× Pohněme s tím. Společně!

Regionální organizace TOP 09 Praha 4

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

Základní škola Inky Bernáškové na Spořilově!

9. 4. 2019
Navrhuji přejmenovat ZŠ Jižní po novinářce, významné protinacistické odbojářce, Ince Bernáškové. Po osobnosti, která žila na Praze 4, první československé ženě popravené nacisty. Tuto odvážnou spořilovskou ženu, kterou chtěli komunisté vymazat z naší historie, vyznamenal prezident Václav Havel in memoriam za statečnost. Přesto nám Inku Bernáškovou na Praze 4 nic opravdu důstojně nepřipomíná. Přejmenování naši spořilovské školy by tuto chybu konečně napravilo.
Číst více

Nenaplněné sliby o otevřené radnici

26. 2. 2019
Pověstných 100 dní hájení nové koalice ve složení Piráti, Praha 4 sobě – Zelení a nezávislí a STAN v Praze 4 uplynulo, tak se podívejme, jestli si vede tak transparentně, jak slibovala. Koalice vládne těsnou většinou 23 zastupitelů versus 22 zastupitelů opozice. Pokud byste očekávali, že v odpovídajícím poměru budou složeny i komise a výbory, budete zklamáni. V těchto orgánech je vždy šest zástupců koalice oproti pouhým třem zástupcům opozice. Předsedou žádného zmíněného orgánu není opoziční zastupitel, ačkoli v minulém volebním období byli dva.
Číst více

Koalice Prahy 4 dala přednost přežití před lepším rozpočtem

7. 2. 2019
Radniční koalici městské části Praha 4 (Zelení, Piráti, STAN a KDU-ČSL) se včera jen nejtěsnějším možným počtem hlasů podařilo protlačit zastupitelstvem deficitní rozpočet města. Jedná se z větší části o materiál připravený předchozí koalicí, který je na mnoha místech v jasném rozporu s plány, které současná koalice deklarovala ve své koaliční smlouvě, ze které se tak bohužel stává jen cár papíru.
Číst více

Amatérské rozšíření parkovacích zón

24. 1. 2019
Mnozí z vás si jistě vzpomenou na období před 1. červencem 2018, kdy vedení naší městské části řešilo velmi překotně zprovoznění tzv. „dopravy v klidu“. O rozhodnutí, že zóny placeného stání vůbec vzniknou se lidé dozvídali velmi zprostředkovaně až náhodou. Systém vydávání parkovacích karet selhával a úředníci díky tomu nestačili vyřizovat žádosti rozčarovaných obyvatel.
Číst více

Hroza: Branické divadlo opět uzavřeno?

10. 1. 2019
Rada MČ Praha 4 se rozhodla vypovědět nájemní smlouvu stávajícímu nájemci Branického divadla a za pomoci exekutora ho vystěhovat. Hrozí tak, že se bude opakovat situace z let 2015 a 2016, kdy bylo opravené divadlo vinou opakovaně zpackané soutěže dlouhodobě uzavřeno. Teď tedy mohou někteří radní za strany Zelení a STAN udělat reparát svého tehdejšího neúspěchu.
Číst více

Vestibul Budějovická: blamáž nebo ostuda?

2. 10. 2018
Jak vidí dnešní otevření jižního vchodu metra Budějovická Michal Hroza, kandidát TOP 09 na starostu Prahy 4?
Číst více

Podporují nás: Feri, Kroupa nebo Kubešková

1. 10. 2018
Kandidátku TOP 09 v Praze 4, v čele s Michalem Hrozou, podporují i známé a veřejně činné osobnosti. Těší nás, že naší kandidátce fandí jak vrcholová sportovkyně a reprezentantka Anna Kubešková, tak i mladý a nadějný politik Dominik Feri, nebo novinář a zakladatel projektu Paměť národa Mikuláš Kroupa.
Číst více

Čtyřka potřebuje změnu

23. 9. 2018
Městská část Praha 4 v tomto volebním období bohužel zaostala za rozvojem úspěšných městských částí. Je to viditelné v mnoha oblastech – od chybějící infrastruktury přes malou nabídku dostupného bydlení, nedotažená řešení problému parkování, zhoršující se služby pro seniory až po zanedbaná veřejná prostranství a zeleň. Chceme to změnit a víme jak na to!
Číst více

Na pivo s Karlem Schwarzenbergem

23. 9. 2018
Po roce se opět můžete těšit na setkání u piva s Karlem Schwarzenbergem v Praze 4.V úterý 25. září 2018 od 18:30 v Restauraci U Bansethů v Nuslích se na vás bude také těšit i náš TOP kandidát na starostu Prahy 4 Michal Hroza a i další kandidáti do zastupitelstva: Filip Vácha, Petr Kučera nebo Jitka Zykánová.Neváhejte a přijďte :-)
Číst více

Čtyřka volí čtyřku

22. 9. 2018
Víme, co Praha 4 trápí a co potřebuje změnit. Proto jsme pro vás sestavili tým lidí, který je mixem zkušeností a energie pracovat pro nejlidnatější pražskou část.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6 ... 10 ... 16 17   > Články 31 - 40 z 166

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme