PRAHA 14

Co se děje na Radnici Prahy 14

TOP 09 je pravicovou, konzervativní politickou stranou aktivní na radnicích většiny obcí našeho regionu. Zástupci TOP09 tak pracují ve prospěch občanů na radnici Městské části Praha 14, dále v Běchovicích, Újezdu nad Lesy a v Kolodějích. V proběhlých komunálních volbách jsme v městské části Praha 14 vytvořili společnou kandidátku se zástupci několika dalších stran. Bližší informace o jednotlivých kandidátech a našem programu naleznete pod rozkliknutí následujícícho odkazu. https://www.spojenapraha14.cz/

Lokální fóra 2016

16. 6. 2016
Dlouhodobou snahou vedení Městské části Praha 14 je zapojit do rozhodování o rozvoji městské části co největší počet obyvatel. Z tohoto důvodu jsou na území Prahy 14 realizovány principy místní Agendy 21, která mimo jiné přispívá ke zlepšování kvality veřejné správy.
Číst více

Praha 14 pokračuje v budování dalších sportovišť. Workoutu na Jahodnici a parkouru na Černém Mostě

3. 6. 2016
Dvě dětská hřiště na Lehovci či multifunkční sportoviště, hřiště a venkovní posilovna ve zbrusu novém hostavickém parku. To je jen stručný popis toho, jak se loni měnila tvář veřejného prostoru Prahy 14. V nadcházejících dvou letech to má být podobné
Číst více

Fórum na Černém Mostě

10. 5. 2016
Jedním z nástrojů řízení obce, které TOP 09 na Praze 14 hojně využívá, je pravidelné setkávání s občany. V průběhu těchto fór během se kterých se setkávají politici, úředníci a občané se řeší další rozvoj jednotlivých částí Prahy 14. Podivejte se na fotografie z včerejšího setkání na Černém Mostě I.
Číst více

ANO, po nás potopa, Praha není hračka

4. 5. 2016
Chápeme, že líbivé stříhání pásek, skládání nesmyslných hymen ke sportovním hrám a uvádění staronových Lítaček je daleko jednoduší a viditelnější, než skutečná práce na tak komplikované, ale zásadní věci jako je územní plán.
Číst více

Praha 14 oslaví Den Země. Po roce opět u stanice metra Rajská zahrada

22. 4. 2016
Prahu 14 čeká další ročník tradiční jarní akce Dny Země, na kterých městská část spolupracuje s místními základními i mateřskými školami a neziskovými organizacemi. Série setkání zaměřených na prohloubení ekologické výchovy a na podporu ochrany životního prostředí je letos součástí kampaně Chceme tu mít čisto, v jejímž rámci městská část spoluorganizuje také řadu dobrovolnických úklidů.
Číst více

Chceme tu mít čisto! Tak uklízíme Prahu 14.

12. 4. 2016
Začalo to loni v podobě „tažení“ za čisté trávníky bez psích exkrementů. Letos se kampaň „Chceme tu mít čisto“ rozrůstá do série dobrovolnických úklidů. Na jednu z posledních brigád dorazilo více než sedm desítek lidí. „Mám z toho opravdu velkou radost. Je vidět, že lidí, kterým záleží na tom, jak to v jejich okolí vypadá a zároveň jsou ochotni sami přiložit ruku k dílu, vůbec není málo. Moc si toho vážím a všem dobrovolníkům děkuji,“ řekl starosta Prahy 14 Bc. Radek Vondra (TOP 09).
Číst více

Lidé z Černého Mostu začínají plánovat, jak oživit sídliště. Projekt Vybíralka 25 startuje

7. 4. 2016
TOP 09 se prostřednictvím svých zástupců ve vedení městské části Praha 14 snaží o revitalizaci a udržitelný rozvoj sídliště Černý Most, na kterém žije značná část obyvatel Prahy 14. Pilotním příkladem je Projekt Vybíralka 25, což je oživení jedno z vnitrobloků na Černém Mostě. Unikátní na tomto projektu je především míra zapojení místních obyvatel do přípravy procesu revitalizace a její výsledné podoby. Tento přístup vychází jak z Místní Agendy 21, tak především z přístupů samotných politiků TOP 09, kteří se k principům zvyšování kvality veřejné správy hlásí.
Číst více

Amazon NE, aneb jak to vidím já

V současnosti není v Horních Počernicích a okolí kontroverznějšího tématu, který by tolik rozděloval nás občany, než plánovaná výstavba reklamačního centra společnosti Amazon (pouze pro německý trh). Po prostudování pestré nabídky článků, reakcí a názorů (včetně účasti na jednání Zastupitelstva naší městské části) jsem jednoznačně usoudil, že Amazon pro Horní Počernice přínosem nebude. 
Číst více

Radary na Českobrodské

24. 3. 2016
Na Českobrodské ulici jsou nainstalovány nové dopravní kamerové systémy. Občany informuje Michal Jiřík, 1. místostarosta Běchovic.
Číst více

Praha 14 je sportovní!

8. 3. 2016
Hlavní město Praha se pro rok 2016 pyšní titulem: „Evropské hlavní město sportu“ V následujícím článku se podíváme na to, jak to se sportem a jeho podporu vypadá na Praze 14. Co pro podporu zdravého pohybu dětí i dospělých dělá městská část? A je „Čtrnáctka“ dobrým místem pro aktivní sportovce?
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17   > Články 91 - 100 z 164

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme