Tiskové zprávy a mediální výstupy

Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

Rozhovor s kandidáty do zastupitelstva MČ Kunratice

3. 9. 2010
Položili jsme několik otázek kandidátům za stranu TOP 09 do podzimních voleb do zastupitelstva MČ Praha Kunratice. Na naše otázky střídavě odpovídali: • Ing. Milan Goll, 44 let, podnikatel,nezávislý kandidát • Ing. Miloš Langr, 45 let, obchodníředitel, člen TOP 09 • Ing. Lubomír Rosík, 52 let,podnikatel, člen TOP 09 • Eva Tomišková, podnikatelka,nezávislý kandidát
Číst více

TZ: Z Prahy 4 se stalo odkladiště aut, situaci ostře kritizuje TOP 09

2. 9. 2010
Praha 4 se kvůli zavedení parkovacích zón v Praze 1, 2, 3 a 7 stala odkladištěm aut z celého města. Místní obyvatelé nemají kde zaparkovat své vozy a jsou s touto situací značně nespokojeni. Lídr TOP 09 v nadcházejících komunálních volbách pro Prahu 4 Martin Plíšek proto vystoupil s návrhem rozumné regulace parkování, stejně jako to mají jiná města v republice. Chce tak ve spolupráci s magistrátem tento problém co nejdříve vyřešit.
Číst více

TZ: Praha 4 Bezdrátová rozšiřuje svoje pokrytí

19. 8. 2010
Praha 4 Bezdrátová pokračuje ve výstavbě nových hotspotů (vysílačů přenášejících signál  bezdrátového internetu), které umožní bezplatné bezdrátové připojení dalším obyvatelům městské části Praha 4. V průběhu minulého měsíce byly spuštěny tyto hotspoty:  
Číst více

Farmářské trhy, díl druhý...

19. 8. 2010
V červnovém čísle Naší 4 jsem upozornila na to, že nám v Praze 4 chybějí farmářské trhy, které už fungují v jiných pražských čtvrtích, kde jsou populární a hojně navštěvované. Váš zájem o trhy a reakce na článek mě příjemně překvapily a utvrdily v názoru, že v Praze 4 žijí lidé, kteří dbají o své zdraví a chtějí mít přístup ke kvalitním, čerstvým a hlavně českým produktům.
Číst více

Ušetřit se dá všude

19. 8. 2010
Narodil se v roce 1979, je ženatý, má dvě děti, starší dceru a mladšího syna. Po střední škole začal pracovat na ministerstvu fi nancí na úseku veřejných rozpočtů, kde pracuje dosud. TOP 09 je první politickou stranou, jejímž členem se stal, a v rámci regionální organizace TOP 09 Praha 4 je členem regionální výboru a garantem ekonomické komise. V současné době studuje formou externího studia obor právo na Bratislavské vysoké škole práva se sídlem v Brně. Mezi jeho zájmy patří kultura, především filmová tvorba a sport.
Číst více

TZ: Za TOP 09 kandidují v Praze 4 právníci, manažeři a ekonomové

17. 8. 2010
Praha 4 – TOP 09 sestavila v největší části hlavního města Prahy silné kandidáty, kteří jsou rozhodnuti pro zásadní změny v Praze 4. V každém z pěti obvodů se tak o místo v zastupitelstvu uchází devět kandidátů. Je mezi nimi současný náměstek ministra zdravotnictví Martin Plíšek, ekonom Jan Petr, vědkyně Kateřina Chalupníková nebo advokátka Alexandra Mlíková.   Za TOP 09 kandidují v Praze 4 právníci, manažeři a ekonomové Praha 4 – TOP 09 sestavila v největší části hlavního města Prahy silné kandidáty, kteří jsou rozhodnuti pro zásadní změny v Praze 4. V každém z pěti obvodů se tak o místo v zastupitelstvu uchází devět kandidátů. Je mezi nimi současný náměstek ministra zdravotnictví Martin Plíšek, ekonom Jan Petr, vědkyně Kateřina Chalupníková nebo advokátka Alexandra Mlíková.
Číst více

Pravdivost, nebo pravda?

1. 6. 2010
Někomu se bude zdát, že volím složitý úvod k tak zdánlivě nezajímavé problematice pravdivosti a úplnosti informací, ale mé zkušenosti s pravdivostí a úplností informací jsou mírně řečeno neradostné.
Číst více

Proč nemá Praha 4 farmářské trhy?

1. 6. 2010
Hlavním tématem rozhovorů mých kamarádů jsou v poslední době „bedýnky“. Systém distribuce zeleniny a ovoce z přilehlých statků po celé Praze je stále populárnější.
Číst více

TZ: Nové vysílače a vzdělávací kurzy Prahy 4 Bezdrátové

1. 6. 2010
Mgr. Martin Plíšek je náměstkem pro legislativu a právo na ministerstvu zdravotnictví. Martin Plíšek je také neuvolněným radním Prahy 4, kde inicioval, zaváděl a úspěšně spustil projekt Praha 4 Bezdrátová, tedy bezplatné využívání internetu pro občany (bližší informace na www.praha4net.cz). Dne 22. 10. 2009 byl Martin Plíšek zvolen předsedou regionální organizace TOP 09 v Praze 4 na dvouleté funkční období. Martin Plíšek je členem pražského krajského výboru TOP 09. Martin Plíšek absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, je mu 35 let, je ženatý, má dvě dcery a mezi jeho zájmy patří historie, hudba a turistika.
Číst více

TZ: Martin Plíšek zvolen předsedou regionální organizace TOP 09 v Praze 4

22. 10. 2009
Na ustavujícím sněmu regionální organizace TOP 09 v Praze 4 bylo zvoleno vedení na dvouleté funkční období.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 Články 91 - 100 z 100

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme