Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Karel Schwarzenberg: Nikdo neví, do jaké míry jsou průzkumy pravdivé

27. 7. 2017
Petr Gazdík oznámil, že se Starostové a nezávislí valnou většinou rozhodli nekandidovat na kandidátkách Strany lidové poté, co byla zrušena jejich předvolební koalice. Je to celkem srozumitelné. Když někdo zruší zásnuby těsně před svatbou, tak nestojí za to investovat do společné domácnosti. Je to nicméně i v lecčems poučné.
Číst více

I slíbený kožich zahřeje

19. 7. 2017
Pražští radní nám v úterý jednomyslně (!) po dlouhé debatě schválili nejtvrdší variantu zákazu vjezdu kamionů do Prahy. Přitom předseda jedné z koaličních stran se nedávno nechal slyšet, že okruh nechce.
Číst více

Praha 9 je zase o kus bezpečnější

19. 5. 2017
Obyvatelé Prahy 9 se cítí bezpečně. Vyplynulo to z analýzy Magistrátu hl. m. Prahy, podle které je devátá městská část mezi 22 největšími městskými částmi spolu s Prahou 16 na druhém místě. Jak k tomuto výsledku přispělo vedení městské části, přiblížil Milan Tuček (TOP 09), radní MČ Praha 9 pro oblast bezpečnosti a prevence kriminality. 
Číst více

Do zahraničí se zapnutým mobilem

12. 4. 2017
Od poloviny června skončí stav, kdy většina Evropanů při cestování do zahraničí kvůli vysokým poplatkům netelefonuje, nepíše esemesky, nevyužívá sociální sítě, neposílá e-maily nebo raději vypíná svůj telefon zcela. 
Číst více

VIZE 2030

10. 4. 2017
ÚSPĚŠNÁ ZEMĚ – ODOLNÁ SPOLEČNOST
Číst více

Škola není žádná příprava na život, ale je to život sám

8. 4. 2017
Vzdělání by podle senátora a ředitele Gymnázia Jana Keplera mělo být jistou kultivací člověka nejen ve smyslu vědění, ale i osobnostního rozvoje. Mělo by se víc pracovat na tom, aby lidé dokázali být konkurenceschopní za 20, 25 let, v době, kdy budou zaměstnání, o kterých dneska ani nemáme páru, technologie, které si neumíme představit, propojení celosvětové takové, že se nám o něm ani nezdá. 
Číst více

Praha 9 věnovala pražským hasičům hodnotný dar

15. 3. 2017
Termokamera Dräger a další důležité vybavení slouží díky daru Městské části Praha 9 hasičům ze Satalic a Holešovic. 
Číst více

Škola 21. století

14. 2. 2017
TOP 09 zveřejnila svůj celorepublikový program. Senátor Jiří Růžička představil vize a priority v oblasti školství. Chceme, aby se škola stala nejen místem vzdělávání, ale i místem rozvoje osobnosti, výchovy občana, který si uvědomuje svá občanská práva i svoje občanské povinnosti… 
Číst více

Starostové a radní vyzvali primátorku, ať přestane blokovat rozvoj Prahy

1. 2. 2017
Starostové, místostarostové a radní pražských městských částí upozorňují, že vedení hlavního města není schopné rozhodovat v klíčových otázkách fungování Prahy. Zhruba necelá padesátka radních zvolených za TOP 09 proto vyzvala primátorku Adrianu Krnáčovou, která je odpovědná za celou radu hlavního města Prahy, aby neprodleně začala řešit například dostavbu Pražského okruhu nebo neudržitelnou bytovou situaci. 
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6 ... 8 9   > Články 31 - 40 z 89

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme