Aktuální informace o dění na Praze 4 najdete také na www.prazska4.cz.

Kunratická jízda s TOPkou
2. 10. 2010

Kunratická jízda s TOPkou

V sobotu 2. října se uskutečnila cyklistická vyjížďka členů TOP09 Kunratice a jejich příznivců pro kunratických cyklostezkách. Trasa byla vedena přes problematická místa Kunratic, jejichž stav by kandidáti rádi obrátili k lepšímu. Akce byla zakončena v Cafe na dně u rybníka Šeberák.

Celý článek
24. 9. 2010

Předvolební akce TOP 09 - Kunratice

29.9. - Na pivo s TOP kou - Restaurace "Na tý louce zelený"od 20:00 hodin 6.10.  - Na pivo s TOPkou - Restaurace Sport Klub Quatrood 20:00 hodin 2.10. - Kunratická jízda - cyklovýlet okolo Kunratic i s přilehlými rybníkyod 14:00 hodin 8.10. - Burčákobraní s cimbálovkou - Restaurace U Rytíře Jakubaod 19:00 hodin 13.10. - Na pivo s TOPkou - Restaurace U Bezuchůod 20:00 hodin

Celý článek
Dětský den U Krále Václava IV.
23. 9. 2010

Dětský den U Krále Václava IV.

V sobotu 11. 9. 2010 se ve slunném letním odpoledni uskutečnil Dětský den. Akce se zúčastnilo přes dvě stě dětí z Kunratic a Zeleného údolí. Mezi hlavní atrakce patřilo duo animátorů, kteří organizovali soutěže a hádanky po jejichž zdolání čekala děti zasloužená odměna v podobě cukroví, pastelek a balónků. Dále bylo možno zaskákat si na trampolíně, svézt se na řetízkovém kolotoči nebo se ponořit do kuličkového bazénu. K poslechu hrála country kapela a šanci zazpívat si do mikrofonu své oblíbené dětské písničky dostali i malí návštěvníci Akci pořádala TOP09 Praha 4 ve spolupráci s místní organizací TOP09 Kunratice.

Celý článek
Praha musí mít jasnou vizi a směr, shodují se Martin Plíšek a Zdeněk Tůma
21. 9. 2010

Praha musí mít jasnou vizi a směr, shodují se Martin Plíšek a Zdeněk Tůma

Praha potřebuje mít jasnou vizi a směr, magistrát musí začít více komunikovat s městskými částmi a také je potřeba nastavit rozumný systém regulovaného parkování a prověřit současné hospodaření úřadů, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání peněz. Na těchto a mnoha dalších věcech se při svém setkání shodli kandidáti TOP 09 na primátora Prahy Zdeněk Tůma a na starostu Prahy 4 Martin Plíšek.

Celý článek
Musíme zlepšit informovanost našich občanů
20. 9. 2010

Musíme zlepšit informovanost našich občanů

Zhruba za měsíc nás, voliče, čekají komunální volby. Budeme na následující čtyřleté období volit své zastupitele do pražských městských částí. Zajisté každý, kdo půjde k volebním urnám, již přemýšlí o tom, komu svůj hlas dá.

Celý článek
Pár podzimních slov ...
20. 9. 2010

Pár podzimních slov ...

Pomalu nastává čas podzimu. Sluneční paprsky již nemají takovou sílu, dny se krátí. Příroda se postupně začíná chystat na období spánku. České a československé dějiny však v měsících září a říjnu rozhodně nespaly. Právě v tomto období si připomínáme několik významných událostí.

Celý článek
Praha 4 – TOP vzdělání
20. 9. 2010

Praha 4 – TOP vzdělání

Jak už z billboardů možná víte, chceme, aby Praha 4 byla TOP adresa hlavního města. Jednoduše řečeno si přejeme, aby Praha 4 byla místem, kde se Pražanům dobře bydlí, sportuje, odpočívá, vzdělává,  pracuje a živnostníkům podniká. Mezi moje priority patří školství, mimoškolní aktivity pro děti a mládež, kultura, bezbarierová a zelená Praha 4.

Celý článek
Představujeme ekonomickou část programu TOP 09 Praha 4 pro komunální volby
20. 9. 2010

Představujeme ekonomickou část programu TOP 09 Praha 4 pro komunální volby

Prioritou pro nadcházející období je sestavit vyrovnaný rozpočet městské části Praha 4 (dále jen „MČ Praha 4“), a to bez finančních prostředků získaných z privatizace.

Celý článek
TZ: TOP 09 kritizuje nedostatek strážníků v ulicích Prahy 4
14. 9. 2010

TZ: TOP 09 kritizuje nedostatek strážníků v ulicích Prahy 4

Praha 4 - V městské části Praha 4 hlídá bezpečnost a dopravu zhruba 25 městských strážníků ve službě v terénu, což je s ohledem na velkou rozlohu této městské části velmi málo. Současný nedostatečný počet městských strážníků v ulicích kritizuje lídr TOP 09 pro volby do zastupitelstva Prahy 4 Martin Plíšek. „Navyšování drobné kriminality ohrožuje obyvatele městské části a také turisty a návštěvníky Prahy, kteří pak odjíždějí s negativními zkušenostmi. Vyšší počet strážníků nebo zavedení dalších kamer do ulic by tuto situaci vyřešil“, zdůraznil Martin Plíšek, podle kterého se jeho strana hodlá bezpečnostní situaci v Praze 4 dlouhodobě věnovat.

Celý článek
3. 9. 2010

Rozhovor s kandidáty do zastupitelstva MČ Kunratice

Položili jsme několik otázek kandidátům za stranu TOP 09 do podzimních voleb do zastupitelstva MČ Praha Kunratice. Na naše otázky střídavě odpovídali: • Ing. Milan Goll, 44 let, podnikatel,nezávislý kandidát • Ing. Miloš Langr, 45 let, obchodníředitel, člen TOP 09 • Ing. Lubomír Rosík, 52 let,podnikatel, člen TOP 09 • Eva Tomišková, podnikatelka,nezávislý kandidát

Celý článek
1 2 ... 8 9 10 11
Články 91 - 100 z 109
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme