PRAHA 14

Co se děje na Radnici Prahy 14

TOP 09 je pravicovou, konzervativní politickou stranou aktivní na radnicích většiny obcí našeho regionu. Zástupci TOP09 tak pracují ve prospěch občanů na radnici Městské části Praha 14, dále v Běchovicích, Újezdu nad Lesy a v Kolodějích. V proběhlých komunálních volbách jsme v městské části Praha 14 vytvořili společnou kandidátku se zástupci několika dalších stran. Bližší informace o jednotlivých kandidátech a našem programu naleznete pod rozkliknutí následujícícho odkazu. https://sousede-praha14.cz/

Praha 14 má vlastní rozhlednu
26. 6. 2014

Praha 14 má vlastní rozhlednu

Držitel mezinárodní ceny za udržitelnou architekturu Martin Rajniš postavil na břehu Kyjského rybníka 12 metrový artefakt rozhledny

I když zatím jen ve zmenšené podobě. Od konce června stojí na břehu Kyjského rybníka dvanáctimetrový artefakt postavený z náletových dřevin, který přibližuje podobu jednou tak vysoké rozhledny, jež by v budoucnu měla vyrůst v prostoru nového volnočasového areálu Na Čihadlech nad Rokytkou. 

Celý článek
Zahájena výstavba I. etapy parku V Čeňku
16. 5. 2014

Zahájena výstavba I. etapy parku V Čeňku

Po více než deseti letech od první vize výstavby rozsáhlého příměstského parku v oblasti mezi sídlištěm Černý Most a Dolními Počernicemi byl dne 14. května poklepán základní kámen a zahájena první etapa výstavby tohoto parku. 

Celý článek
Vedení radnice pokračuje v sérii veřejných projednávání s občany městské části
5. 4. 2014

Vedení radnice pokračuje v sérii veřejných projednávání s občany městské části

Městská část Praha 14 se pod současným vedením výrazně zapojila do národní sítě Zdravých měst a je v rámci hlavního města Prahy příkladem zavádění místní Agendy 21. Jedním z prvků Agendy 21 je i komunikace s občany a jejich zapojení do rozhodování o budoucím rozvoji obce. Právě za tyto aktivity byla Praha 14 oceněna titulem Dobré praxe na setkání městských částí k tématu zdravým měst, obcí a regionů v polovině letošního března. 

Celý článek
22. 3. 2014

Mezinárodní architektonická soutěž na komunitní centrum Hloubětínská 55

Velký zájem ze strany soutěžících vzbudila Prahou 14 vyhlášená mezinárodní architektonická soutěž na komunitní centrum Hloubětínská 55. Po skončení registrace jsou v soutěži přihlášeni 204 zájemci. Ti své návrhy mohli podávat do 31. března letošního roku. 

Celý článek
2. 2. 2014

Modernizace veřejných prostor na Lehovci

V návaznosti na veřejné projednání investuje radnice do úprav veřejných prostranství na Lehovci v letošním roce 3,5 mil. Kč. Další finance se bude vedení radnice snažit získat ze státního rozpočtu.

Celý článek
Vávra: Magistrát získal pod kontrolu ceny plynu
8. 1. 2014

Vávra: Magistrát získal pod kontrolu ceny plynu

„Transakci musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Praha bude mít pod kontrolou distribuci i její cenovou politiku. To je klíčový důvod celého tohoto akciového obchodu,“ uvedl 1. náměstek primátora hlavního města Prahy Jiří Vávra.

Celý článek
Slavnostní otevření půdní vestavby ZŠ Ratibořická v Horních Počernicích
13. 11. 2013

Slavnostní otevření půdní vestavby ZŠ Ratibořická v Horních Počernicích

Otevření nových prostor za účasti 1. náměstka Jiřího Vávry, radní pro školství MHMP Ludmily Štvánové a vedení obce

Budova školy v Ratibořické ulici prošla od svého otevření 1.září 1959 mnoha rozsáhlými úpravami Pro nedostatek peněz začala tehdy fungovat bez tělocvičny a školní jídelny. Po padesáti čtyřech letech vypadá dnes největší hornopočernická škola úplně jinak. 

Celý článek
Vysazení stromu republiky v Horních Počernicích
2. 11. 2013

Vysazení stromu republiky v Horních Počernicích

Studenti ZŠ Stoliňská za pomoci vedení obce vysadili strom republiky

U příležitosti 95. výročí vzniku samostatného Československého státu zasadili studenti Základní školy Stoliňská lípu - náš národní strom.

Celý článek
28. 10. 2013

Poděkování voličům

Ve dnech 25. – 26. 10. proběhly předčasné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Ve volebním kraji Praha se voleb zúčastnilo celkem 21 politických stran a hnutí. 

Celý článek
Na pivě s Karlem v Hloubětíně
10. 10. 2013

Na pivě s Karlem v Hloubětíně

Leader TOP09 Karel Schwarzenberg se setkal s voliči v restauraci Na Staré Hospodě v Hloubětíně

Sál naplněný příznivci a podporovateli TOP09 přivítal minulou neděli Karla Schwarzenberga v Hloubětíně, na jedné z jeho předvolebních akcí. Účast občanů Hloubětína výrazně předčila očekávání organizátorů.

Celý článek
1 2 ... 10 ... 18 19 20 21 22
Články 191 - 200 z 212
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme