× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy a mediální výstupy

TOP 09 na Praze 14 odmítá výstavbu překladiště v Malešicích

5. 1. 2017
Proti plánu rakouského developera, který v pražských Malešicích plánuje postavit kontejnerové překladiště, odesílají své připomínky všechny tři dotčené městské části. Na pražský magistrát tak poputují podrobně zpracované argumenty Prahy 14, 10 a 9.
Číst více

Respektuj 18!

16. 11. 2016
Městská část Praha 14 je velmi aktivní v oblasti bezpečnosti, přičemž důraz je kladen především na prevenci kriminality. V minulosti vedení naší radnice připravilo a realizovala řadu projektů, zaměřených na jednotlivé skupiny obyvatel, jako jsou senioři, popř. děti a mládež.
Číst více

Návštěva dalajlámy v Praze

22. 10. 2016
Nestává se často, abychom se na stránkách regionální organizace TOP 09 Praha 14 vyjadřovali k tématům s celostátní působností. Drtivá většina zde zveřejněných článků se týká Městské části Prahy 14, popř. dalších obcí našeho regionu, jako jsou Horní Počernice, Běchovice, Koloděje, Újezd nad Lesy a další. Přesto teď udělám výjimku a o jednom takovém tématu budu mluvit. Jsou totiž témata, u kterých se cudně mlčet nemá, ale naopak je potřebné na ně upozornit a mluvit o nich. Takovým případem je bezesporu nedávná návštěva tibetského duchovního vůdce dalajlámy v Praze a následující události.
Číst více

V Kyjích vznikne přírodní koupaliště

27. 9. 2016
O tom, jak by mohlo vypadat okolí ulice Broumarská, respektive oblast u kyjského rybníka a kostela sv. Bartoloměje, zástupci radnice několikrát debatovali s tamními obyvateli.
Číst více

Praha 14 sportuje. Tentokrát s VITALSPORTEM a Městečkem volnočasových aktivit

13. 9. 2016
Minulý víkend 10. a 11. září proběhl další ročník veletrhu neziskových organizací Prahy 14 – Městečko volnočasových aktivit. Stejně jako v loňském roce se uskutečnil v rámci akce VITALSPORT, kterou pořádá prodejce sportovního sortimentu společnost Decathlon.
Číst více

Není to zaměstnání, ale spíše kolektivní dílo

2. 9. 2016
„Snažíme se být městskou částí, která tomu, kdo chce dělat něco přínosného pro ostatní vyjde vstříc. Myslím, že se to daří,“ říká radní Irena Kolmanová (TOP 09), do jejíž gesce spadá mimo jiné i spolupráce městské části s neziskovým sektorem.
Číst více

Velká voda na Rokytce stále představuje riziko pro Prahu 14 i další městské části

20. 7. 2016
Starostové deseti pražských městských částí a města Říčan podepsali koncem června memorandum o vzájemné spolupráci ohledně protipovodňových opatření na vodním toku Rokytka. Do této iniciativy se aktivně zapojila i Praha 14.
Číst více

Jaká bude budoucnost Prahy?

7. 7. 2016
Již brzy by měl na tuto otázku odpovědět nový metropolitní plán, na kterém už od minulého volebního období pracuje vedení hlavního města. V posledních letech, měsících a týdnech tak vzniká zcela zásadní dokument, podle kterého se bude proměňovat Praha po dobu následujících třiceti let.
Číst více

Praha 14 pokračuje v budování dalších sportovišť. Workoutu na Jahodnici a parkouru na Černém Mostě

3. 6. 2016
Dvě dětská hřiště na Lehovci či multifunkční sportoviště, hřiště a venkovní posilovna ve zbrusu novém hostavickém parku. To je jen stručný popis toho, jak se loni měnila tvář veřejného prostoru Prahy 14. V nadcházejících dvou letech to má být podobné
Číst více

Fórum na Černém Mostě

10. 5. 2016
Jedním z nástrojů řízení obce, které TOP 09 na Praze 14 hojně využívá, je pravidelné setkávání s občany. V průběhu těchto fór během se kterých se setkávají politici, úředníci a občané se řeší další rozvoj jednotlivých částí Prahy 14. Podivejte se na fotografie z včerejšího setkání na Černém Mostě I.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17   > Články 91 - 100 z 168

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme