× Staňte se našimi členy!

Tiskové zprávy a mediální výstupy

ANO, po nás potopa, Praha není hračka

4. 5. 2016
Chápeme, že líbivé stříhání pásek, skládání nesmyslných hymen ke sportovním hrám a uvádění staronových Lítaček je daleko jednoduší a viditelnější, než skutečná práce na tak komplikované, ale zásadní věci jako je územní plán.
Číst více

Praha 14 oslaví Den Země. Po roce opět u stanice metra Rajská zahrada

22. 4. 2016
Prahu 14 čeká další ročník tradiční jarní akce Dny Země, na kterých městská část spolupracuje s místními základními i mateřskými školami a neziskovými organizacemi. Série setkání zaměřených na prohloubení ekologické výchovy a na podporu ochrany životního prostředí je letos součástí kampaně Chceme tu mít čisto, v jejímž rámci městská část spoluorganizuje také řadu dobrovolnických úklidů.
Číst více

Chceme tu mít čisto! Tak uklízíme Prahu 14.

12. 4. 2016
Začalo to loni v podobě „tažení“ za čisté trávníky bez psích exkrementů. Letos se kampaň „Chceme tu mít čisto“ rozrůstá do série dobrovolnických úklidů. Na jednu z posledních brigád dorazilo více než sedm desítek lidí. „Mám z toho opravdu velkou radost. Je vidět, že lidí, kterým záleží na tom, jak to v jejich okolí vypadá a zároveň jsou ochotni sami přiložit ruku k dílu, vůbec není málo. Moc si toho vážím a všem dobrovolníkům děkuji,“ řekl starosta Prahy 14 Bc. Radek Vondra (TOP 09).
Číst více

Lidé z Černého Mostu začínají plánovat, jak oživit sídliště. Projekt Vybíralka 25 startuje

7. 4. 2016
TOP 09 se prostřednictvím svých zástupců ve vedení městské části Praha 14 snaží o revitalizaci a udržitelný rozvoj sídliště Černý Most, na kterém žije značná část obyvatel Prahy 14. Pilotním příkladem je Projekt Vybíralka 25, což je oživení jedno z vnitrobloků na Černém Mostě. Unikátní na tomto projektu je především míra zapojení místních obyvatel do přípravy procesu revitalizace a její výsledné podoby. Tento přístup vychází jak z Místní Agendy 21, tak především z přístupů samotných politiků TOP 09, kteří se k principům zvyšování kvality veřejné správy hlásí.
Číst více

Praha 14 je sportovní!

8. 3. 2016
Hlavní město Praha se pro rok 2016 pyšní titulem: „Evropské hlavní město sportu“ V následujícím článku se podíváme na to, jak to se sportem a jeho podporu vypadá na Praze 14. Co pro podporu zdravého pohybu dětí i dospělých dělá městská část? A je „Čtrnáctka“ dobrým místem pro aktivní sportovce?
Číst více

Praha 21 má TOP starostku

3. 2. 2016
Novou starostkou Prahy 21 - Újezda nad Lesy, byla zvolena Karla Jakob Čechová (TOP 09). Koalici vytvořila ČSSD, TOP 09, Otevřený Újezd, Pro Prahu, Strana svobodných občanů a dvě nezávislé kandidátky, společně má deset ze 17 hlasů.
Číst více

Je Praha 14 kulturní?

2. 2. 2016
Máte za sebou celý rok na pozici radní pro kulturu MČ Praha 14. Je naše městská část kulturní? Začnu pochvalou. Myslím si totiž, že naše městská část opravdu kulturní je. Snažíme se obyvatelům Prahy 14 nabídnout pestrou škálu nejen kulturních, ale i volnočasových a sportovních aktivit. Myslím, že je to nabídka, z které si vybere každý. Jako příklad mohu uvést pravidelné koncerty a výstavy v Galerii 14, divadélko pro děti v KD Kyje, sportovní klání O pohár starosty či třeba osvětové kampaně.
Číst více

Setkání s neziskovkami

29. 1. 2016
Potkat se, poznat se, navzájem si pomoci. Tak znělo motto letošního ročníku setkání zástupců městské části a místních neziskových organizací, které tradičně hostila Galerie 14 na Černém Mostě. 
Číst více

Letošek rozhodne o budoucí tváři Prahy

12. 1. 2016
„Aktuální politická situace na magistrátu hlavního města Prahy se vyznačuje neschopností udělat rozhodnutí a nést za něj zodpovědnost. Vize a představy se stále mění, chybí jistota, " říká starosta městské části Praha 14 Bc. Radek Vondra.
Číst více

V Praze 14 se setkali tuzemští i evropští experti na městský rozvoj

5. 12. 2015
Jedním z velkých témat poslední doby je revitalizace sídlištních lokalit. Pražští radní v říjnu pověřili Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy, aby zpracoval studii jejich postupné obnovy a aby jako pilotní projekt pro tento plán zvolil proměnu vnitrobloku ve Vybíralově ulici na Černém Mostě.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16   > Články 91 - 100 z 158

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme