Regionální organizace TOP 09 Praha 9

Demokracie není samozřejmost

VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ A SOUSEDÉ! 
DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚLÁTE DEVÍTKU LEPŠÍ!


 

Karel Schwarzenberg oslavil narozeniny

10. 12. 2016
Spoluzakladatel a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se narodil se 10. prosince 1937 v Praze jako nejstarší syn Karla Schwarzenberga a jeho manželky Antonie. V prosinci 1948 spolu s rodiči musel opustit republiku a odešel do Rakouska. Byl významným podporovatelem českého a slovenského exilu a jako předseda Mezinárodního helsinského výboru pro lidská práva se zasazoval za dodržování lidských práv v Evropě.
Číst více

Před 27 lety se zhroutila komunistická totalita – boj za demokracii ale pokračuje

20. 11. 2016
Ve čtvrtek 17. listopadu si celá země připomněla sedmadvacáté výročí brutálního zásahu komunistické policie proti pokojné manifestaci organizované vysokoškolskými studenty. Představitelé TOP 09 i tisíce dalších občanů položili věnce a kytice k pamětní desce na Národní třídě, kde k útoku pohotovostních jednotek došlo.
Číst více

Delegáti na krajský sněm zvoleni

6. 10. 2016
Již podruhé se letos sešel sněm regionální organizace TOP 09 Praha 9. Tentokrát proto, aby zvolil své zástupce do krajského sněmu.
Číst více

Pražské trolejbusy

30. 7. 2016
A máme tu další zajímavý seriál zástupce starosty Prahy 9 Marka Doležala, tentokrát na téma „Pražské trolejbusy“. Ty v Praze poprvé vyrazily do ulic ve třicátých letech minulého století. První návrh na jejich zavedení se přitom objevil už na konci roku 1901. Zkušební provoz, zahájený v roce 1936 na lince mezi Střešovicemi a Hanspaulkou, se ale více než osvědčil, a tak už poměrně brzy nastala „zlatá doba“ pražských trolejbusů.
Číst více

Sportem ku zdraví?

25. 5. 2016
„Stres z práce není nutné přebíjet stresem ze sportu, protože i ten sportovní může být zdraví škodlivý,“ říká Ing. Radim Šenk, MBA, FCCA, člen Zastupitelstva MČ Praha 9 a náměstek ředitele Ústřední vojenské nemocnice. 
Číst více

Stojí za připomenutí

16. 4. 2016
Karel Schwarzenberg poskytl v únoru rozhovor časopisu Týden. Připomeňme si jednu důležitou pasáž.
Číst více

Potěmkinova „Lítačka“

13. 3. 2016
Na konci ledna prezentovali Adriana Krnáčová a zástupci Operátora ICT (Správce chytré karty Pražana, a.s. – dále jen OICT), že spustí kartu „Lítačka“, která nahradí dosavadní Opencard. Nový systém měl vyvinout právě OICT. Realita však je taková, že žádná taková karta neexistuje.
Číst více

Poliklinika Prosek rozšíří péči o občany

13. 2. 2016
Poliklinice Prosek se daří a plánuje rozšiřovat léčebné kapacity, aby uspokojila občany Prahy 9
Číst více

Chcete vědět, co TOP 09 dělá nebo co chystá za akce? Přihlašte se k odběru novinek

5. 6. 2019
Vážení a milí podporovatelé, pokud byste měli zájem o informace, které naše strana pravidelně posílá svým příznivcům, máte možnost se k odběru novinek také přihlásit. 
Číst více

Dopis Pražana Pražanům

19. 2. 2016
Tento příspěvek nepíši jako místostarosta Prahy 9, ani jako zastupitel na Magistrátu hlavního města Prahy. Dokonce jej nepíši ani jako člen TOP 09. Ten dnešní nepíši už ani jako Marek Doležal. Píši jako Pražan.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6 7 8 9   > Články 41 - 50 z 89

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme