PRAHA 4

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz

TZ: Slavnostní otevření parkoviště před plaveckým stadionem v Podolí

24. 2. 2014
24. února 2014 se slavnostně otevřelo nově zrekonstruované parkoviště před Plaveckým stadionem Podolí.  Práce na komunikaci, chodnících a parkovacích místech se protáhli na více než 17 měsíců. Komplikace způsobily především chybějící rozvody pod komunikací a také neidentifikovatelné kabely, ke kterým chyběla dokumentace. Občané pražského Podolí tak mají po více než roce konečně odpověď na to, proč se celá rekonstrukce před velmi oblíbeným a hojně využívaným plaveckým stadionem tak protáhla.
Číst více

Kunert: Senát není divadlo

24. 9. 2012
Efektivní protihluková opatření, omezení necitlivé výs­tavby devel­op­er­ských pro­jektů, lepší životní úroveň seniorů inten­zivnější nabídkou terén­ních a ambu­lant­ních služeb nebo transparentní finan­cov­ání sportu. To jsou některé z hlavních bodů volebního programu, se kterými vstupuje Ladislav Kunert, kandidát TOP 09 na senátora v Praze 4, do boje.
Číst více

Opozice: Na Spořilově by se mohla zrušit výjimka na hlukový limit

V okolí frekventované Spořilovské ulice v Praze by mohla být zrušena výjimka z dodržování hlukových limitů, kterou v lednu 2009 vydala pražská hygienická stanice. Tvrdí to opoziční zastupitelé Prahy 4 z TOP 09. Přes Spořilov denně jezdí tisíce kamionů, které tam byly převedeny po loňském zprovoznění jižní části Pražského okruhu a zákazu vjezdu kamionů nad 12 tun na Jižní spojku. Proti nárůstu dopravy protestují místní obyvatelé.
Číst více

Plíšek: Zákon o zdravotních službách

7. 9. 2011
Dnes Poslanecká sněmovna udělala velmi zásadní krok, nahradila tím, že byl přijat zákon o zdravotních službách, zastaralou a v mnoha ohledech nevyhovující právní normu o péči o zdraví lidu z 60.let minulého století.
Číst více

Zastupitelstvo MČ Praha 4

7. 2. 2011
v nově vytvořené sekci "Zastupitelstvo MČ Praha 4" nyní najdete aktuální seznam členů Klubu zastupitelů TOP 09 Prahy 4 a seznam zástupců TOP 09 ve výborech zastupitelstva a komisích rady městské části Praha 4.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 Články 41 - 45 z 45

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme