Regionální organizace TOP 09 Praha 4

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

Vestibul Budějovická: blamáž nebo ostuda?

2. 10. 2018
Jak vidí dnešní otevření jižního vchodu metra Budějovická Michal Hroza, kandidát TOP 09 na starostu Prahy 4?
Číst více

Podporují nás: Feri, Kroupa nebo Kubešková

1. 10. 2018
Kandidátku TOP 09 v Praze 4, v čele s Michalem Hrozou, podporují i známé a veřejně činné osobnosti. Těší nás, že naší kandidátce fandí jak vrcholová sportovkyně a reprezentantka Anna Kubešková, tak i mladý a nadějný politik Dominik Feri, nebo novinář a zakladatel projektu Paměť národa Mikuláš Kroupa.
Číst více

Čtyřka potřebuje změnu

23. 9. 2018
Městská část Praha 4 v tomto volebním období bohužel zaostala za rozvojem úspěšných městských částí. Je to viditelné v mnoha oblastech – od chybějící infrastruktury přes malou nabídku dostupného bydlení, nedotažená řešení problému parkování, zhoršující se služby pro seniory až po zanedbaná veřejná prostranství a zeleň. Chceme to změnit a víme jak na to!
Číst více

Na pivo s Karlem Schwarzenbergem

23. 9. 2018
Po roce se opět můžete těšit na setkání u piva s Karlem Schwarzenbergem v Praze 4.V úterý 25. září 2018 od 18:30 v Restauraci U Bansethů v Nuslích se na vás bude také těšit i náš TOP kandidát na starostu Prahy 4 Michal Hroza a i další kandidáti do zastupitelstva: Filip Vácha, Petr Kučera nebo Jitka Zykánová.Neváhejte a přijďte :-)
Číst více

Čtyřka volí čtyřku

22. 9. 2018
Víme, co Praha 4 trápí a co potřebuje změnit. Proto jsme pro vás sestavili tým lidí, který je mixem zkušeností a energie pracovat pro nejlidnatější pražskou část.
Číst více

Michal Hroza: Lídři STANu na Praze 4 jsou bez výjimky odchovanci hnutí Andreje Babiše

21. 9. 2018
Co nejvíce vyčítáte současnému vedení městské části? Městská část Praha 4 v tomto končícím volebním období bohužel celkově zaostala za rozvojem úspěšných městských částí. Je to vidět v mnoha oblastech – od chybějící infrastruktury přes malou nabídku dostupného bydlení, nedotažená řešení problému parkování, zhoršující se služby pro seniory až po zanedbaná veřejná prostranství a zeleň. Chceme to změnit a víme jak na to!
Číst více

TOP 09 Praha 4 zásadně nesouhlasí se způsobem prodeje městské společnosti 4-Energetická, a.s.

12. 9. 2018
Výše, za kterou se stávající koalice (Zelení, ODS, STAN-Tučňák, Hnutí pro Prahu) snaží tuto společnost prodat, je o desítky milionů nižší, než je cena hmotného majetku společnosti. Posudky zadané samotnou radnicí stanovily hodnotu hmotného majetku o cca 40 milionů Kč výše, než je nabídka, za kterou se Rada MČ Praha 4 snaží firmu prodat. Pokus prodat 4-Energetická, a.s. za takto nevýhodných podmínek na posledním zastupitelstvu tohoto volebního období vzbuzuje podezření z nekalého postupu.
Číst více

Českou republiku navštívili účastnici protestů proti invazi do Československa v roce 1968

4. 9. 2018
Maďarská filozofka Ágnes Hellerová, ruský matematik Pavel Litvinov, polská dokumentaristka Joanna Helanderová či krymsko-tatarský politik Mustafa Džemilev byli ve skupině zahraničních hostů, kteří přijali pozvání Ústavu pro studium totalitních režimů k 50. výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa. Všichni hosté mají jedno společné – v zemích, které se invaze zúčastnily, se rozhodli pro veřejný protest proti ní. Za tento odvážný postoj zaplatili vyloučením ze studií či ze zaměstnání, nucenou emigrací, léty vyhnanství, vězení nebo pobytem v psychiatrických klinikách.
Číst více

U památníku Milady Horákové na Praze 4 jsme si připomněli Den památky obětí komunistického režimu

28. 6. 2018
Zástupci pražské TOP 09 v čele s předsedou Jakubem Lepšem a místopředsedou Michalem Hrozou uctili na náměstí Hrdinů památku obětí bývalého režimu. Položením květin vzpomněli na lidi popravené v politickém procesu před 68 lety. V nedaleké pankrácké věznici při něm zemřela i jediná žena, kterou režim popravil v rámci těchto soudních řízení, politička Milada Horáková. Díky svojí neústupnosti během vykonstruovaného procesu se Horáková stala symbolem odporu proti totalitě.
Číst více

Hospic Malovická a DS Hudečkova – chtějí je vůbec?

4. 8. 2017
Téma paliativní medicíny, tedy ucelené útěšné péče, je složité a bolestné, ale přesto a právě proto je třeba o něm hovořit. Vztahuje se k důstojnosti člověka v posledních měsících, či spíše týdnech a dnech jeho života a někteří z nás mohou dříve či později stát před otázkou, jak tyto poslední chvíle svým nejbližším ulehčit.  Ne vždy může zvládnout dostatečnou péči o těžce nemocného člověka jeho rodina, mnohdy nepostačuje ani zapojení terénní hospicové služby. Vhodným řešením je pak lůžkový hospic. Jde o zařízení zdravotnické, ale na rozdíl například od nemocnic nebo léčeben dlouhodobě nemocných neobstarává pouze péči ošetřovatelskou a lékařskou, nýbrž i sociální, psychologickou a duchovní v prostředí, které pacientům zajišťuje soukromí a umožňuje i stálou přítomnost někoho z blízkých.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 ... 10 ... 15 16   > Články 21 - 30 z 151

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme