Volby

Vyhledávání článků týkajících se voleb

Připravili jsme pro Vás prohledávání článků v rámci celého našeho webu vzhledem k volbám. Můžete si je filtrovat dle druhu voleb, konkrétních volebních obvodů či území i podle konkrétních kandidátů.

Pacienty z léčeben nevyháníme
13. 3. 2013

Pacienty z léčeben nevyháníme

Od počátku (podzimu 2012) úzce spolupracujeme s reprezentanty institucionální i komunitní péče, se zástupci pacientů, rodin i pečovatelů, pojišťoven, státních institucí, odborné psychiatrické společnosti a odborné veřejnosti.

Celý článek
Přestaňme se vymlouvat
25. 2. 2013

Přestaňme se vymlouvat

11. února vyšel v Plzeňském deníku rozhovor s krajským radním pro zdravotnictví Václavem Šimánkem (ČSSD). Jako zástupce TOP 09 v Plzeňském kraji a první náměstek ministra zdravotnictví musím říci, že ve mně jeho odpovědi vyvolávají smíšené pocity.

Celý článek
LÉKAŘI PODPORUJÍ KARLA
23. 1. 2013

LÉKAŘI PODPORUJÍ KARLA

Volím Karla Schwarzenberga, protože už nechci osvědčené oposmluvní dinosaury. Karel Schwarzenberg má diplomatickou zkušenost, umí se hladce pohybovat v mezinárodních sférách, reprezentoval by nás jménem i rodem, je názorově dosti konzistentní, je lidský, není nesmyslně „levicový“, přitom má skutečné sociální cítění, není agresor ani opilec, nenadává oponentům do debilů, nebude se nikomu vysmívat ani pro vadu řeči ani pro tělesné postižení, má zaslouženou reputaci, je svým založením nadstranický, byť de iure nikoliv.

Celý článek
Ples pro Karla
14. 1. 2013

Ples pro Karla

Ples na podporu Karla Schwarzenberga, 26.1. 2012, Měšťanská beseda, Plzeň.

Pojďte si zaplesat v sobotu večer po 2. kole prezidentských voleb do Měšťanské Besedy! Doufáme, že si budeme moci společně připít na našeho nového prezidenta Karla Schwarzenberga! Ples na podporu Karla Schwarzenberga, 26.1. 2012, Měšťanská beseda, Plzeň.

Celý článek
Chybí už jen 2 procenta
10. 1. 2013

Chybí už jen 2 procenta

Výzkum agentury SANEP (viz. http://bit.ly/UJOxVO) ukázal, že Karlu Schwarzenbergovi chybí pouhá dvě procenta k tomu, aby postoupil do druhého kola.

Celý článek
Volím Karla Schwarzenberga
8. 1. 2013

Volím Karla Schwarzenberga

Nedovedu si v prezidentské funkci představit nikoho jiného než Karla Schwarzenberga, který je čestný, erudovaný a vážený jak na domácí, tak zahraniční půdě.

Celý článek
Absurdní amnestie aneb Klausovo odcházení
6. 1. 2013

Absurdní amnestie aneb Klausovo odcházení

Václavu Klausovi zbývá několik málo týdnů do ukončení jeho funkčního období. Domnívat se, že za tak krátkou dobu si nedovolí žádný svůj typický „výstřelek“, by bylo zbytečné. Opět nezklamal! V novoročním projevu nám oznámil, že udělí paušální amnestii.

Celý článek
Pokojné Vánoce a šťastný nový rok
20. 12. 2012

Pokojné Vánoce a šťastný nový rok

Vážení přátelé, členové a příznivci, nastal opět adventní čas, čas bilancování a zastavení se. V uplynulém roce se nám i díky Vaší podpoře podařilo prosadit mnoho změn, které budou mít pozitivní dopad na životy nás všech. Mezi nejdůležitější z nich patří navrácení majetku církvím, nové rozpočtové určení daní i důležité změny ve VZP či posílené práv pacientů.

Celý článek
Cizincům se velmi osvědčila česká lázeňská zařízení
6. 12. 2012

Cizincům se velmi osvědčila česká lázeňská zařízení

Značnou část klientely tvoří movití příslušníci arabských zemí. Bohužel se však setkávají s nepříjemným problémem. Většina zahraničních hostů nyní přijíždí s krátkodobým vízem, které má platnost pouze 90 dní. V případě, že by zahraniční host chtěl pokračovat v léčebných procedurách, a tím pádem přispívat více na svou léčbu, je nucen opustit zemi v souladu s určenou délkou svého pobytu.

Celý článek
Návštěva Karla Schwarzenberga v Plzni
22. 11. 2012

Návštěva Karla Schwarzenberga v Plzni

Do zcela zaplněné posluchárny dorazilo kolem pěti stovek zájemců a hovořili o krizi, diplomacii i obchodu s Čínou. Karel Schwarzenberg uvedl, že krize je obvyklou součástí ekonomického cyklu. „Stejně jako byla krize koncem 19. století a pak ve dvacátých a třicátých letech minulého století. Od druhé světové války do začátku krize Evropa rostla, ale to období, a je mi vás líto, končí," konstatoval ke studentům Schwarzenberg s tím, že Evropa ztrácí konkurenceschopnost.

Celý článek
1 2 3 4 5 6
Články 11 - 20 z 52
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme