PRAHA 14

Co se děje na Radnici Prahy 14

TOP 09 je pravicovou, konzervativní politickou stranou aktivní na radnicích většiny obcí našeho regionu. Zástupci TOP09 tak pracují ve prospěch občanů na radnici Městské části Praha 14, dále v Běchovicích, Újezdu nad Lesy a v Kolodějích. V proběhlých komunálních volbách jsme v městské části Praha 14 vytvořili společnou kandidátku se zástupci několika dalších stran. Bližší informace o jednotlivých kandidátech a našem programu naleznete pod rozkliknutí následujícícho odkazu. https://www.spojenapraha14.cz/

Psí louka na Lehovci otevřena!

11. 7. 2014
Chovatelé psů se mohou radovat. Od konce školního roku mají k dispozici travnatý prostor v ulici Kukelská na Lehovci, kde vznikla psí louka s devíti prvky vhodnými pro agility. Kromě atraktivních „hraček“ z akátového dřeva, které jsou už na místě a přístupné, přibydou na louce ještě lavičky, tabule s návštěvním řádem, odpadkový koš a schránka se sáčky na psí exkrementy.
Číst více

Městská část otevírá nová dětská hřiště

10. 7. 2014
Obyvatelé nové bytové výstavby na Jahodnici mají k dispozici nové dětské hřiště a univerzální sportoviště. Obě nové volnočasové plochy měly být slavnostně otevřeny už koncem června, slavnost ale zkomplikoval hustý déšť, proto byla odložena na září.
Číst více

Praha 14 má vlastní rozhlednu

26. 6. 2014
I když zatím jen ve zmenšené podobě. Od konce června stojí na břehu Kyjského rybníka dvanáctimetrový artefakt postavený z náletových dřevin, který přibližuje podobu jednou tak vysoké rozhledny, jež by v budoucnu měla vyrůst v prostoru nového volnočasového areálu Na Čihadlech nad Rokytkou. 
Číst více

Zahájena výstavba I. etapy parku V Čeňku

16. 5. 2014
Po více než deseti letech od první vize výstavby rozsáhlého příměstského parku v oblasti mezi sídlištěm Černý Most a Dolními Počernicemi byl dne 14. května poklepán základní kámen a zahájena první etapa výstavby tohoto parku. 
Číst více

Vedení radnice pokračuje v sérii veřejných projednávání s občany městské části

5. 4. 2014
Městská část Praha 14 se pod současným vedením výrazně zapojila do národní sítě Zdravých měst a je v rámci hlavního města Prahy příkladem zavádění místní Agendy 21. Jedním z prvků Agendy 21 je i komunikace s občany a jejich zapojení do rozhodování o budoucím rozvoji obce. Právě za tyto aktivity byla Praha 14 oceněna titulem Dobré praxe na setkání městských částí k tématu zdravým měst, obcí a regionů v polovině letošního března. 
Číst více

Mezinárodní architektonická soutěž na komunitní centrum Hloubětínská 55

22. 3. 2014
Velký zájem ze strany soutěžících vzbudila Prahou 14 vyhlášená mezinárodní architektonická soutěž na komunitní centrum Hloubětínská 55. Po skončení registrace jsou v soutěži přihlášeni 204 zájemci. Ti své návrhy mohli podávat do 31. března letošního roku. 
Číst více

Modernizace veřejných prostor na Lehovci

2. 2. 2014
V návaznosti na veřejné projednání investuje radnice do úprav veřejných prostranství na Lehovci v letošním roce 3,5 mil. Kč. Další finance se bude vedení radnice snažit získat ze státního rozpočtu.
Číst více

Vávra: Magistrát získal pod kontrolu ceny plynu

8. 1. 2014
„Transakci musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Praha bude mít pod kontrolou distribuci i její cenovou politiku. To je klíčový důvod celého tohoto akciového obchodu,“ uvedl 1. náměstek primátora hlavního města Prahy Jiří Vávra.
Číst více

Slavnostní otevření půdní vestavby ZŠ Ratibořická v Horních Počernicích

13. 11. 2013
Budova školy v Ratibořické ulici prošla od svého otevření 1.září 1959 mnoha rozsáhlými úpravami Pro nedostatek peněz začala tehdy fungovat bez tělocvičny a školní jídelny. Po padesáti čtyřech letech vypadá dnes největší hornopočernická škola úplně jinak. 
Číst více

Vysazení stromu republiky v Horních Počernicích

2. 11. 2013
U příležitosti 95. výročí vzniku samostatného Československého státu zasadili studenti Základní školy Stoliňská lípu - náš národní strom.
Číst více
 <  1 2 ... 10 ... 13 14 15 16 17   > Články 141 - 150 z 164

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme