Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Poliklinika Prosek nabízí nové ordinace

24. 5. 2018
Díky přístavbě a rozsáhlým úpravám mohou občané Prahy 9 využívat na Poliklinice Prosek šest nových ordinací a zázemí pro rehabilitaci včetně nové tělocvičny. Přestavbou skladů a kanceláří pak vznikly další tři ordinace a Centrum duševního zdraví pro Prahu 9. Moderní je i místní občerstvení.
Číst více

Hostinec U Brabců bude jedna radost!

15. 4. 2018
Jak jsme vás už informovali, hostinec U Brabců se oblékne do nového. Budova, ve které byly dříve vojenské ležení i hostinec, by mohla sloužit i kulturní produkci. Autorem nové podoby restaurace je architekt Jan Bouček, jehož návrh vyhrál v soutěži plzeňského pivovaru první místo. V půlce května by měla být budoucí podoba stavby definitivní. Náklady na rekonstrukci budou činit šedesát milionů korun.
Číst více

Luděk Niedermayer: Presidentská ostuda

21. 3. 2018
Česká republika má kvůli našemu presidentovi z ostudy kabát (srovnatelný možná s krádeží pera). A utrpí možná i finanční škody. Happy endem by bylo, že se z toho poučíme. Jenže věříme tomu?
Číst více

Restaurace U Brabců bude zachráněna!

1. 3. 2018
Usilovná snaha o záchranu ohrožené budovy restaurace U Brabců se vyplatila. Městské části Praha 9 se podařilo získat nemovitost i s přilehlými pozemky do vlastnictví a v současné době už probíhají přípravné práce na rekonstrukci celého objektu, včetně restaurace, sálu a dalších společenských prostorů.
Číst více

Radim Šenk: Prodloužení Parku přátelství – veřejná diskuse

2. 2. 2018
V Praze 9 neexistuje mnoho cennějších míst, která si svou polohou a napojením na okolí zaslouží takovou pozornost jako právě okolí metra Střížkov, a proto podporuji rozhodnutí Městské části Praha 9 toto téma veřejně diskutovat. Uspořádání ankety a hlasování obyvatel Prahy 9 pak bylo logickým vyvrcholením této diskuse, když se 82 procent hlasujících vyslovilo pro odkoupení pozemků o rozloze 23 640 m² za 175 milionů korun. 
Číst více

Modernizace Polikliniky Prosek jde do finále

4. 1. 2018
V nastávajícím roce čeká klienty prosecké polikliniky několik změn. V současnosti finišují práce na rekonstrukci bývalého bufetu. Zkušební provoz byl naplánován na druhou polovinu prosince a nová jídelna by měla být otevřena v lednu. 
Číst více

Čeští politici svádějí nepopulární věci na Brusel, úspěchy si zase přivlastňují

25. 11. 2017
Podle výzkumu Eurobarometru vnímá Evropskou unii pozitivně jen třetina Čechů, tedy nejméně ze všech členských států. Týdeník Respekt se zeptal českých europoslanců, v čem jsou podle nich důvody tohoto stavu a jak by ho měla Česká republika reflektovat.
Číst více

Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09, protože věří v její budoucnost

9. 11. 2017
TOP 09 měla úžasnou odvahu lidem předložit naprosto jasný a srozumitelný program. Myslím si, že mnozí to považují za riziko. Já to naopak vidím jako velké vítězství a chtěl bych za to moc poděkovat vedení TOP 09.
Číst více

O čem se rozhoduje?

19. 10. 2017
Jsme nyní na dvou rozcestích. Tím prvním je rozhodnutí, zda zůstaneme pevnou součástí Evropské unie a spojenectví NATO, tedy zda nebude zpochybněno směřování naší země za posledních 25 let. Druhým rozcestím je rozhodnutí, jestli u nás bude zachována tradiční demokracie, jak ji po Masarykovi znovu obnovil Havel, nebo jestli začne vítězit vůdcovský systém řízený zájmy zisků skupiny Agrofert a jiných.
Číst více

Cesta do pekel

4. 9. 2017
Dnes máme první školní den. Co ale čeká v budoucnu na zástupy dnes ještě natěšených prvňáčků? Není to pěkné čtení. 
Číst více
 <  1 2 3 4 5 ... 8 9   > Články 21 - 30 z 89

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme