podle toho taky vypadá – oprýskané lavičky, zrezlé železobetonové konstrukce, fasáda znečištěna ptačím trusem.
Číst více

Jarní Praha 14 prokoukne i prostřednictvím řady investic

11. 4. 2019
Zima je pryč a Praha 14 se probouzí do jarních měsíců. V tomto období se zazelená a rozkvete, navíc ji čekají tradiční zábavně-naučné kampaně pro veřejnost, dobrovolnické úklidy, velikonoční radovánky nebo třeba dokončení nového komunitního centra v Hloubětíně.
Číst více

Přírodní koupaliště v Kyjích Praha 14 jen tak neotevře. Kvůli odvolání

3. 3. 2019
Cestování za koupáním čeká obyvatele Prahy 14 zřejmě i příští rok. Spolek Rajská 14, založený politiky z hnutí ANO se odvolal proti územnímu rozhodnutí a stavebnímu povolení na vybudování přírodního koupaliště, které městská část plánuje otevřít v Kyjích – při ulici Broumarská.
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 15 16   > Články 1 - 10 z 154

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme