× Pohněme s tím. Společně!

Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Škola 21. století

14. 2. 2017
TOP 09 zveřejnila svůj celorepublikový program. Senátor Jiří Růžička představil vize a priority v oblasti školství. Chceme, aby se škola stala nejen místem vzdělávání, ale i místem rozvoje osobnosti, výchovy občana, který si uvědomuje svá občanská práva i svoje občanské povinnosti… 
Číst více

Starostové a radní vyzvali primátorku, ať přestane blokovat rozvoj Prahy

1. 2. 2017
Starostové, místostarostové a radní pražských městských částí upozorňují, že vedení hlavního města není schopné rozhodovat v klíčových otázkách fungování Prahy. Zhruba necelá padesátka radních zvolených za TOP 09 proto vyzvala primátorku Adrianu Krnáčovou, která je odpovědná za celou radu hlavního města Prahy, aby neprodleně začala řešit například dostavbu Pražského okruhu nebo neudržitelnou bytovou situaci. 
Číst více

Karel Schwarzenberg oslavil narozeniny

10. 12. 2016
Spoluzakladatel a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se narodil se 10. prosince 1937 v Praze jako nejstarší syn Karla Schwarzenberga a jeho manželky Antonie. V prosinci 1948 spolu s rodiči musel opustit republiku a odešel do Rakouska. Byl významným podporovatelem českého a slovenského exilu a jako předseda Mezinárodního helsinského výboru pro lidská práva se zasazoval za dodržování lidských práv v Evropě.
Číst více

Před 27 lety se zhroutila komunistická totalita – boj za demokracii ale pokračuje

20. 11. 2016
Ve čtvrtek 17. listopadu si celá země připomněla sedmadvacáté výročí brutálního zásahu komunistické policie proti pokojné manifestaci organizované vysokoškolskými studenty. Představitelé TOP 09 i tisíce dalších občanů položili věnce a kytice k pamětní desce na Národní třídě, kde k útoku pohotovostních jednotek došlo.
Číst více

Delegáti na krajský sněm zvoleni

6. 10. 2016
Již podruhé se letos sešel sněm regionální organizace TOP 09 Praha 9. Tentokrát proto, aby zvolil své zástupce do krajského sněmu.
Číst více

Pražské trolejbusy

30. 7. 2016
A máme tu další zajímavý seriál zástupce starosty Prahy 9 Marka Doležala, tentokrát na téma „Pražské trolejbusy“. Ty v Praze poprvé vyrazily do ulic ve třicátých letech minulého století. První návrh na jejich zavedení se přitom objevil už na konci roku 1901. Zkušební provoz, zahájený v roce 1936 na lince mezi Střešovicemi a Hanspaulkou, se ale více než osvědčil, a tak už poměrně brzy nastala „zlatá doba“ pražských trolejbusů.
Číst více

Sportem ku zdraví?

25. 5. 2016
„Stres z práce není nutné přebíjet stresem ze sportu, protože i ten sportovní může být zdraví škodlivý,“ říká Ing. Radim Šenk, MBA, FCCA, člen Zastupitelstva MČ Praha 9 a náměstek ředitele Ústřední vojenské nemocnice. 
Číst více

Stojí za připomenutí

16. 4. 2016
Karel Schwarzenberg poskytl v únoru rozhovor časopisu Týden. Připomeňme si jednu důležitou pasáž.
Číst více

Potěmkinova „Lítačka“

13. 3. 2016
Na konci ledna prezentovali Adriana Krnáčová a zástupci Operátora ICT (Správce chytré karty Pražana, a.s. – dále jen OICT), že spustí kartu „Lítačka“, která nahradí dosavadní Opencard. Nový systém měl vyvinout právě OICT. Realita však je taková, že žádná taková karta neexistuje.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6 7 ... 9 10   > Články 41 - 50 z 93

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme