Tiskové zprávy a mediální výstupy

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

Pěšky po Praze 4

7. 2. 2014
Stejně jako mnozí jiní obyvatelé naší městské části se i já poměrně často pohybuji po Praze 4 pěšky. Pěší chůze je prospěšná v mnoha ohledech, šetří životní prostředí, nic nás nestojí a má pozitivní vliv na naše zdraví, i když poslední zmíněná věc může být diskutabilní.
Číst více

TZ: Zastupitelstvo Prahy 4 bude rozhodovat o rozpočtu a o vypovězených nájemních smlouvách na 99 let

7. 2. 2014
První zasedání zastupitelstva městské části Praha 4 roku 2014 se uskuteční 13. února od 10:00 v prostorách Nuselské radnice. Pro členy klubu zastupitelů za TOP 09 to bude zároveň první zasedání pod novým předsedou klubu zastupitelů Janem Kotíkem. Ten v této funkci nahradil Janu Marsovou, která na konci roku rezignovala na svoji funkci z důvodu plnění mateřských povinností.
Číst více

Praha 4 na mapě kriminality

8. 1. 2014
Zveřejněním mapy kriminality (www.mapakriminality.cz), projektu Otevřené společnosti, o.p.s., se naskýtá podrobný vhled do místní působnosti pachatelů kriminální činnosti v České republice. Tato mapa kriminality byla v odborných kruzích známá již několik let, ovšem čísla byla vedená jako neveřejná. Dlouhodobě se hovoří o „výbušných“ místech jako je Ostravsko či Ústecko, ovšem holá skutečnost je zcela odlišná. Tím kriminálně výbušným místem je Praha, a v rámci hlavního města je to bohužel zejména Praha 4.
Číst více

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014

23. 12. 2013
Místní organizace TOP 09 Praha 4 přeje všem obyvatelům a voličům krásné a pohodové vánoční svátky a úspěšný vstup do roku 2014. Děkujeme Vám všem za podporu a spolupráci a zachovejte nám přízeň i v roce následujícím. Vaší důvěry si velmi vážíme. Mgr. Jan Petr, předseda Místní organizace TOP 09 Praha 4
Číst více

TZ: TOP 09 vítá záměr neprodat pozemky u ZŠ Jeremenkova, proti kterému protestovala

11. 12. 2013
TOP 09 od počátku nesouhlasila se záměrem prodeje pozemku u ZŠ Jeremenkova.  Průběh původního řízení byl nestandardní, a proto vítáme rozhodnutí Rady, která tento záměr pod tíhou argumentů stáhla.
Číst více

Zastupitelé Prahy 4 starostu neodvolali, žádají ale vysvětlení jeho cesty na Severní Kypr (ČRo - Radiožurnál)

11. 12. 2013
Pavel Caldr zatím zůstává starostou Prahy 4. Zastupitelé chtěli dnes jednat o jeho odvolání kvůli návštěvě Severního Kypru, návrh ale neprošel. Samostatnost Severního Kypru totiž Evropská unie ani žádný jiný stát světa s výjimkou Turecka neuznává, místní média však popsala cestu jako oficiální. Caldr se dokonce setkal i s tamním vicepremiérem. Někdejší člen ODS, nyní nezařazený starosta Caldr ale musel detaily cesty vysvětlit. Výpisem z účtu dokázal, že si ji platil sám.
Číst více

Pomozte nám vytipovat opravy

9. 12. 2013
Předvánoční čas se kvapem blíží a doba spojená se stresem, sháněním dárků ale i rodinnou pohodou a zdobením bytu je časem, kdy bychom se měli rozhlédnout kolem sebe a zkusit zlepšit i náš životní prostor. Rádi bychom tedy apelovali na obyvatele Prahy 4 s tím, že pokud vědí o poničených dětských hřištích, senior parcích nebo celkově o veřejném prostoru, který by si zasloužil zvýšenou pozornost a péči, budeme velmi rádi, pokud nás na to upozorníte.
Číst více

TZ: Jana Marsová (TOP 09 Praha 4): „Klub zastupitelů TOP 09 Praha 4 se distancuje od účasti svého bývalého člena na setkání se severokyperským vicepremiérem“

6. 12. 2013
Předsedkyně Klubu zastupitelů TOP 09 Praha 4 Jana Marsová se rozhodla reagovat na některé zavádějící články kolem kauzy setkání starosty Prahy 4 Pavla Caldra, místostarosty Jiřího Bodenlose a radního Martina Píši s vicepremiérem Severokyperské turecké republiky Serdarem Denktasem.
Číst více

TOP 09 Praha 4: Návštěva na Kypru vrhá na starorstu a zástupce radnice negativní světlo (Parlamentní listy)

5. 12. 2013
Vyjádření Klubu zastupitelů TOP 09 Praha 4 k návštěvě starosty Prahy 4 a zástupců radnice u severokyperského vicepremiéra.
Číst více

TZ: Vyjádření Klubu zastupitelů TOP 09 Praha 4 k návštěvě starosty Prahy 4 a zástupců radnice u severokyperského vicepremiéra

4. 12. 2013
V posledních dnech se v médiích objevily fotografie a informace o návštěvě a jednání starosty MČ Prahy 4 Pavla Caldra, místostarosty Jiřího Bodenlose a radního Martina Píši s vicepremiérem Serdarem Denktaşem, jedním z nejvyšších představitelů Severního Kypru, mezinárodně neuznávaného státu. Uvedeného jednání se také podle všech indicií zúčastnil kontroverzní lobbista Ondřej Palounek.
Číst více
 <  1 2 3 4 ... 9 10   > Články 11 - 20 z 100

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme